Haltestelle Buer Rathaus/Kunstmuseum in Gelsenkirchen
L608 ,
45894Gelsenkirchen
The next departure is direction Buer Rathaus, Gelsenkirchen.
Route:
-
Hölscherstr., Gelsenkirchen
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen 08:21:00
Route:
-
Buer Rathaus/Kunstmuseum, Gelsenkirchen
-
Erlestr., Gelsenkirchen 08:25:00
-
Hermann-Löns-Str., Gelsenkirchen 08:27:00
-
Haunerfeldstr., Gelsenkirchen 08:28:00
-
Middelicher Str., Gelsenkirchen 08:29:00
-
Breite Str., Gelsenkirchen 08:31:00
-
Erle Krankenhaus, Gelsenkirchen 08:32:00
-
Erle Post, Gelsenkirchen 08:33:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 08:34:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 08:36:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 08:37:00
-
ZOOM Erlebniswelt, Gelsenkirchen 08:41:00
-
Trinenkamp, Gelsenkirchen 08:43:00
-
Bergwerk Consolidation, Gelsenkirchen 08:44:00
-
Bismarckstr., Gelsenkirchen 08:45:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 08:46:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 08:48:00
-
Heinrich-König-Platz, Gelsenkirchen 08:49:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 08:51:00
Route:
-
Buer Rathaus Hst.6, Gelsenkirchen
-
Freiheit, Gelsenkirchen 08:26:00
-
St.-Marien-Hospital-Buer, Gelsenkirchen 08:27:00
-
Dorstener Str., Gelsenkirchen 08:28:00
-
Buschgrundstr., Gelsenkirchen 08:29:00
-
Bussardhof, Gelsenkirchen 08:29:00
-
Raffinerie Scholven, Gelsenkirchen 08:31:00
-
Pawiker Str., Gelsenkirchen 08:32:00
-
Lüttinghofstr., Gelsenkirchen 08:33:00
-
Gustavstr., Gelsenkirchen 08:34:00
-
Valentinstr., Gelsenkirchen 08:34:00
-
Eppmannsweg, Gelsenkirchen 08:36:00
Route:
-
Buer Rathaus Hst.3, Gelsenkirchen
-
Max-Planck-Gymnasium, Gelsenkirchen 08:26:00
-
Augustin-Wibbelt-Str., Gelsenkirchen 08:27:00
-
Am Stadtwald, Gelsenkirchen 08:27:00
-
Waldschenke, Gelsenkirchen 08:28:00
-
Surresse, Gelsenkirchen 08:29:00
-
Eichenstr., Gelsenkirchen 08:30:00
-
Am Markt, Gelsenkirchen 08:31:00
-
Lange Str., Gelsenkirchen 08:33:00
-
Resser Grenzweg, Herten 08:35:00
-
Elisabeth-Hospital, Herten 08:37:00
-
Schloss Herten, Herten 08:38:00
-
Schloßpark, Herten 08:39:00
-
Herten Rathaus, Herten 08:40:00
-
Herten Mitte, Herten 08:42:00
-
Hospitalstr., Herten 08:46:00
-
Uhlandstr., Herten 08:46:00
-
Josefstr., Herten 08:47:00
-
Tiergartenstr., Herten 08:48:00
-
Segensberg, Recklinghausen 08:49:00
-
St.-Suitbert-Platz, Recklinghausen 08:50:00
-
Westring, Recklinghausen 08:53:00
-
Moltkestr., Recklinghausen 08:54:00
-
Paulusstr., Recklinghausen 08:55:00
-
Steintor, Recklinghausen 08:57:00
-
Viehtor, Recklinghausen 08:59:00
-
Hauptbahnhof, Recklinghausen 09:02:00
Route:
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen
-
Buer Bergmannsheil, Gelsenkirchen 08:27:00
-
Berger See, Gelsenkirchen 08:28:00
-
VELTINS-Arena, Gelsenkirchen 08:30:00
-
Willy-Brandt-Allee, Gelsenkirchen 08:31:00
-
Emscherstr., Gelsenkirchen 08:32:00
-
Stadthafen, Gelsenkirchen 08:34:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 08:35:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 08:36:00
-
Berliner Brücke, Gelsenkirchen 08:37:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 08:39:00
-
Grenzstr., Gelsenkirchen 08:40:00
-
Kennedyplatz, Gelsenkirchen 08:41:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 08:43:00
-
Heinrich-König-Platz, Gelsenkirchen 08:44:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 08:46:00
-
Rheinelbestr., Gelsenkirchen 08:48:00
-
Wissenschaftspark, Gelsenkirchen 08:50:00
-
Stephanstr., Gelsenkirchen 08:51:00
-
Gesamtschule Ückendorf, Gelsenkirchen 08:52:00
-
Ückendorfer Platz, Gelsenkirchen 08:54:00
-
Watermanns Weg, Bochum 08:55:00
-
Lohrheidestr., Bochum 08:57:00
-
Freiheitstr., Bochum 08:59:00
-
August-Bebel-Platz, Bochum 09:00:00
-
Wattenscheid Post, Bochum 09:02:00
-
Querstr., Bochum 09:04:00
-
Vietingstr., Bochum 09:05:00
-
Centrumplatz, Bochum 09:07:00
-
Alte Heide, Bochum 09:08:00
-
Elbinger Str., Bochum 09:09:00
-
Goldhammer Str., Bochum 09:12:00
-
Westpark, Bochum 09:13:00
-
Wattenscheider Str., Bochum 09:16:00
-
J.-Mayer-Str./Jahrhunderthalle, Bochum 09:17:00
-
Bochumer Verein/Jahrhunderthalle, Bochum 09:18:00
-
Rathaus, Bochum 09:20:00
-
Hauptbahnhof, Bochum 09:22:00
-
Lohring, Bochum 09:24:00
-
Freigrafendamm, Bochum 09:26:00
-
Altenbochum Kirche, Bochum 09:28:00
-
Mettestr., Bochum 09:29:00
-
Dannenbaumstr., Bochum 09:31:00
-
Laer Mitte, Bochum 09:32:00
-
Max-Planck-Institut, Bochum 09:35:00
-
O-Werk, Bochum 09:36:00
Route:
-
Buer Rathaus Hst.4, Gelsenkirchen
-
Hermann-Löns-Str., Gelsenkirchen 08:28:00
-
Haunerfeldstr., Gelsenkirchen 08:29:00
-
Görtzhof, Gelsenkirchen 08:30:00
-
Am Schäperskotten, Gelsenkirchen 08:31:00
-
Gartmannshof, Gelsenkirchen 08:32:00
-
Schievenstr., Gelsenkirchen 08:33:00
-
Frankampstr., Gelsenkirchen 08:34:00
-
An der Gräfte, Gelsenkirchen 08:35:00
-
Bahnstr., Gelsenkirchen 08:36:00
-
Erle Post, Gelsenkirchen 08:37:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 08:39:00
-
Bezirks-Sportanlage, Gelsenkirchen 08:41:00
-
Thorner Platz, Gelsenkirchen 08:42:00
-
Burgsteinfurter Str., Gelsenkirchen 08:46:00
-
Herzfelder Str., Gelsenkirchen 08:47:00
-
Lembecker Str., Gelsenkirchen 08:48:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 08:50:00
-
GAFÖG, Gelsenkirchen 08:53:00
-
Emschermulde, Gelsenkirchen 08:54:00
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen 08:56:00
-
Maybachstr., Gelsenkirchen 08:57:00
-
Emscherstr., Gelsenkirchen 08:59:00
-
Hollmannsweg, Gelsenkirchen 09:01:00
-
Schäferstr., Gelsenkirchen 09:02:00