Haltestelle Buer Rathaus/Kunstmuseum in Gelsenkirchen
L608 ,
45894Gelsenkirchen
The next departure is direction Kennedyplatz, Gelsenkirchen.
Route:
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen
-
Buer Bergmannsheil, Gelsenkirchen 01:36:00
-
Berger See, Gelsenkirchen 01:37:00
-
VELTINS-Arena, Gelsenkirchen 01:39:00
-
Willy-Brandt-Allee, Gelsenkirchen 01:40:00
-
Emscherstr., Gelsenkirchen 01:41:00
-
Stadthafen, Gelsenkirchen 01:43:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 01:44:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 01:45:00
-
Berliner Brücke, Gelsenkirchen 01:46:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 01:48:00
-
Grenzstr., Gelsenkirchen 01:49:00
-
Kennedyplatz, Gelsenkirchen 01:50:00
Route:
-
Hölscherstr., Gelsenkirchen
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen 01:40:00
Route:
-
Buer Rathaus Hst.5, Gelsenkirchen
-
Freiheit, Gelsenkirchen 01:43:00
-
St.-Marien-Hospital-Buer, Gelsenkirchen 01:43:00
-
Dorstener Str., Gelsenkirchen 01:44:00
-
Buschgrundstr., Gelsenkirchen 01:45:00
-
Sperberstr., Gelsenkirchen 01:45:00
-
Bülsestr., Gelsenkirchen 01:46:00
-
Xantener Str., Gelsenkirchen 01:47:00
-
Nienkampstr., Gelsenkirchen 01:48:00
-
Sonnenscheinstr., Gelsenkirchen 01:49:00
-
Mehringstr., Gelsenkirchen 01:49:00
-
Ginsterweg, Gelsenkirchen 01:50:00
-
Bürgerhaus Ost, Gladbeck 01:51:00
-
Kotten Nie, Gladbeck 01:52:00
-
Konrad-Adenauer-Allee, Gladbeck 01:53:00
-
Regenbogenschule, Gladbeck 01:54:00
-
Alte Markuskirche, Gladbeck 01:54:00
-
Erlenstr., Gladbeck 01:55:00
-
Ostbahnhof, Gladbeck 01:56:00
-
Goetheplatz, Gladbeck 01:57:00
-
Willy-Brandt-Platz, Gladbeck 01:58:00
-
Stadtbad, Gladbeck 01:58:00
-
Aloysiusschule, Gladbeck 01:59:00
-
Wittringer Str., Gladbeck 01:59:00
-
Ortelsburger Str., Gladbeck 01:59:00
-
Tilsiter Str., Gladbeck 02:00:00
-
Ellinghorster Str., Gladbeck 02:01:00
-
Rockwool, Gladbeck 02:02:00
-
Pestalozzidorf, Gladbeck 02:03:00
-
Maria-Theresien-Str., Gladbeck 02:04:00
-
Voßbrinkstr., Gladbeck 02:04:00
-
Hornstr., Gladbeck 02:05:00
-
Boyer Brücke, Bottrop 02:06:00
-
Sarterstr., Bottrop 02:07:00
-
Eigen Markt, Bottrop 02:08:00
-
Buchenstr., Bottrop 02:09:00
-
Nordring, Bottrop 02:10:00
-
Am Weckelsberg, Bottrop 02:11:00
-
Overbeckstr., Bottrop 02:12:00
-
Prosper III, Bottrop 02:13:00
-
Brauhaus, Bottrop 02:13:00
-
Am Trapez, Bottrop 02:14:00
-
ZOB Berliner Platz, Bottrop 02:16:00
Route:
-
Buer Rathaus Hst.3, Gelsenkirchen
-
Max-Planck-Gymnasium, Gelsenkirchen 01:45:00
-
Augustin-Wibbelt-Str., Gelsenkirchen 01:46:00
-
Am Stadtwald, Gelsenkirchen 01:46:00
-
Waldschenke, Gelsenkirchen 01:47:00
-
Surresse, Gelsenkirchen 01:48:00
-
Eichenstr., Gelsenkirchen 01:49:00
-
Am Markt, Gelsenkirchen 01:50:00
-
Lange Str., Gelsenkirchen 01:51:00
-
Resser Grenzweg, Herten 01:52:00
-
Elisabeth-Hospital, Herten 01:53:00
-
Schloss Herten, Herten 01:54:00
-
Schloßpark, Herten 01:55:00
-
Herten Rathaus, Herten 01:56:00
-
Herten Mitte, Herten 01:59:00
-
Hospitalstr., Herten 02:00:00
-
Uhlandstr., Herten 02:01:00
-
Josefstr., Herten 02:02:00
-
Tiergartenstr., Herten 02:03:00
-
Segensberg, Recklinghausen 02:05:00
-
St.-Suitbert-Platz, Recklinghausen 02:06:00
-
Westring, Recklinghausen 02:07:00
-
Moltkestr., Recklinghausen 02:08:00
-
Paulusstr., Recklinghausen 02:09:00
-
Steintor, Recklinghausen 02:10:00
-
Viehtor, Recklinghausen 02:11:00
-
Hauptbahnhof, Recklinghausen 02:13:00
Route:
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen
-
Erlestr., Gelsenkirchen 01:47:00
-
Hermann-Löns-Str., Gelsenkirchen 01:47:00
-
Haunerfeldstr., Gelsenkirchen 01:48:00
-
Middelicher Str., Gelsenkirchen 01:49:00
-
Breite Str., Gelsenkirchen 01:50:00
-
Erle Krankenhaus, Gelsenkirchen 01:50:00
-
Erle Post, Gelsenkirchen 01:51:00
-
Marktstr./Darler Heide, Gelsenkirchen 01:52:00
-
Heistr., Gelsenkirchen 01:52:00
-
Pannhütte, Gelsenkirchen 01:53:00
-
Lehenstr., Gelsenkirchen 01:54:00
-
Sport-Paradies, Gelsenkirchen 01:56:00
-
Verkehrshof, Gelsenkirchen 01:57:00
-
Daimlerstr., Gelsenkirchen 01:58:00
-
TÜV, Gelsenkirchen 01:58:00
-
Emscherstr., Gelsenkirchen 01:59:00
-
Stadthafen, Gelsenkirchen 02:01:00
-
In der Luchte, Gelsenkirchen 02:01:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 02:02:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 02:03:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 02:05:00
-
Münchener Str., Gelsenkirchen 02:05:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 02:07:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 02:07:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 02:09:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 02:10:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 02:11:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 02:14:00
Route:
-
Buer Rathaus Hst.2, Gelsenkirchen
-
Max-Planck-Gymnasium, Gelsenkirchen 01:48:00
-
Am Stadtwald, Gelsenkirchen 01:49:00
-
Waldschenke, Gelsenkirchen 01:49:00
-
Brauckstr., Gelsenkirchen 01:51:00
-
Alte Hütte, Gelsenkirchen 01:52:00
-
Oemkenstr., Gelsenkirchen 01:53:00
-
Feldstr., Gelsenkirchen 01:54:00
-
Weiterbildungskolleg Emscher-Lippe, Gelsenkirchen 01:55:00
-
Schnorrstr., Gelsenkirchen 01:56:00
-
Viktoriastr., Gelsenkirchen 01:56:00
-
Im Emscherbruch, Gelsenkirchen 01:59:00
-
Waterloostr., Gelsenkirchen 01:59:00
-
Dennewitzstr., Gelsenkirchen 02:00:00
-
Ahornstr., Gelsenkirchen 02:00:00
-
Warendorfer Str., Gelsenkirchen 02:01:00
-
Burgsteinfurter Str., Gelsenkirchen 02:01:00
-
Herzfelder Str., Gelsenkirchen 02:02:00
-
Lembecker Str., Gelsenkirchen 02:02:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 02:04:00
-
ZOOM Erlebniswelt, Gelsenkirchen 02:05:00
-
Zoo Bahnhof, Gelsenkirchen 02:07:00
-
Rügenstr., Gelsenkirchen 02:07:00
-
Kolberger Str., Gelsenkirchen 02:08:00
-
Alfredstr., Gelsenkirchen 02:08:00
-
Im Rocken, Gelsenkirchen 02:10:00
-
Haverkamp, Gelsenkirchen 02:10:00
-
Sobbehof, Gelsenkirchen 02:11:00
-
Rückertstr., Gelsenkirchen 02:11:00
-
Jakobstr., Gelsenkirchen 02:12:00
-
Marschallstr., Gelsenkirchen 02:13:00
-
Pantaleonshof, Gelsenkirchen 02:13:00
-
Sellmannshof, Gelsenkirchen 02:14:00
-
Kopernikusstr., Gelsenkirchen 02:15:00
-
Grütershof, Gelsenkirchen 02:15:00
-
Schlagenheide, Gelsenkirchen 02:16:00
-
Tossehof, Gelsenkirchen 02:16:00
-
Irmgardstr., Gelsenkirchen 02:18:00
-
Hammerschmidtstr., Gelsenkirchen 02:18:00
-
Ricarda-Huch-Gymnasium, Gelsenkirchen 02:19:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 02:21:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 02:22:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 02:23:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 02:24:00
-
Neustadtplatz, Gelsenkirchen 02:39:00
-
Rheinelbestr., Gelsenkirchen 02:39:00
-
Wissenschaftspark, Gelsenkirchen 02:40:00
-
Stephanstr., Gelsenkirchen 02:41:00
-
Gesamtschule Ückendorf, Gelsenkirchen 02:42:00
-
Ückendorfer Platz, Gelsenkirchen 02:43:00
-
Kettelerstr., Gelsenkirchen 02:44:00
-
Nansenstr., Gelsenkirchen 02:45:00
-
Südfriedhof, Gelsenkirchen 02:46:00