Haltestelle Buer Rathaus/Kunstmuseum in Gelsenkirchen
L608 ,
45894Gelsenkirchen
The next departure is direction Essener Str., Gelsenkirchen.
Route:
-
Buer Rathaus/Kunstmuseum, Gelsenkirchen
-
Hagenstr., Gelsenkirchen 11:07:00
-
Vinckestr., Gelsenkirchen 11:08:00
-
Zeche Hugo, Gelsenkirchen 11:09:00
-
Hugostr., Gelsenkirchen 11:10:00
-
Lohmühlenstr., Gelsenkirchen 11:11:00
-
Emil-Zimmermann-Allee, Gelsenkirchen 11:12:00
-
Braukämperstr., Gelsenkirchen 11:13:00
-
Adlerstr., Gelsenkirchen 11:14:00
-
Buer Südbahnhof, Gelsenkirchen 11:16:00
-
Pannschoppenstr., Gelsenkirchen 11:17:00
-
Hügelstr., Gelsenkirchen 11:19:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 11:20:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 11:22:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 11:24:00
-
Essener Str., Gelsenkirchen 11:25:00
Route:
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen
-
Buer Bergmannsheil/Scharenweg, Gelsenkirchen 11:15:00
-
Schloß Berge, Gelsenkirchen 11:17:00
-
Schweidnitzer Str., Gelsenkirchen 11:20:00
-
Am Fettingkotten, Gelsenkirchen 11:21:00
-
Pottenort, Gelsenkirchen 11:22:00
-
Lindemannsweg, Gelsenkirchen 11:23:00
-
Sport-Paradies, Gelsenkirchen 11:24:00
-
Adenauerallee, Gelsenkirchen 11:25:00
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen 11:26:00
-
Im Sundern, Gelsenkirchen 11:29:00
-
Freiligrathstr., Gelsenkirchen 11:31:00
-
In der Luchte, Gelsenkirchen 11:33:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 11:34:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 11:35:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 11:37:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 11:40:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 11:42:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 11:44:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 11:47:00
Route:
-
Buer Rathaus/Kunstmuseum, Gelsenkirchen
-
Hagenstr., Gelsenkirchen 11:15:00
-
Vinckestr., Gelsenkirchen 11:16:00
-
Zeche Hugo, Gelsenkirchen 11:17:00
-
Hugostr., Gelsenkirchen 11:18:00
-
Lohmühlenstr., Gelsenkirchen 11:19:00
-
Emil-Zimmermann-Allee, Gelsenkirchen 11:20:00
-
Braukämperstr., Gelsenkirchen 11:21:00
-
Adlerstr., Gelsenkirchen 11:22:00
-
Buer Südbahnhof, Gelsenkirchen 11:24:00
-
Pannschoppenstr., Gelsenkirchen 11:25:00
-
Hügelstr., Gelsenkirchen 11:27:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 11:28:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 11:30:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 11:32:00
-
Essener Str., Gelsenkirchen 11:33:00
Route:
-
Buer Rathaus/Kunstmuseum, Gelsenkirchen
-
Erlestr., Gelsenkirchen 11:18:00
-
Hermann-Löns-Str., Gelsenkirchen 11:20:00
-
Haunerfeldstr., Gelsenkirchen 11:21:00
-
Middelicher Str., Gelsenkirchen 11:22:00
-
Breite Str., Gelsenkirchen 11:24:00
-
Erle Krankenhaus, Gelsenkirchen 11:25:00
-
Erle Post, Gelsenkirchen 11:26:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 11:27:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 11:29:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 11:30:00
-
ZOOM Erlebniswelt, Gelsenkirchen 11:34:00
-
Trinenkamp, Gelsenkirchen 11:36:00
-
Bergwerk Consolidation, Gelsenkirchen 11:37:00
-
Bismarckstr., Gelsenkirchen 11:38:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 11:39:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 11:41:00
-
Heinrich-König-Platz, Gelsenkirchen 11:42:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 11:44:00
Route:
-
Buer Rathaus/Kunstmuseum, Gelsenkirchen
-
Hagenstr., Gelsenkirchen 11:18:00
-
Wörthstr., Gelsenkirchen 11:20:00
-
Röckstr., Gelsenkirchen 11:21:00
-
Düppelstr., Gelsenkirchen 11:22:00
-
Neidenburger Str./WH, Gelsenkirchen 11:23:00
-
Stegemannsweg, Gelsenkirchen 11:24:00
-
Hegerothsweg, Gelsenkirchen 11:25:00
-
Schaffrathstr., Gelsenkirchen 11:26:00
-
Nottkampstr., Gelsenkirchen 11:27:00
-
Kampstr., Gelsenkirchen 11:29:00
-
Giebelstr., Gelsenkirchen 11:30:00
-
Otto-Hue-Str., Gelsenkirchen 11:31:00
-
Nelkenstr. Hst.1, Gladbeck 11:31:00
-
Rosenstr., Gelsenkirchen 11:32:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 11:34:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 11:34:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 11:36:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 11:38:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 11:38:00
-
Fischerstr., Gelsenkirchen 11:39:00
-
Harthorststr., Gelsenkirchen 11:40:00
-
Karnaper Str., Gelsenkirchen 11:41:00
-
Marienfriedstr., Gelsenkirchen 11:42:00
-
Sandstr., Gelsenkirchen 11:44:00
-
Laurentiusstr., Gelsenkirchen 11:45:00
-
Lucasstr., Gelsenkirchen 11:45:00
Route:
-
Buer Rathaus Hst.1, Gelsenkirchen
-
Freiheit, Gelsenkirchen 11:21:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 11:23:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Gelsenkirchen 11:25:00
-
Bärenkampstr., Gelsenkirchen 11:26:00
-
Forstweg, Gelsenkirchen 11:28:00
-
Krusenkamp, Gladbeck 11:29:00
-
Ahornstr., Gladbeck 11:30:00
-
Erlenstr., Gladbeck 11:31:00
-
Ostbahnhof, Gladbeck 11:32:00
-
Goetheplatz, Gladbeck 11:33:00
-
Willy-Brandt-Platz, Gladbeck 11:35:00
-
Stadtbad, Gladbeck 11:36:00
-
Aloysiusschule, Gladbeck 11:37:00
-
Wittringer Str., Gladbeck 11:38:00
-
Ortelsburger Str., Gladbeck 11:39:00
-
Tilsiter Str., Gladbeck 11:40:00
-
Ellinghorster Str., Gladbeck 11:41:00
-
Rockwool, Gladbeck 11:42:00
-
Pestalozzidorf, Gladbeck 11:43:00
-
Maria-Theresien-Str., Gladbeck 11:44:00
-
Voßbrinkstr., Gladbeck 11:45:00
-
Hornstr., Gladbeck 11:46:00
-
Boyer Brücke, Bottrop 11:47:00
-
Sarterstr., Bottrop 11:48:00
-
Eigen Markt, Bottrop 11:49:00
-
Buchenstr., Bottrop 11:50:00
-
Nordring, Bottrop 11:51:00
-
Am Weckelsberg, Bottrop 11:52:00
-
Overbeckstr., Bottrop 11:54:00
-
Prosper III, Bottrop 11:55:00
-
Brauhaus, Bottrop 11:56:00
-
Am Trapez, Bottrop 11:58:00
-
ZOB Berliner Platz, Bottrop 12:00:00
-
Pferdemarkt, Bottrop 12:05:00
-
Nathrathstr., Bottrop 12:07:00
-
Heidenheck, Bottrop 12:08:00
-
Knappschafts-Krankenhaus, Bottrop 12:10:00
-
Revierpark Vonderort, Oberhausen (Rheinland) 12:12:00
-
Kickenbergstr., Oberhausen (Rheinland) 12:14:00
-
Osterfeld Süd Bahnhof, Oberhausen (Rheinland) 12:16:00
-
Wittekindstr., Oberhausen (Rheinland) 12:17:00
-
OLGA-Park, Oberhausen (Rheinland) 12:19:00
-
Neue Mitte, Oberhausen (Rheinland) 12:21:00
-
Lipperfeld, Oberhausen (Rheinland) 12:22:00
-
Feuerwache, Oberhausen (Rheinland) 12:24:00
-
Hauptbahnhof, Oberhausen (Rheinland) 12:26:00
-
Bero-Zentrum-Süd, Oberhausen (Rheinland) 12:29:00
-
Hans-Sachs-Kolleg, Oberhausen (Rheinland) 12:31:00
-
Bero-Zentrum, Oberhausen (Rheinland) 12:32:00