Haltestelle Buer Rathaus Hst.9 in Gelsenkirchen
L608 ,
45894Gelsenkirchen
The next departure is direction Hassel Friedhof, Gelsenkirchen.
Route:
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen
-
Freiheit, Gelsenkirchen 16:25:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 16:26:00
-
Buer Nord Bahnhof, Gelsenkirchen 16:27:00
-
Dillbrinkstr., Gelsenkirchen 16:28:00
-
Biele, Gelsenkirchen 16:29:00
-
Lessingstr., Gelsenkirchen 16:30:00
-
Bahnübergang, Gelsenkirchen 16:31:00
-
Valentinstr., Gelsenkirchen 16:32:00
-
Eppmannsweg, Gelsenkirchen 16:34:00
-
Lukaskirche, Gelsenkirchen 16:35:00
-
Hasseler Str., Gelsenkirchen 16:36:00
-
Heihoffsweg, Gelsenkirchen 16:36:00
-
Timmerbrinksweg, Gelsenkirchen 16:37:00
-
Wiebringhausstr., Gelsenkirchen 16:37:00
-
Hestermannstr., Gelsenkirchen 16:38:00
-
Hassel Friedhof, Gelsenkirchen 16:40:00
Route:
-
Buer Rathaus Hst.7, Gelsenkirchen
-
Nienhofstr., Gelsenkirchen 16:25:00
-
Pfefferackerstr., Gelsenkirchen 16:26:00
-
Holtwiesche, Gelsenkirchen 16:27:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 16:29:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 16:30:00
-
St.-Marien-Hospital-Buer, Gelsenkirchen 16:31:00
-
Dorstener Str., Gelsenkirchen 16:32:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Gelsenkirchen 16:33:00
-
Bärenkampstr., Gelsenkirchen 16:34:00
-
Forstweg, Gelsenkirchen 16:36:00
-
Honigmannstr., Gelsenkirchen 16:37:00
-
Lemgoer Str., Gelsenkirchen 16:38:00
-
Bülsestr., Gelsenkirchen 16:39:00
-
Deutzer Str., Gelsenkirchen 16:41:00
-
Buddestr., Gelsenkirchen 16:42:00
-
Deutzer Str., Gelsenkirchen 16:43:00
-
Xantener Str., Gelsenkirchen 16:45:00
-
Nienkampstr., Gelsenkirchen 16:46:00
-
Sonnenscheinstr., Gelsenkirchen 16:47:00
-
Mehringstr., Gelsenkirchen 16:47:00
-
Ginsterweg, Gelsenkirchen 16:48:00
-
Voßstr., Gladbeck 16:49:00
-
Schwedenstr., Gladbeck 16:50:00
-
Scheideweg, Gelsenkirchen 16:51:00
-
Mentzelstr., Gladbeck 16:52:00
Route:
-
Buer Rathaus Hst.6, Gelsenkirchen
-
Freiheit, Gelsenkirchen 16:26:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 16:28:00
-
Velsenstr., Gelsenkirchen 16:29:00
-
Uhlenbrockstr., Gelsenkirchen 16:30:00
-
Bergwerk-Bergmannsglück, Gelsenkirchen 16:31:00
-
Hauptverwaltung, Gelsenkirchen 16:32:00
-
Pawiker Str., Gelsenkirchen 16:33:00
-
Lüttinghofstr., Gelsenkirchen 16:34:00
-
Gustavstr., Gelsenkirchen 16:34:00
-
Valentinstr., Gelsenkirchen 16:35:00
-
August-Schmidt-Platz, Gelsenkirchen 16:35:00
-
St.-Michael-Str., Gelsenkirchen 16:36:00
-
Stifterstr., Gelsenkirchen 16:36:00
-
Am Bachlauf, Gelsenkirchen 16:37:00
-
Egonstr., Gelsenkirchen 16:37:00
-
Bertlicher Str., Gelsenkirchen 16:38:00
-
Amselstr., Herten 16:39:00
-
Wallstr., Herten 16:40:00
-
Lindenstr., Herten 16:41:00
-
Geschwisterstr., Herten 16:42:00
-
Westerholt Bahnhof, Herten 16:43:00
-
Schloßstr. Hst.4, Herten 16:45:00
-
Obringstr., Herten 16:47:00
-
Kreuzweg, Herten 16:48:00
-
Ebbelicher Weg, Herten 16:48:00
-
Elisabeth-Hospital, Herten 16:50:00
-
Schloss Herten, Herten 16:51:00
-
Schloßpark, Herten 16:52:00
-
Herten Rathaus, Herten 16:53:00
-
Herten Mitte, Herten 16:56:00
Route:
-
Buer Rathaus/Kunstmuseum, Gelsenkirchen
-
Erlestr., Gelsenkirchen 16:33:00
-
Hermann-Löns-Str., Gelsenkirchen 16:35:00
-
Haunerfeldstr., Gelsenkirchen 16:36:00
-
Middelicher Str., Gelsenkirchen 16:37:00
-
Breite Str., Gelsenkirchen 16:38:00
-
Erle Krankenhaus, Gelsenkirchen 16:39:00
-
Erle Post, Gelsenkirchen 16:40:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 16:41:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 16:43:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 16:44:00
-
ZOOM Erlebniswelt, Gelsenkirchen 16:48:00
-
Trinenkamp, Gelsenkirchen 16:50:00
-
Bergwerk Consolidation, Gelsenkirchen 16:51:00
-
Bismarckstr., Gelsenkirchen 16:52:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 16:53:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 16:54:00
-
Heinrich-König-Platz, Gelsenkirchen 16:55:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 16:57:00
Route:
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen
-
Freiheit, Gelsenkirchen 16:35:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 16:36:00
-
Buer Nord Bahnhof, Gelsenkirchen 16:37:00
-
Dillbrinkstr., Gelsenkirchen 16:38:00
-
Biele, Gelsenkirchen 16:39:00
-
Lessingstr., Gelsenkirchen 16:40:00
-
Bahnübergang, Gelsenkirchen 16:41:00
-
Valentinstr., Gelsenkirchen 16:42:00
-
Eppmannsweg, Gelsenkirchen 16:44:00
-
Bußmannstr., Gelsenkirchen 16:44:00
-
Polsum Ehrenmal, Marl (Westf) 16:46:00
-
Kirchstr., Marl (Westf) 16:47:00
-
Linnenkampstr., Marl (Westf) 16:48:00
-
Hilgenort, Marl (Westf) 16:49:00
-
Klosterstr., Marl (Westf) 16:50:00
-
Frentroper Str., Marl (Westf) 16:50:00
-
Am Volkspark, Marl (Westf) 16:51:00
-
Hochstr., Marl (Westf) 16:53:00
-
Liegnitzer Str., Marl (Westf) 16:53:00
-
Am Theater, Marl (Westf) 16:54:00
-
Sickingmühler Str., Marl (Westf) 16:55:00
-
Marl Mitte, Marl (Westf) 16:58:00
Route:
-
Buer Rathaus Hst.5, Gelsenkirchen
-
Freiheit, Gelsenkirchen 16:36:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 16:38:00
-
Dorstener Str., Gelsenkirchen 16:39:00
-
Buschgrundstr., Gelsenkirchen 16:40:00
-
Sperberstr., Gelsenkirchen 16:40:00
-
Bülsestr., Gelsenkirchen 16:42:00
-
Xantener Str., Gelsenkirchen 16:43:00
-
Nienkampstr., Gelsenkirchen 16:44:00
-
Sonnenscheinstr., Gelsenkirchen 16:45:00
-
Mehringstr., Gelsenkirchen 16:45:00
-
Ginsterweg, Gelsenkirchen 16:46:00
-
Voßstr., Gladbeck 16:47:00
-
Hubertushöfe, Gladbeck 16:48:00
-
Heidkampstr., Gladbeck 16:49:00
-
Kotten Nie, Gladbeck 16:50:00
-
Konrad-Adenauer-Allee, Gladbeck 16:51:00
-
Regenbogenschule, Gladbeck 16:52:00
-
Alte Markuskirche, Gladbeck 16:52:00
-
Erlenstr., Gladbeck 16:53:00
-
Ostbahnhof, Gladbeck 16:54:00
-
Goetheplatz, Gladbeck 16:55:00