Haltestelle Buer Rathaus Hst.4 in Gelsenkirchen
Rathausplatz 1,
45894Gelsenkirchen
The next departure is direction Bismarckstr., Gelsenkirchen.
Route:
-
Buer Rathaus/Kunstmuseum, Gelsenkirchen
-
Erlestr., Gelsenkirchen 12:48:00
-
Hermann-Löns-Str., Gelsenkirchen 12:50:00
-
Haunerfeldstr., Gelsenkirchen 12:51:00
-
Middelicher Str., Gelsenkirchen 12:52:00
-
Breite Str., Gelsenkirchen 12:54:00
-
Erle Krankenhaus, Gelsenkirchen 12:55:00
-
Erle Post, Gelsenkirchen 12:56:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 12:57:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 12:59:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 13:00:00
-
ZOOM Erlebniswelt, Gelsenkirchen 13:04:00
-
Trinenkamp, Gelsenkirchen 13:06:00
-
Bergwerk Consolidation, Gelsenkirchen 13:07:00
-
Bismarckstr., Gelsenkirchen 13:08:00
Route:
-
Buer Rathaus/Kunstmuseum, Gelsenkirchen
-
Hagenstr., Gelsenkirchen 12:48:00
-
Wörthstr., Gelsenkirchen 12:50:00
-
Röckstr., Gelsenkirchen 12:51:00
-
Düppelstr., Gelsenkirchen 12:52:00
-
Westfälische Hochschule, Gelsenkirchen 12:54:00
Route:
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen
-
Freiheit, Gelsenkirchen 12:50:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 12:52:00
-
Buer Nord Bahnhof, Gelsenkirchen 12:53:00
-
Dillbrinkstr., Gelsenkirchen 12:54:00
-
Biele, Gelsenkirchen 12:55:00
-
Lessingstr., Gelsenkirchen 12:56:00
-
Bahnübergang, Gelsenkirchen 12:57:00
-
Valentinstr., Gelsenkirchen 12:58:00
-
Eppmannsweg, Gelsenkirchen 13:00:00
-
Lukaskirche, Gelsenkirchen 13:01:00
-
Hasseler Str., Gelsenkirchen 13:02:00
-
Heihoffsweg, Gelsenkirchen 13:02:00
-
Timmerbrinksweg, Gelsenkirchen 13:03:00
-
Wiebringhausstr., Gelsenkirchen 13:03:00
-
Hestermannstr., Gelsenkirchen 13:04:00
-
Hassel Friedhof, Gelsenkirchen 13:06:00
Route:
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen
-
Buer Bergmannsheil, Gelsenkirchen 12:50:00
-
Berger See, Gelsenkirchen 12:51:00
-
VELTINS-Arena, Gelsenkirchen 12:53:00
-
Willy-Brandt-Allee, Gelsenkirchen 12:54:00
-
Emscherstr., Gelsenkirchen 12:55:00
-
Stadthafen, Gelsenkirchen 12:57:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 12:58:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 12:59:00
-
Berliner Brücke, Gelsenkirchen 13:00:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 13:02:00
-
Grenzstr., Gelsenkirchen 13:03:00
-
Kennedyplatz, Gelsenkirchen 13:04:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 13:06:00
-
Heinrich-König-Platz, Gelsenkirchen 13:07:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 13:09:00
-
Rheinelbestr., Gelsenkirchen 13:11:00
-
Wissenschaftspark, Gelsenkirchen 13:13:00
-
Stephanstr., Gelsenkirchen 13:14:00
-
Gesamtschule Ückendorf, Gelsenkirchen 13:15:00
-
Ückendorfer Platz, Gelsenkirchen 13:17:00
-
Watermanns Weg, Bochum 13:18:00
-
Lohrheidestr., Bochum 13:20:00
-
Freiheitstr., Bochum 13:22:00
-
August-Bebel-Platz, Bochum 13:23:00
-
Wattenscheid Post, Bochum 13:26:00
-
Querstr., Bochum 13:28:00
-
Vietingstr., Bochum 13:29:00
-
Centrumplatz, Bochum 13:31:00
-
Alte Heide, Bochum 13:32:00
-
Elbinger Str., Bochum 13:33:00
-
Goldhammer Str., Bochum 13:36:00
-
Westpark, Bochum 13:37:00
-
Wattenscheider Str., Bochum 13:40:00
-
J.-Mayer-Str./Jahrhunderthalle, Bochum 13:41:00
-
Bochumer Verein/Jahrhunderthalle, Bochum 13:42:00
-
Rathaus, Bochum 13:44:00
-
Hauptbahnhof, Bochum 13:46:00
-
Lohring, Bochum 13:49:00
-
Freigrafendamm, Bochum 13:51:00
-
Altenbochum Kirche, Bochum 13:53:00
-
Mettestr., Bochum 13:54:00
-
Dannenbaumstr., Bochum 13:56:00
-
Laer Mitte, Bochum 13:57:00
-
Mark 51°7, Bochum 14:00:00
-
Alte Ümminger Str., Bochum 14:02:00
-
Unterstr., Bochum 14:03:00
-
Am Neggenborn, Bochum 14:05:00
-
Igelstr., Bochum 14:06:00
-
Lessing-Schule, Bochum 14:07:00
-
Langendreer Markt, Bochum 14:09:00
-
Langendreer S-Bahnhof, Bochum 14:12:00
Route:
-
Buer Rathaus/Kunstmuseum, Gelsenkirchen
-
Hagenstr., Gelsenkirchen 12:51:00
-
Vinckestr., Gelsenkirchen 12:52:00
-
Zeche Hugo, Gelsenkirchen 12:53:00
-
Hugostr., Gelsenkirchen 12:54:00
-
Lohmühlenstr., Gelsenkirchen 12:55:00
-
Emil-Zimmermann-Allee, Gelsenkirchen 12:56:00
-
Braukämperstr., Gelsenkirchen 12:57:00
-
Adlerstr., Gelsenkirchen 12:58:00
-
Buer Südbahnhof, Gelsenkirchen 13:00:00
-
Pannschoppenstr., Gelsenkirchen 13:01:00
-
Hügelstr., Gelsenkirchen 13:03:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 13:04:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 13:06:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 13:08:00
-
Essener Str., Gelsenkirchen 13:09:00
Route:
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen
-
Buer Bergmannsheil/Scharenweg, Gelsenkirchen 12:55:00
-
Schloß Berge, Gelsenkirchen 12:57:00
-
Schweidnitzer Str., Gelsenkirchen 13:00:00
-
Am Fettingkotten, Gelsenkirchen 13:01:00
-
Pottenort, Gelsenkirchen 13:02:00
-
Lindemannsweg, Gelsenkirchen 13:03:00
-
Sport-Paradies, Gelsenkirchen 13:04:00
-
Adenauerallee, Gelsenkirchen 13:05:00
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen 13:06:00
-
Im Sundern, Gelsenkirchen 13:09:00
-
Freiligrathstr., Gelsenkirchen 13:11:00
-
In der Luchte, Gelsenkirchen 13:13:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 13:14:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 13:15:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 13:17:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 13:19:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 13:22:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 13:24:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 13:27:00