Haltestelle Buer Rathaus Hst.1 in Gelsenkirchen
Goldbergplatz 10,
45894Gelsenkirchen
The next departure is direction Essener Str., Gelsenkirchen.
Route:
-
Buer Rathaus/Kunstmuseum, Gelsenkirchen
-
Hagenstr., Gelsenkirchen 04:29:00
-
Vinckestr., Gelsenkirchen 04:30:00
-
Zeche Hugo, Gelsenkirchen 04:31:00
-
Hugostr., Gelsenkirchen 04:32:00
-
Lohmühlenstr., Gelsenkirchen 04:33:00
-
Emil-Zimmermann-Allee, Gelsenkirchen 04:34:00
-
Braukämperstr., Gelsenkirchen 04:35:00
-
Adlerstr., Gelsenkirchen 04:36:00
-
Buer Südbahnhof, Gelsenkirchen 04:38:00
-
Pannschoppenstr., Gelsenkirchen 04:39:00
-
Hügelstr., Gelsenkirchen 04:41:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 04:42:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 04:44:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 04:46:00
-
Essener Str., Gelsenkirchen 04:47:00
Route:
-
Buer Rathaus/Kunstmuseum, Gelsenkirchen
-
Erlestr., Gelsenkirchen 04:34:00
-
Hermann-Löns-Str., Gelsenkirchen 04:36:00
-
Haunerfeldstr., Gelsenkirchen 04:37:00
-
Middelicher Str., Gelsenkirchen 04:38:00
-
Breite Str., Gelsenkirchen 04:40:00
-
Erle Krankenhaus, Gelsenkirchen 04:41:00
-
Erle Post, Gelsenkirchen 04:42:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 04:43:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 04:45:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 04:46:00
-
ZOOM Erlebniswelt, Gelsenkirchen 04:49:00
-
Trinenkamp, Gelsenkirchen 04:51:00
-
Bergwerk Consolidation, Gelsenkirchen 04:52:00
-
Bismarckstr., Gelsenkirchen 04:54:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 04:56:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 04:58:00
Route:
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen
-
Freiheit, Gelsenkirchen 04:35:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 04:36:00
-
Buer Nord Bahnhof, Gelsenkirchen 04:37:00
-
Dillbrinkstr., Gelsenkirchen 04:38:00
-
Biele, Gelsenkirchen 04:39:00
-
Lessingstr., Gelsenkirchen 04:40:00
-
Bahnübergang, Gelsenkirchen 04:41:00
-
Valentinstr., Gelsenkirchen 04:42:00
-
Eppmannsweg, Gelsenkirchen 04:44:00
-
Bußmannstr., Gelsenkirchen 04:44:00
-
Polsum Ehrenmal, Marl (Westf) 04:46:00
-
Kirchstr., Marl (Westf) 04:47:00
-
Linnenkampstr., Marl (Westf) 04:48:00
-
Hilgenort, Marl (Westf) 04:49:00
-
Klosterstr., Marl (Westf) 04:50:00
-
Frentroper Str., Marl (Westf) 04:50:00
-
Am Volkspark, Marl (Westf) 04:51:00
-
Hochstr., Marl (Westf) 04:53:00
-
Liegnitzer Str., Marl (Westf) 04:53:00
-
Am Theater, Marl (Westf) 04:54:00
-
Sickingmühler Str., Marl (Westf) 04:55:00
-
Marl Mitte, Marl (Westf) 04:58:00
Route:
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen
-
Buer Rathaus/Kunstmuseum, Gelsenkirchen 04:37:00
-
Hagenstr., Gelsenkirchen 04:38:00
-
Wörthstr., Gelsenkirchen 04:40:00
-
Röckstr., Gelsenkirchen 04:41:00
-
Düppelstr., Gelsenkirchen 04:42:00
-
Neidenburger Str./WH, Gelsenkirchen 04:43:00
-
Stegemannsweg, Gelsenkirchen 04:44:00
-
Hegerothsweg, Gelsenkirchen 04:45:00
-
Schaffrathstr., Gelsenkirchen 04:46:00
-
Nottkampstr., Gelsenkirchen 04:47:00
-
Kampstr., Gelsenkirchen 04:49:00
-
Giebelstr., Gelsenkirchen 04:50:00
-
Otto-Hue-Str., Gelsenkirchen 04:51:00
-
Nelkenstr. Hst.1, Gladbeck 04:51:00
-
Rosenstr., Gelsenkirchen 04:52:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 04:54:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 04:56:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 04:58:00
-
Fischerstr., Gelsenkirchen 04:59:00
-
Harthorststr., Gelsenkirchen 05:00:00
-
Karnaper Str., Gelsenkirchen 05:01:00
-
Marienfriedstr., Gelsenkirchen 05:02:00
-
Sandstr., Gelsenkirchen 05:04:00
-
Laurentiusstr., Gelsenkirchen 05:05:00
-
Lucasstr., Gelsenkirchen 05:05:00
Route:
-
Buer Rathaus/Kunstmuseum, Gelsenkirchen
-
Hagenstr., Gelsenkirchen 04:38:00
-
Wörthstr., Gelsenkirchen 04:40:00
-
Röckstr., Gelsenkirchen 04:41:00
-
Düppelstr., Gelsenkirchen 04:42:00
-
Neidenburger Str./WH, Gelsenkirchen 04:43:00
-
Stegemannsweg, Gelsenkirchen 04:44:00
-
Hegerothsweg, Gelsenkirchen 04:45:00
-
Schaffrathstr., Gelsenkirchen 04:46:00
-
Nottkampstr., Gelsenkirchen 04:47:00
-
Kampstr., Gelsenkirchen 04:49:00
-
Giebelstr., Gelsenkirchen 04:50:00
-
Otto-Hue-Str., Gelsenkirchen 04:51:00
-
Nelkenstr. Hst.1, Gladbeck 04:51:00
-
Rosenstr., Gelsenkirchen 04:52:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 04:54:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 04:56:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 04:58:00
-
Fischerstr., Gelsenkirchen 04:59:00
-
Harthorststr., Gelsenkirchen 05:00:00
-
Karnaper Str., Gelsenkirchen 05:01:00
-
Marienfriedstr., Gelsenkirchen 05:02:00
-
Sandstr., Gelsenkirchen 05:04:00
-
Laurentiusstr., Gelsenkirchen 05:05:00
-
Lucasstr., Gelsenkirchen 05:05:00
Route:
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen
-
Buer Bergmannsheil, Gelsenkirchen 04:42:00
-
Berger See, Gelsenkirchen 04:43:00
-
VELTINS-Arena, Gelsenkirchen 04:45:00
-
Willy-Brandt-Allee, Gelsenkirchen 04:46:00
-
Emscherstr., Gelsenkirchen 04:47:00
-
Stadthafen, Gelsenkirchen 04:49:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 04:50:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 04:51:00
-
Berliner Brücke, Gelsenkirchen 04:52:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 04:54:00
-
Grenzstr., Gelsenkirchen 04:55:00
-
Kennedyplatz, Gelsenkirchen 04:56:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 04:58:00
-
Heinrich-König-Platz, Gelsenkirchen 04:59:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 05:01:00
-
Rheinelbestr., Gelsenkirchen 05:03:00
-
Wissenschaftspark, Gelsenkirchen 05:05:00
-
Stephanstr., Gelsenkirchen 05:06:00
-
Gesamtschule Ückendorf, Gelsenkirchen 05:07:00
-
Ückendorfer Platz, Gelsenkirchen 05:09:00
-
Watermanns Weg, Bochum 05:10:00
-
Lohrheidestr., Bochum 05:12:00
-
Freiheitstr., Bochum 05:14:00
-
August-Bebel-Platz, Bochum 05:15:00
-
Wattenscheid Post, Bochum 05:17:00
-
Querstr., Bochum 05:19:00
-
Vietingstr., Bochum 05:20:00
-
Centrumplatz, Bochum 05:22:00
-
Alte Heide, Bochum 05:23:00
-
Elbinger Str., Bochum 05:24:00
-
Goldhammer Str., Bochum 05:27:00
-
Westpark, Bochum 05:28:00
-
Wattenscheider Str., Bochum 05:31:00
-
J.-Mayer-Str./Jahrhunderthalle, Bochum 05:32:00
-
Bochumer Verein/Jahrhunderthalle, Bochum 05:33:00
-
Rathaus, Bochum 05:35:00
-
Hauptbahnhof, Bochum 05:37:00
-
Lohring, Bochum 05:39:00
-
Freigrafendamm, Bochum 05:41:00
-
Altenbochum Kirche, Bochum 05:43:00
-
Mettestr., Bochum 05:44:00
-
Dannenbaumstr., Bochum 05:46:00
-
Laer Mitte, Bochum 05:47:00
-
Max-Planck-Institut, Bochum 05:50:00
-
O-Werk, Bochum 05:51:00