Haltestelle Buer Rathaus Hst.1 in Gelsenkirchen
Goldbergplatz 10,
45894Gelsenkirchen
The next departure is direction Hauptbahnhof, Gelsenkirchen.
Route:
-
Buer Rathaus/Kunstmuseum, Gelsenkirchen
-
Erlestr., Gelsenkirchen 18:48:00
-
Hermann-Löns-Str., Gelsenkirchen 18:50:00
-
Haunerfeldstr., Gelsenkirchen 18:51:00
-
Middelicher Str., Gelsenkirchen 18:52:00
-
Breite Str., Gelsenkirchen 18:54:00
-
Erle Krankenhaus, Gelsenkirchen 18:55:00
-
Erle Post, Gelsenkirchen 18:56:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 18:57:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 18:59:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 19:00:00
-
ZOOM Erlebniswelt, Gelsenkirchen 19:04:00
-
Trinenkamp, Gelsenkirchen 19:06:00
-
Bergwerk Consolidation, Gelsenkirchen 19:07:00
-
Bismarckstr., Gelsenkirchen 19:08:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 19:09:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 19:11:00
-
Heinrich-König-Platz, Gelsenkirchen 19:12:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 19:14:00
Route:
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen
-
Freiheit, Gelsenkirchen 18:50:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 18:52:00
-
Buer Nord Bahnhof, Gelsenkirchen 18:53:00
-
Dillbrinkstr., Gelsenkirchen 18:54:00
-
Biele, Gelsenkirchen 18:55:00
-
Lessingstr., Gelsenkirchen 18:56:00
-
Bahnübergang, Gelsenkirchen 18:57:00
-
Valentinstr., Gelsenkirchen 18:58:00
-
Eppmannsweg, Gelsenkirchen 19:00:00
-
Lukaskirche, Gelsenkirchen 19:01:00
-
Hasseler Str., Gelsenkirchen 19:02:00
-
Heihoffsweg, Gelsenkirchen 19:02:00
-
Timmerbrinksweg, Gelsenkirchen 19:03:00
-
Wiebringhausstr., Gelsenkirchen 19:03:00
-
Hestermannstr., Gelsenkirchen 19:04:00
-
Hassel Friedhof, Gelsenkirchen 19:06:00
Route:
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen
-
Buer Bergmannsheil, Gelsenkirchen 18:50:00
-
Berger See, Gelsenkirchen 18:51:00
-
VELTINS-Arena, Gelsenkirchen 18:53:00
-
Willy-Brandt-Allee, Gelsenkirchen 18:54:00
-
Emscherstr., Gelsenkirchen 18:55:00
-
Stadthafen, Gelsenkirchen 18:57:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 18:58:00
Route:
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen
-
Buer Bergmannsheil/Scharenweg, Gelsenkirchen 18:55:00
-
Schloß Berge, Gelsenkirchen 18:57:00
-
Schweidnitzer Str., Gelsenkirchen 19:00:00
-
Am Fettingkotten, Gelsenkirchen 19:01:00
-
Pottenort, Gelsenkirchen 19:02:00
-
Lindemannsweg, Gelsenkirchen 19:03:00
-
Sport-Paradies, Gelsenkirchen 19:04:00
-
Adenauerallee, Gelsenkirchen 19:05:00
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen 19:06:00
-
Im Sundern, Gelsenkirchen 19:09:00
-
Freiligrathstr., Gelsenkirchen 19:11:00
-
In der Luchte, Gelsenkirchen 19:13:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 19:14:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 19:15:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 19:17:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 19:20:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 19:22:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 19:24:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 19:27:00
Route:
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen
-
Freiheit, Gelsenkirchen 18:54:00
-
Buer Nord Bahnhof, Gelsenkirchen 18:56:00
-
Lessingstr., Gelsenkirchen 18:59:00
-
Eppmannsweg, Gelsenkirchen 19:01:00
-
Alexander-v.-Humboldt-Str., Gelsenkirchen 19:02:00
-
Bellendorfsweg, Gelsenkirchen 19:04:00
-
Fünfhäuserweg, Gelsenkirchen 19:05:00
-
Ulfkotter Str. Nr.603, Gelsenkirchen 19:06:00
-
Koesfeld, Gelsenkirchen 19:07:00
-
Achterfeld, Dorsten 19:08:00
-
Bochumer-/Altendorfer Str., Dorsten 19:08:00
-
Im Schlatt, Dorsten 19:09:00
-
Im Erlenkamp, Dorsten 19:09:00
-
Barbarastr., Dorsten 19:10:00
-
Schölzbachbrücke, Dorsten 19:11:00
-
Zum Alten Kreuz, Dorsten 19:12:00
-
Lindenfelder Str., Dorsten 19:13:00
-
Bochumer Str., Dorsten 19:14:00
-
Willy-Brandt-Ring, Dorsten 19:16:00
-
ZOB Hst.4, Dorsten 19:18:00
Route:
-
Buer Rathaus/Kunstmuseum, Gelsenkirchen
-
Buer Bergmannsheil, Gelsenkirchen 18:54:00
-
Berger See, Gelsenkirchen 18:55:00
-
VELTINS-Arena, Gelsenkirchen 18:57:00
-
Willy-Brandt-Allee, Gelsenkirchen 18:58:00
-
Emscherstr., Gelsenkirchen 18:59:00
-
Stadthafen, Gelsenkirchen 19:01:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 19:02:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 19:03:00
-
Berliner Brücke, Gelsenkirchen 19:04:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 19:06:00
-
Grenzstr., Gelsenkirchen 19:07:00
-
Kennedyplatz, Gelsenkirchen 19:08:00