Haltestelle Buer Rathaus Hst.1 in Gelsenkirchen
Goldbergplatz 10,
45894Gelsenkirchen
The next departure is direction Essener Str., Gelsenkirchen.
Route:
-
Buer Rathaus/Kunstmuseum, Gelsenkirchen
-
Hagenstr., Gelsenkirchen 14:15:00
-
Vinckestr., Gelsenkirchen 14:16:00
-
Zeche Hugo, Gelsenkirchen 14:17:00
-
Hugostr., Gelsenkirchen 14:18:00
-
Lohmühlenstr., Gelsenkirchen 14:19:00
-
Emil-Zimmermann-Allee, Gelsenkirchen 14:20:00
-
Braukämperstr., Gelsenkirchen 14:21:00
-
Adlerstr., Gelsenkirchen 14:22:00
-
Buer Südbahnhof, Gelsenkirchen 14:24:00
-
Pannschoppenstr., Gelsenkirchen 14:25:00
-
Hügelstr., Gelsenkirchen 14:27:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 14:28:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 14:30:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 14:32:00
-
Essener Str., Gelsenkirchen 14:33:00
Route:
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen
-
Buer Rathaus/Kunstmuseum, Gelsenkirchen 14:17:00
-
Hagenstr., Gelsenkirchen 14:18:00
-
Wörthstr., Gelsenkirchen 14:20:00
-
Röckstr., Gelsenkirchen 14:21:00
-
Düppelstr., Gelsenkirchen 14:22:00
-
Neidenburger Str./WH, Gelsenkirchen 14:23:00
-
Stegemannsweg, Gelsenkirchen 14:24:00
-
Hegerothsweg, Gelsenkirchen 14:25:00
-
Schaffrathstr., Gelsenkirchen 14:26:00
-
Nottkampstr., Gelsenkirchen 14:27:00
-
Kampstr., Gelsenkirchen 14:29:00
-
Giebelstr., Gelsenkirchen 14:30:00
-
Otto-Hue-Str., Gelsenkirchen 14:31:00
-
Nelkenstr. Hst.1, Gladbeck 14:31:00
-
Rosenstr., Gelsenkirchen 14:32:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 14:34:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 14:34:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 14:36:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 14:38:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 14:38:00
-
Fischerstr., Gelsenkirchen 14:39:00
-
Harthorststr., Gelsenkirchen 14:40:00
-
Karnaper Str., Gelsenkirchen 14:41:00
-
Marienfriedstr., Gelsenkirchen 14:42:00
-
Sandstr., Gelsenkirchen 14:44:00
-
Laurentiusstr., Gelsenkirchen 14:45:00
-
Lucasstr., Gelsenkirchen 14:45:00
Route:
-
Buer Rathaus/Kunstmuseum, Gelsenkirchen
-
Erlestr., Gelsenkirchen 14:18:00
-
Hermann-Löns-Str., Gelsenkirchen 14:20:00
-
Haunerfeldstr., Gelsenkirchen 14:21:00
-
Middelicher Str., Gelsenkirchen 14:22:00
-
Breite Str., Gelsenkirchen 14:24:00
-
Erle Krankenhaus, Gelsenkirchen 14:25:00
-
Erle Post, Gelsenkirchen 14:26:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 14:27:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 14:29:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 14:30:00
-
ZOOM Erlebniswelt, Gelsenkirchen 14:34:00
-
Trinenkamp, Gelsenkirchen 14:36:00
-
Bergwerk Consolidation, Gelsenkirchen 14:37:00
-
Bismarckstr., Gelsenkirchen 14:38:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 14:39:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 14:41:00
-
Heinrich-König-Platz, Gelsenkirchen 14:42:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 14:44:00
Route:
-
Buer Rathaus/Kunstmuseum, Gelsenkirchen
-
Hagenstr., Gelsenkirchen 14:18:00
-
Wörthstr., Gelsenkirchen 14:20:00
-
Röckstr., Gelsenkirchen 14:21:00
-
Düppelstr., Gelsenkirchen 14:22:00
-
Neidenburger Str./WH, Gelsenkirchen 14:23:00
-
Stegemannsweg, Gelsenkirchen 14:24:00
-
Hegerothsweg, Gelsenkirchen 14:25:00
-
Schaffrathstr., Gelsenkirchen 14:26:00
-
Nottkampstr., Gelsenkirchen 14:27:00
-
Kampstr., Gelsenkirchen 14:29:00
-
Giebelstr., Gelsenkirchen 14:30:00
-
Otto-Hue-Str., Gelsenkirchen 14:31:00
-
Nelkenstr. Hst.1, Gladbeck 14:31:00
-
Rosenstr., Gelsenkirchen 14:32:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 14:34:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 14:34:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 14:36:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 14:38:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 14:38:00
-
Fischerstr., Gelsenkirchen 14:39:00
-
Harthorststr., Gelsenkirchen 14:40:00
-
Karnaper Str., Gelsenkirchen 14:41:00
-
Marienfriedstr., Gelsenkirchen 14:42:00
-
Sandstr., Gelsenkirchen 14:44:00
-
Laurentiusstr., Gelsenkirchen 14:45:00
-
Lucasstr., Gelsenkirchen 14:45:00
Route:
-
Buer Rathaus Hst.1, Gelsenkirchen
-
Freiheit, Gelsenkirchen 14:21:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 14:23:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Gelsenkirchen 14:25:00
-
Bärenkampstr., Gelsenkirchen 14:26:00
-
Forstweg, Gelsenkirchen 14:28:00
-
Krusenkamp, Gladbeck 14:29:00
-
Ahornstr., Gladbeck 14:30:00
-
Erlenstr., Gladbeck 14:31:00
-
Ostbahnhof, Gladbeck 14:32:00
-
Goetheplatz, Gladbeck 14:33:00
-
Willy-Brandt-Platz, Gladbeck 14:35:00
-
Stadtbad, Gladbeck 14:36:00
-
Aloysiusschule, Gladbeck 14:37:00
-
Wittringer Str., Gladbeck 14:38:00
-
Ortelsburger Str., Gladbeck 14:39:00
-
Tilsiter Str., Gladbeck 14:40:00
-
Ellinghorster Str., Gladbeck 14:41:00
-
Rockwool, Gladbeck 14:42:00
-
Pestalozzidorf, Gladbeck 14:43:00
-
Maria-Theresien-Str., Gladbeck 14:44:00
-
Voßbrinkstr., Gladbeck 14:45:00
-
Hornstr., Gladbeck 14:46:00
-
Boyer Brücke, Bottrop 14:47:00
-
Sarterstr., Bottrop 14:48:00
-
Eigen Markt, Bottrop 14:49:00
-
Buchenstr., Bottrop 14:50:00
-
Nordring, Bottrop 14:51:00
-
Am Weckelsberg, Bottrop 14:52:00
-
Overbeckstr., Bottrop 14:54:00
-
Prosper III, Bottrop 14:55:00
-
Brauhaus, Bottrop 14:56:00
-
Am Trapez, Bottrop 14:58:00
-
ZOB Berliner Platz, Bottrop 15:00:00
-
Pferdemarkt, Bottrop 15:05:00
-
Nathrathstr., Bottrop 15:07:00
-
Heidenheck, Bottrop 15:08:00
-
Knappschafts-Krankenhaus, Bottrop 15:10:00
-
Revierpark Vonderort, Oberhausen (Rheinland) 15:12:00
-
Kickenbergstr., Oberhausen (Rheinland) 15:14:00
-
Osterfeld Süd Bahnhof, Oberhausen (Rheinland) 15:16:00
-
Wittekindstr., Oberhausen (Rheinland) 15:17:00
-
OLGA-Park, Oberhausen (Rheinland) 15:19:00
-
Neue Mitte, Oberhausen (Rheinland) 15:21:00
-
Lipperfeld, Oberhausen (Rheinland) 15:22:00
-
Feuerwache, Oberhausen (Rheinland) 15:24:00
-
Hauptbahnhof, Oberhausen (Rheinland) 15:26:00
-
Bero-Zentrum-Süd, Oberhausen (Rheinland) 15:29:00
-
Hans-Sachs-Kolleg, Oberhausen (Rheinland) 15:31:00
-
Bero-Zentrum, Oberhausen (Rheinland) 15:32:00
Route:
-
Buer Rathaus Hst.5, Gelsenkirchen
-
Freiheit, Gelsenkirchen 14:21:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 14:23:00
-
Dorstener Str., Gelsenkirchen 14:24:00
-
Buschgrundstr., Gelsenkirchen 14:25:00
-
Sperberstr., Gelsenkirchen 14:26:00
-
Bülsestr., Gelsenkirchen 14:28:00
-
Xantener Str., Gelsenkirchen 14:29:00
-
Nienkampstr., Gelsenkirchen 14:30:00
-
Sonnenscheinstr., Gelsenkirchen 14:31:00
-
Mehringstr., Gelsenkirchen 14:32:00
-
Ginsterweg, Gelsenkirchen 14:33:00
-
Voßstr., Gladbeck 14:34:00
-
Hubertushöfe, Gladbeck 14:35:00
-
Heidkampstr., Gladbeck 14:36:00
-
Kotten Nie, Gladbeck 14:38:00
-
Konrad-Adenauer-Allee, Gladbeck 14:39:00
-
Regenbogenschule, Gladbeck 14:40:00
-
Alte Markuskirche, Gladbeck 14:41:00
-
Erlenstr., Gladbeck 14:42:00
-
Ostbahnhof, Gladbeck 14:43:00
-
Goetheplatz, Gladbeck 14:44:00