Haltestelle Buer Nord in Gelsenkirchen
Königswiese ,
45894Gelsenkirchen
The next departure is direction Hassel Friedhof, Gelsenkirchen.
Route:
-
Buer Nord Bahnhof, Gelsenkirchen
-
Dillbrinkstr., Gelsenkirchen 14:58:00
-
Biele, Gelsenkirchen 14:59:00
-
Lessingstr., Gelsenkirchen 15:00:00
-
Bahnübergang, Gelsenkirchen 15:01:00
-
Valentinstr., Gelsenkirchen 15:02:00
-
Eppmannsweg, Gelsenkirchen 15:04:00
-
Lukaskirche, Gelsenkirchen 15:05:00
-
Hasseler Str., Gelsenkirchen 15:06:00
-
Heihoffsweg, Gelsenkirchen 15:06:00
-
Timmerbrinksweg, Gelsenkirchen 15:07:00
-
Wiebringhausstr., Gelsenkirchen 15:07:00
-
Hestermannstr., Gelsenkirchen 15:08:00
-
Hassel Friedhof, Gelsenkirchen 15:10:00
Route:
-
Buer Nord Bahnhof, Gelsenkirchen
-
Dillbrinkstr., Gelsenkirchen 15:08:00
-
Biele, Gelsenkirchen 15:09:00
-
Lessingstr., Gelsenkirchen 15:10:00
-
Bahnübergang, Gelsenkirchen 15:11:00
-
Valentinstr., Gelsenkirchen 15:12:00
-
Eppmannsweg, Gelsenkirchen 15:14:00
-
Bußmannstr., Gelsenkirchen 15:14:00
-
Polsum Ehrenmal, Marl (Westf) 15:16:00
-
Kirchstr., Marl (Westf) 15:17:00
-
Linnenkampstr., Marl (Westf) 15:18:00
-
Hilgenort, Marl (Westf) 15:19:00
-
Klosterstr., Marl (Westf) 15:20:00
-
Frentroper Str., Marl (Westf) 15:20:00
-
Am Volkspark, Marl (Westf) 15:21:00
-
Hochstr., Marl (Westf) 15:23:00
-
Liegnitzer Str., Marl (Westf) 15:23:00
-
Am Theater, Marl (Westf) 15:24:00
-
Sickingmühler Str., Marl (Westf) 15:25:00
-
Marl Mitte, Marl (Westf) 15:28:00
Route:
-
Buer Nord Bahnhof, Gelsenkirchen
-
Königswiese, Gelsenkirchen 15:09:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 15:11:00
-
Buer Rathaus Hst.8, Gelsenkirchen 15:13:00
Route:
-
Gelsenkirchen-Buer Nord
-
Gelsenkirchen-Hassel 15:13:00
-
Marl Mitte 15:17:00
-
Marl-Hamm 15:21:00
-
Haltern am See 15:27:00
Route:
-
Buer Nord Bahnhof, Gelsenkirchen
-
Königswiese, Gelsenkirchen 15:24:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 15:26:00
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen 15:28:00
Route:
-
Buer Nord Bahnhof, Gelsenkirchen
-
Dillbrinkstr., Gelsenkirchen 15:28:00
-
Biele, Gelsenkirchen 15:29:00
-
Lessingstr., Gelsenkirchen 15:30:00
-
Bahnübergang, Gelsenkirchen 15:31:00
-
Valentinstr., Gelsenkirchen 15:32:00
-
Eppmannsweg, Gelsenkirchen 15:34:00
-
Lukaskirche, Gelsenkirchen 15:35:00
-
Hasseler Str., Gelsenkirchen 15:36:00
-
Heihoffsweg, Gelsenkirchen 15:36:00
-
Timmerbrinksweg, Gelsenkirchen 15:37:00
-
Wiebringhausstr., Gelsenkirchen 15:37:00
-
Hestermannstr., Gelsenkirchen 15:38:00
-
Hassel Friedhof, Gelsenkirchen 15:40:00