Haltestelle Buer Nord in Gelsenkirchen
Königswiese ,
45894Gelsenkirchen
The next departure is direction Buer Rathaus, Gelsenkirchen.
Route:
-
Buer Nord Bahnhof, Gelsenkirchen
-
Freiheit, Gelsenkirchen 15:43:00
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen 15:45:00
Route:
-
Gelsenkirchen-Buer Nord
-
Gladbeck West 15:54:00
-
Bottrop-Boy 15:58:00
-
Bottrop Hbf 16:02:00
-
Essen-Dellwig Ost 16:06:00
-
Essen-Gerschede 16:08:00
-
Essen-Borbeck 16:10:00
-
Essen-Borbeck Süd 16:12:00
-
Essen West 16:15:00
-
Essen Hbf 16:19:00
-
Essen-Steele 16:24:00
-
Essen-Überruhr 16:28:00
-
Essen-Holthausen 16:30:00
-
Essen-Kupferdreh 16:33:00
-
Velbert-Nierenhof 16:38:00
-
Velbert-Langenberg 16:42:00
-
Velbert-Neviges 16:46:00
-
Velbert Rosenhügel 16:50:00
-
Wülfrath-Aprath 16:54:00
-
Wuppertal-Vohwinkel 16:58:00
-
Wuppertal-Sonnborn 17:00:00
-
Wuppertal-Zoologischer Garten 17:02:00
-
Wuppertal-Steinbeck 17:05:00
-
Wuppertal Hbf 17:08:00
Route:
-
Buer Nord Bahnhof, Gelsenkirchen
-
Königswiese, Gelsenkirchen 15:54:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 15:56:00
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen 15:58:00
Route:
-
Buer Nord Bahnhof, Gelsenkirchen
-
Lessingstr., Gelsenkirchen 15:59:00
-
Eppmannsweg, Gelsenkirchen 16:01:00
-
Alexander-v.-Humboldt-Str., Gelsenkirchen 16:02:00
-
Bellendorfsweg, Gelsenkirchen 16:04:00
-
Fünfhäuserweg, Gelsenkirchen 16:05:00
-
Ulfkotter Str. Nr.603, Gelsenkirchen 16:06:00
-
Koesfeld, Gelsenkirchen 16:07:00
-
Achterfeld, Dorsten 16:08:00
-
Bochumer-/Altendorfer Str., Dorsten 16:08:00
-
Im Schlatt, Dorsten 16:09:00
-
Im Erlenkamp, Dorsten 16:09:00
-
Barbarastr., Dorsten 16:10:00
-
Schölzbachbrücke, Dorsten 16:11:00
-
Zum Alten Kreuz, Dorsten 16:12:00
-
Lindenfelder Str., Dorsten 16:13:00
-
Bochumer Str., Dorsten 16:14:00
-
Willy-Brandt-Ring, Dorsten 16:16:00
-
ZOB Hst.4, Dorsten 16:18:00
Route:
-
Buer Nord Bahnhof, Gelsenkirchen
-
Dillbrinkstr., Gelsenkirchen 15:58:00
-
Biele, Gelsenkirchen 15:59:00
-
Lessingstr., Gelsenkirchen 16:00:00
-
Bahnübergang, Gelsenkirchen 16:01:00
-
Valentinstr., Gelsenkirchen 16:02:00
-
Eppmannsweg, Gelsenkirchen 16:04:00
-
Lukaskirche, Gelsenkirchen 16:05:00
-
Hasseler Str., Gelsenkirchen 16:06:00
-
Heihoffsweg, Gelsenkirchen 16:06:00
-
Timmerbrinksweg, Gelsenkirchen 16:07:00
-
Wiebringhausstr., Gelsenkirchen 16:07:00
-
Hestermannstr., Gelsenkirchen 16:08:00
-
Hassel Friedhof, Gelsenkirchen 16:10:00
Route:
-
Buer Nord Bahnhof, Gelsenkirchen
-
Dillbrinkstr., Gelsenkirchen 16:08:00
-
Biele, Gelsenkirchen 16:09:00
-
Lessingstr., Gelsenkirchen 16:10:00
-
Bahnübergang, Gelsenkirchen 16:11:00
-
Valentinstr., Gelsenkirchen 16:12:00
-
Eppmannsweg, Gelsenkirchen 16:14:00
-
Bußmannstr., Gelsenkirchen 16:14:00
-
Polsum Ehrenmal, Marl (Westf) 16:16:00
-
Kirchstr., Marl (Westf) 16:17:00
-
Linnenkampstr., Marl (Westf) 16:18:00
-
Hilgenort, Marl (Westf) 16:19:00
-
Klosterstr., Marl (Westf) 16:20:00
-
Frentroper Str., Marl (Westf) 16:20:00
-
Am Volkspark, Marl (Westf) 16:21:00
-
Hochstr., Marl (Westf) 16:23:00
-
Liegnitzer Str., Marl (Westf) 16:23:00
-
Am Theater, Marl (Westf) 16:24:00
-
Sickingmühler Str., Marl (Westf) 16:25:00
-
Marl Mitte, Marl (Westf) 16:28:00