Haltestelle Bromberger Str. in Gelsenkirchen
Mechtenbergstrasse 158,
45884Gelsenkirchen
The next departure is direction Hauptbahnhof, Gelsenkirchen.
Route:
-
Bromberger Str., Gelsenkirchen
-
Mechtenbergstr., Gelsenkirchen 14:49:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 14:50:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 14:51:00
-
Schonnebecker Str., Gelsenkirchen 14:52:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 14:52:00
-
Hördeweg, Gelsenkirchen 14:54:00
-
Schwarzmühlenstr., Gelsenkirchen 14:55:00
-
Hans-Böckler-Allee, Gelsenkirchen 14:57:00
-
Holbeinstr., Gelsenkirchen 14:58:00
-
Feldmarkstr., Gelsenkirchen 14:59:00
-
Overwegstr., Gelsenkirchen 15:00:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 15:01:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 15:02:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 15:05:00
Route:
-
Bromberger Str., Gelsenkirchen
-
Mechtenbergstr., Gelsenkirchen 14:52:00
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen 14:54:00
-
Imhoffweg, Essen (Ruhr) 14:55:00
-
Zeche Bonifacius, Essen (Ruhr) 14:56:00
-
Kellinghausstr., Essen (Ruhr) 14:57:00
-
Kray Nordbahnhof, Essen (Ruhr) 14:59:00
-
Krayer Markt, Essen (Ruhr) 15:00:00
-
Kray Mitte, Essen (Ruhr) 15:02:00
-
Kiwittstr., Essen (Ruhr) 15:03:00
-
Kray Südbahnhof, Essen (Ruhr) 15:04:00
-
Im Steeler Rott, Essen (Ruhr) 15:05:00
-
Steele S-Bahnhof, Essen (Ruhr) 15:09:00
-
Ahestr., Essen (Ruhr) 15:11:00
-
Dreiringplatz, Essen (Ruhr) 15:12:00
-
Grendtor, Essen (Ruhr) 15:13:00
-
Grendplatz, Essen (Ruhr) 15:14:00
-
Joseph-Boismard-Weg, Essen (Ruhr) 15:15:00
-
Deimelsberg, Essen (Ruhr) 15:16:00
-
Am Ruhrwehr, Essen (Ruhr) 15:17:00
-
Kunstwerkerhütte, Essen (Ruhr) 15:18:00
-
Annental, Essen (Ruhr) 15:21:00
-
Finefraustr., Essen (Ruhr) 15:22:00
-
Rathaus Rellinghausen, Essen (Ruhr) 15:23:00
-
Stiftplatz, Essen (Ruhr) 15:24:00
-
Forsthausstr., Essen (Ruhr) 15:25:00
-
Waldsaum, Essen (Ruhr) 15:26:00
-
Stadtwaldplatz, Essen (Ruhr) 15:27:00
-
Zweigertstein, Essen (Ruhr) 15:29:00
-
Wiedfeldtstr., Essen (Ruhr) 15:30:00
-
Zur Villa Hügel, Essen (Ruhr) 15:31:00
-
Frankenstr., Essen (Ruhr) 15:32:00
-
Bredeney, Essen (Ruhr) 15:35:00
-
Bredeneyer Kreuz, Essen (Ruhr) 15:36:00
-
Voßbusch, Essen (Ruhr) 15:37:00
-
Bredeney Friedhof, Essen (Ruhr) 15:38:00
-
Hatzper Str., Essen (Ruhr) 15:39:00
-
Tommesweg, Essen (Ruhr) 15:40:00
-
Erbach, Essen (Ruhr) 15:41:00
Route:
-
Bromberger Str., Gelsenkirchen
-
Am Graffweg, Gelsenkirchen 15:00:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 15:01:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 15:02:00
-
Haus Leithe, Gelsenkirchen 15:03:00
-
Arendtstr., Gelsenkirchen 15:04:00
-
Wiehagen, Gelsenkirchen 15:05:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 15:07:00
Route:
-
Bromberger Str., Gelsenkirchen
-
Am Graffweg, Gelsenkirchen 15:04:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 15:05:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 15:06:00
-
Haus Leithe, Gelsenkirchen 15:07:00
-
Marienhospital Gelsenkirchen, Gelsenkirchen 15:10:00
Route:
-
Bromberger Str., Gelsenkirchen
-
Mechtenbergstr., Gelsenkirchen 15:19:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 15:20:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 15:21:00
-
Schonnebecker Str., Gelsenkirchen 15:22:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 15:22:00
-
Hördeweg, Gelsenkirchen 15:24:00
-
Schwarzmühlenstr., Gelsenkirchen 15:25:00
-
Hans-Böckler-Allee, Gelsenkirchen 15:27:00
-
Holbeinstr., Gelsenkirchen 15:28:00
-
Feldmarkstr., Gelsenkirchen 15:29:00
-
Overwegstr., Gelsenkirchen 15:30:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 15:31:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 15:32:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 15:35:00
Route:
-
Bromberger Str., Gelsenkirchen
-
Mechtenbergstr., Gelsenkirchen 15:22:00
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen 15:24:00
-
Imhoffweg, Essen (Ruhr) 15:25:00
-
Zeche Bonifacius, Essen (Ruhr) 15:26:00
-
Kellinghausstr., Essen (Ruhr) 15:27:00
-
Kray Nordbahnhof, Essen (Ruhr) 15:29:00
-
Krayer Markt, Essen (Ruhr) 15:30:00
-
Kray Mitte, Essen (Ruhr) 15:32:00
-
Kiwittstr., Essen (Ruhr) 15:33:00
-
Kray Südbahnhof, Essen (Ruhr) 15:34:00
-
Im Steeler Rott, Essen (Ruhr) 15:35:00
-
Steele S-Bahnhof, Essen (Ruhr) 15:39:00
-
Ahestr., Essen (Ruhr) 15:41:00
-
Dreiringplatz, Essen (Ruhr) 15:42:00
-
Grendtor, Essen (Ruhr) 15:43:00
-
Grendplatz, Essen (Ruhr) 15:44:00
-
Joseph-Boismard-Weg, Essen (Ruhr) 15:45:00
-
Deimelsberg, Essen (Ruhr) 15:46:00
-
Am Ruhrwehr, Essen (Ruhr) 15:47:00
-
Kunstwerkerhütte, Essen (Ruhr) 15:48:00
-
Annental, Essen (Ruhr) 15:51:00
-
Finefraustr., Essen (Ruhr) 15:52:00
-
Rathaus Rellinghausen, Essen (Ruhr) 15:53:00
-
Stiftplatz, Essen (Ruhr) 15:54:00
-
Forsthausstr., Essen (Ruhr) 15:55:00
-
Waldsaum, Essen (Ruhr) 15:56:00
-
Stadtwaldplatz, Essen (Ruhr) 15:57:00
-
Zweigertstein, Essen (Ruhr) 15:59:00
-
Wiedfeldtstr., Essen (Ruhr) 16:00:00
-
Zur Villa Hügel, Essen (Ruhr) 16:01:00
-
Frankenstr., Essen (Ruhr) 16:02:00
-
Bredeney, Essen (Ruhr) 16:05:00
-
Bredeneyer Kreuz, Essen (Ruhr) 16:06:00
-
Voßbusch, Essen (Ruhr) 16:07:00
-
Bredeney Friedhof, Essen (Ruhr) 16:08:00
-
Hatzper Str., Essen (Ruhr) 16:09:00
-
Tommesweg, Essen (Ruhr) 16:10:00
-
Erbach, Essen (Ruhr) 16:11:00