Haltestelle Braukloh in Gelsenkirchen
Braukloh 1,
45884Gelsenkirchen
The next departure is direction Landschede, Gelsenkirchen.
Route:
-
Braukloh, Gelsenkirchen
-
Landschede, Gelsenkirchen 15:45:00
Route:
-
Braukloh, Gelsenkirchen
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen 15:52:00
Route:
-
Braukloh, Gelsenkirchen
-
Landschede, Essen (Ruhr) 16:03:00
-
Lindemanns Kreuz, Essen (Ruhr) 16:04:00
-
Portendieckstr., Essen (Ruhr) 16:05:00
-
Bonifaciusstr., Essen (Ruhr) 16:07:00
-
Schulte-Nünning, Essen (Ruhr) 16:08:00
-
Helfenbergweg, Essen (Ruhr) 16:10:00
-
Hubertstr., Essen (Ruhr) 16:11:00
-
Kumpelweg, Essen (Ruhr) 16:12:00
-
Elisenstr., Essen (Ruhr) 16:13:00
-
Eiserne Hand, Essen (Ruhr) 16:14:00
-
Goldschmidtstr., Essen (Ruhr) 16:15:00
-
Betriebshof Stadtmitte, Essen (Ruhr) 16:17:00
-
Gerlingstr., Essen (Ruhr) 16:18:00
-
Viehofer Platz, Essen (Ruhr) 16:20:00
-
Rathaus Essen, Essen (Ruhr) 16:22:00
-
Hauptbahnhof Bussteig 5, Essen (Ruhr) 16:25:00
-
Aalto-Theater, Essen (Ruhr) 16:32:00
-
Kronprinzenstr., Essen (Ruhr) 16:33:00
-
Helbingstr., Essen (Ruhr) 16:35:00
-
Dammannstr., Essen (Ruhr) 16:36:00
-
Elisabeth-Krankenhaus, Essen (Ruhr) 16:37:00
-
Huttropstr., Essen (Ruhr) 16:38:00
-
Klinkestr., Essen (Ruhr) 16:39:00
-
Ahrfeldstr., Essen (Ruhr) 16:40:00
-
Hohefuhrstr., Essen (Ruhr) 16:41:00
-
Lionweg, Essen (Ruhr) 16:42:00
-
Annental, Essen (Ruhr) 16:44:00
-
Sartoriusstr., Essen (Ruhr) 16:45:00
-
Annenfähre, Essen (Ruhr) 16:46:00
-
Rote Mühle, Essen (Ruhr) 16:48:00
-
Kampmannbrücke, Essen (Ruhr) 16:49:00
-
Prinz-Friedrich-Str., Essen (Ruhr) 16:50:00
-
Kupferdreh Bahnhof, Essen (Ruhr) 16:52:00
Route:
-
Braukloh, Gelsenkirchen
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen 16:06:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 16:08:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 16:09:00
-
Schonnebecker Str., Gelsenkirchen 16:10:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 16:11:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 16:12:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 16:13:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 16:14:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 16:16:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 16:18:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 16:20:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 16:21:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 16:23:00
-
Ricarda-Huch-Gymnasium, Gelsenkirchen 16:24:00
-
Bulmker Kirche, Gelsenkirchen 16:25:00
-
Hohenstaufenallee, Gelsenkirchen 16:26:00
-
Oskarstr., Gelsenkirchen 16:27:00
-
Cheruskerstr., Gelsenkirchen 16:28:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 16:29:00
-
Preußenstr., Gelsenkirchen 16:30:00
-
Friedrichstr., Herne 16:32:00
-
Steinbergstr., Herne 16:33:00
-
Bickernstr., Herne 16:35:00
-
Am Rottfeld, Herne 16:36:00
-
Gerichtsstr., Herne 16:38:00
-
Am Buschmannshof, Herne 16:40:00
-
Wanne-Eickel Hauptbahnhof, Herne 16:42:00
-
Antonstr., Herne 16:43:00
-
Scharpwinkelring, Herne 16:44:00
-
Corneliusstr., Herne 16:45:00
-
Herforder Str., Herne 16:47:00
-
Dorstener Str., Herne 16:48:00
-
Drosselweg, Herne 16:49:00
Route:
-
Braukloh, Gelsenkirchen
-
Landschede, Gelsenkirchen 16:15:00
Route:
-
Braukloh, Gelsenkirchen
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen 16:22:00