Haltestelle Arendtstr. in Gelsenkirchen
Arendtstrasse ,
45879Gelsenkirchen
The next departure is direction Zilleweg, Bochum.
Route:
-
Junkerweg, Gelsenkirchen
-
Marienhospital Gelsenkirchen, Gelsenkirchen 06:38:00
-
Virchowstr., Gelsenkirchen 06:39:00
-
Halfmannsweg, Gelsenkirchen 06:40:00
-
Humboldtstr., Gelsenkirchen 06:41:00
-
Frobeniusstr., Gelsenkirchen 06:42:00
-
Nattmannsweg, Gelsenkirchen 06:43:00
-
Rüggenberg, Bochum 06:44:00
-
Leithe Gelsenkirchener Str., Bochum 06:45:00
-
Hohensteinstr., Bochum 06:46:00
-
Leithestr., Bochum 06:47:00
-
Bogenstr., Bochum 06:48:00
-
Gertrudisplatz, Bochum 06:50:00
-
Freiheitstr., Bochum 06:52:00
-
August-Bebel-Platz, Bochum 06:53:00
-
Stadthalle, Bochum 06:54:00
-
Wattenscheid Bahnhof, Bochum 06:56:00
-
Wilhelm-Leithe-Weg, Bochum 06:57:00
-
Lohackerstr., Bochum 06:57:00
-
Ridderstr., Bochum 06:58:00
-
Höntrop Kirche, Bochum 07:00:00
-
Höntrop S-Bahnhof, Bochum 07:02:00
-
Mattenburg, Bochum 07:03:00
-
Horneburg, Bochum 07:04:00
-
Gerdes Feld, Bochum 07:05:00
-
Elchweg, Bochum 07:06:00
-
Rembrandtweg, Bochum 07:09:00
-
Zilleweg, Bochum 07:11:00
Route:
-
Junkerweg, Gelsenkirchen
-
Rheinelbestr., Gelsenkirchen 07:01:00
-
Neustadtplatz, Gelsenkirchen 07:02:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 07:05:00
Route:
-
Junkerweg, Gelsenkirchen
-
Marienhospital Gelsenkirchen, Gelsenkirchen 07:38:00
-
Virchowstr., Gelsenkirchen 07:39:00
-
Halfmannsweg, Gelsenkirchen 07:40:00
-
Humboldtstr., Gelsenkirchen 07:41:00
-
Frobeniusstr., Gelsenkirchen 07:42:00
-
Nattmannsweg, Gelsenkirchen 07:43:00
-
Rüggenberg, Bochum 07:44:00
-
Leithe Gelsenkirchener Str., Bochum 07:45:00
-
Hohensteinstr., Bochum 07:46:00
-
Leithestr., Bochum 07:47:00
-
Bogenstr., Bochum 07:48:00
-
Gertrudisplatz, Bochum 07:50:00
-
Freiheitstr., Bochum 07:52:00
-
August-Bebel-Platz, Bochum 07:53:00
-
Stadthalle, Bochum 07:54:00
-
Wattenscheid Bahnhof, Bochum 07:56:00
-
Wilhelm-Leithe-Weg, Bochum 07:57:00
-
Lohackerstr., Bochum 07:57:00
-
Ridderstr., Bochum 07:58:00
-
Höntrop Kirche, Bochum 08:00:00
-
Höntrop S-Bahnhof, Bochum 08:02:00
-
Mattenburg, Bochum 08:03:00
-
Horneburg, Bochum 08:04:00
-
Gerdes Feld, Bochum 08:05:00
-
Elchweg, Bochum 08:06:00
-
Rembrandtweg, Bochum 08:09:00
-
Zilleweg, Bochum 08:11:00
Route:
-
Arendtstr., Gelsenkirchen
-
Haus Leithe, Gelsenkirchen 07:47:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 07:48:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 07:49:00
-
Am Graffweg, Gelsenkirchen 07:50:00
-
Bromberger Str., Gelsenkirchen 07:51:00
-
Mechtenbergstr., Gelsenkirchen 07:52:00
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen 07:54:00
-
Imhoffweg, Essen (Ruhr) 07:55:00
-
Zeche Bonifacius, Essen (Ruhr) 07:56:00
-
Kellinghausstr., Essen (Ruhr) 07:57:00
-
Kray Nordbahnhof, Essen (Ruhr) 07:59:00
-
Krayer Markt, Essen (Ruhr) 08:00:00
-
Kray Mitte, Essen (Ruhr) 08:02:00
-
Kiwittstr., Essen (Ruhr) 08:03:00
-
Kray Südbahnhof, Essen (Ruhr) 08:04:00
-
Im Steeler Rott, Essen (Ruhr) 08:05:00
-
Steele S-Bahnhof, Essen (Ruhr) 08:08:00
-
Ahestr., Essen (Ruhr) 08:10:00
-
Dreiringplatz, Essen (Ruhr) 08:11:00
-
Grendtor, Essen (Ruhr) 08:12:00
-
Grendplatz, Essen (Ruhr) 08:13:00
-
Joseph-Boismard-Weg, Essen (Ruhr) 08:14:00
-
Deimelsberg, Essen (Ruhr) 08:15:00
-
Am Ruhrwehr, Essen (Ruhr) 08:16:00
-
Kunstwerkerhütte, Essen (Ruhr) 08:17:00
-
Annental, Essen (Ruhr) 08:19:00
-
Finefraustr., Essen (Ruhr) 08:20:00
-
Rathaus Rellinghausen, Essen (Ruhr) 08:21:00
-
Stiftplatz, Essen (Ruhr) 08:22:00
-
Forsthausstr., Essen (Ruhr) 08:23:00
-
Waldsaum, Essen (Ruhr) 08:24:00
-
Stadtwaldplatz, Essen (Ruhr) 08:25:00
-
Zweigertstein, Essen (Ruhr) 08:27:00
-
Wiedfeldtstr., Essen (Ruhr) 08:28:00
-
Zur Villa Hügel, Essen (Ruhr) 08:29:00
-
Frankenstr., Essen (Ruhr) 08:30:00
-
Bredeney, Essen (Ruhr) 08:33:00
-
Bredeneyer Kreuz, Essen (Ruhr) 08:34:00
-
Voßbusch, Essen (Ruhr) 08:35:00
-
Bredeney Friedhof, Essen (Ruhr) 08:36:00
-
Hatzper Str., Essen (Ruhr) 08:37:00
-
Tommesweg, Essen (Ruhr) 08:38:00
-
Erbach, Essen (Ruhr) 08:39:00
Route:
-
Junkerweg, Gelsenkirchen
-
Rheinelbestr., Gelsenkirchen 08:01:00
-
Neustadtplatz, Gelsenkirchen 08:02:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 08:05:00
Route:
-
Arendtstr., Gelsenkirchen
-
Wiehagen, Gelsenkirchen 08:05:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 08:07:00