Haltestelle Arendtstr. in Gelsenkirchen
Arendtstrasse ,
45879Gelsenkirchen
The next departure is direction Zilleweg, Bochum.
Route:
-
Junkerweg, Gelsenkirchen
-
Marienhospital Gelsenkirchen, Gelsenkirchen 10:02:00
-
Virchowstr., Gelsenkirchen 10:03:00
-
Halfmannsweg, Gelsenkirchen 10:05:00
-
Humboldtstr., Gelsenkirchen 10:06:00
-
Frobeniusstr., Gelsenkirchen 10:07:00
-
Nattmannsweg, Gelsenkirchen 10:08:00
-
Rüggenberg, Bochum 10:09:00
-
Leithe Gelsenkirchener Str., Bochum 10:10:00
-
Hohensteinstr., Bochum 10:12:00
-
Leithestr., Bochum 10:13:00
-
Bogenstr., Bochum 10:14:00
-
Gertrudisplatz, Bochum 10:16:00
-
Freiheitstr., Bochum 10:18:00
-
August-Bebel-Platz, Bochum 10:20:00
-
Stadthalle, Bochum 10:21:00
-
Wattenscheid Bahnhof, Bochum 10:23:00
-
Wilhelm-Leithe-Weg, Bochum 10:24:00
-
Lohackerstr., Bochum 10:25:00
-
Ridderstr., Bochum 10:26:00
-
Höntrop Kirche, Bochum 10:29:00
-
Höntrop S-Bahnhof, Bochum 10:31:00
-
Mattenburg, Bochum 10:32:00
-
Horneburg, Bochum 10:33:00
-
Gerdes Feld, Bochum 10:34:00
-
Elchweg, Bochum 10:35:00
-
Rembrandtweg, Bochum 10:38:00
-
Zilleweg, Bochum 10:40:00
Route:
-
Junkerweg, Gelsenkirchen
-
Rheinelbestr., Gelsenkirchen 10:07:00
-
Neustadtplatz, Gelsenkirchen 10:08:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 10:12:00
Route:
-
Arendtstr., Gelsenkirchen
-
Wiehagen, Gelsenkirchen 10:07:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 10:10:00
Route:
-
Arendtstr., Gelsenkirchen
-
Haus Leithe, Gelsenkirchen 10:11:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 10:12:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 10:13:00
-
Am Graffweg, Gelsenkirchen 10:14:00
-
Bromberger Str., Gelsenkirchen 10:15:00
-
Mechtenbergstr., Gelsenkirchen 10:16:00
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen 10:18:00
-
Imhoffweg, Essen (Ruhr) 10:19:00
-
Zeche Bonifacius, Essen (Ruhr) 10:20:00
-
Kellinghausstr., Essen (Ruhr) 10:21:00
-
Kray Nordbahnhof, Essen (Ruhr) 10:23:00
-
Krayer Markt, Essen (Ruhr) 10:24:00
-
Kray Mitte, Essen (Ruhr) 10:26:00
-
Kiwittstr., Essen (Ruhr) 10:27:00
-
Kray Südbahnhof, Essen (Ruhr) 10:29:00
-
Im Steeler Rott, Essen (Ruhr) 10:30:00
-
Steele S-Bahnhof, Essen (Ruhr) 10:34:00
-
Ahestr., Essen (Ruhr) 10:36:00
-
Dreiringplatz, Essen (Ruhr) 10:38:00
-
Grendtor, Essen (Ruhr) 10:39:00
-
Grendplatz, Essen (Ruhr) 10:41:00
-
Joseph-Boismard-Weg, Essen (Ruhr) 10:42:00
-
Deimelsberg, Essen (Ruhr) 10:43:00
-
Am Ruhrwehr, Essen (Ruhr) 10:44:00
-
Kunstwerkerhütte, Essen (Ruhr) 10:45:00
-
Annental, Essen (Ruhr) 10:49:00
-
Finefraustr., Essen (Ruhr) 10:50:00
-
Rathaus Rellinghausen, Essen (Ruhr) 10:52:00
-
Stiftplatz, Essen (Ruhr) 10:53:00
-
Forsthausstr., Essen (Ruhr) 10:54:00
-
Waldsaum, Essen (Ruhr) 10:55:00
-
Stadtwaldplatz, Essen (Ruhr) 10:56:00
-
Zweigertstein, Essen (Ruhr) 10:58:00
-
Wiedfeldtstr., Essen (Ruhr) 10:59:00
-
Zur Villa Hügel, Essen (Ruhr) 11:00:00
-
Frankenstr., Essen (Ruhr) 11:01:00
-
Bredeney, Essen (Ruhr) 11:04:00
-
Bredeneyer Kreuz, Essen (Ruhr) 11:06:00
-
Voßbusch, Essen (Ruhr) 11:07:00
-
Bredeney Friedhof, Essen (Ruhr) 11:09:00
-
Hatzper Str., Essen (Ruhr) 11:10:00
-
Tommesweg, Essen (Ruhr) 11:12:00
-
Erbach, Essen (Ruhr) 11:13:00
Route:
-
Junkerweg, Gelsenkirchen
-
Haus Leithe, Gelsenkirchen 10:18:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 10:19:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 10:20:00
-
Am Graffweg, Gelsenkirchen 10:21:00
-
Bromberger Str., Gelsenkirchen 10:22:00
-
Mechtenbergstr., Gelsenkirchen 10:23:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 10:24:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 10:26:00
-
Schonnebecker Str., Gelsenkirchen 10:27:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 10:28:00
-
Hördeweg, Gelsenkirchen 10:30:00
-
Schwarzmühlenstr., Gelsenkirchen 10:31:00
-
Hans-Böckler-Allee, Gelsenkirchen 10:33:00
-
Holbeinstr., Gelsenkirchen 10:34:00
-
Feldmarkstr., Gelsenkirchen 10:35:00
-
Overwegstr., Gelsenkirchen 10:36:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 10:38:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 10:39:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 10:42:00
Route:
-
Arendtstr., Gelsenkirchen
-
Wiehagen, Gelsenkirchen 10:27:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 10:30:00