Haltestelle Arendtstr. in Gelsenkirchen
Arendtstrasse ,
45879Gelsenkirchen
The next departure is direction Erbach, Essen (Ruhr).
Route:
-
Arendtstr., Gelsenkirchen
-
Haus Leithe, Gelsenkirchen 20:17:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 20:18:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 20:19:00
-
Am Graffweg, Gelsenkirchen 20:20:00
-
Bromberger Str., Gelsenkirchen 20:21:00
-
Mechtenbergstr., Gelsenkirchen 20:22:00
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen 20:24:00
-
Imhoffweg, Essen (Ruhr) 20:25:00
-
Zeche Bonifacius, Essen (Ruhr) 20:26:00
-
Kellinghausstr., Essen (Ruhr) 20:27:00
-
Kray Nordbahnhof, Essen (Ruhr) 20:29:00
-
Krayer Markt, Essen (Ruhr) 20:30:00
-
Kray Mitte, Essen (Ruhr) 20:32:00
-
Kiwittstr., Essen (Ruhr) 20:33:00
-
Kray Südbahnhof, Essen (Ruhr) 20:34:00
-
Im Steeler Rott, Essen (Ruhr) 20:35:00
-
Steele S-Bahnhof, Essen (Ruhr) 20:38:00
-
Ahestr., Essen (Ruhr) 20:40:00
-
Dreiringplatz, Essen (Ruhr) 20:41:00
-
Grendtor, Essen (Ruhr) 20:42:00
-
Grendplatz, Essen (Ruhr) 20:43:00
-
Joseph-Boismard-Weg, Essen (Ruhr) 20:44:00
-
Deimelsberg, Essen (Ruhr) 20:45:00
-
Am Ruhrwehr, Essen (Ruhr) 20:46:00
-
Kunstwerkerhütte, Essen (Ruhr) 20:47:00
-
Annental, Essen (Ruhr) 20:49:00
-
Finefraustr., Essen (Ruhr) 20:50:00
-
Rathaus Rellinghausen, Essen (Ruhr) 20:51:00
-
Stiftplatz, Essen (Ruhr) 20:52:00
-
Forsthausstr., Essen (Ruhr) 20:53:00
-
Waldsaum, Essen (Ruhr) 20:54:00
-
Stadtwaldplatz, Essen (Ruhr) 20:55:00
-
Zweigertstein, Essen (Ruhr) 20:57:00
-
Wiedfeldtstr., Essen (Ruhr) 20:58:00
-
Zur Villa Hügel, Essen (Ruhr) 20:59:00
-
Frankenstr., Essen (Ruhr) 21:00:00
-
Bredeney, Essen (Ruhr) 21:03:00
-
Bredeneyer Kreuz, Essen (Ruhr) 21:04:00
-
Voßbusch, Essen (Ruhr) 21:05:00
-
Bredeney Friedhof, Essen (Ruhr) 21:06:00
-
Hatzper Str., Essen (Ruhr) 21:07:00
-
Tommesweg, Essen (Ruhr) 21:08:00
-
Erbach, Essen (Ruhr) 21:09:00
Route:
-
Junkerweg, Gelsenkirchen
-
Rheinelbestr., Gelsenkirchen 20:31:00
-
Neustadtplatz, Gelsenkirchen 20:32:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 20:35:00
Route:
-
Arendtstr., Gelsenkirchen
-
Wiehagen, Gelsenkirchen 20:35:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 20:37:00
Route:
-
Junkerweg, Gelsenkirchen
-
Marienhospital Gelsenkirchen, Gelsenkirchen 20:38:00
-
Virchowstr., Gelsenkirchen 20:39:00
-
Halfmannsweg, Gelsenkirchen 20:40:00
-
Humboldtstr., Gelsenkirchen 20:41:00
-
Frobeniusstr., Gelsenkirchen 20:42:00
-
Nattmannsweg, Gelsenkirchen 20:43:00
-
Rüggenberg, Bochum 20:44:00
-
Leithe Gelsenkirchener Str., Bochum 20:45:00
-
Hohensteinstr., Bochum 20:46:00
-
Leithestr., Bochum 20:47:00
-
Bogenstr., Bochum 20:48:00
-
Gertrudisplatz, Bochum 20:50:00
-
Freiheitstr., Bochum 20:52:00
-
August-Bebel-Platz, Bochum 20:53:00
-
Stadthalle, Bochum 20:54:00
-
Wattenscheid Bahnhof, Bochum 20:56:00
-
Wilhelm-Leithe-Weg, Bochum 20:57:00
-
Lohackerstr., Bochum 20:57:00
-
Ridderstr., Bochum 20:58:00
-
Höntrop Kirche, Bochum 21:00:00
-
Höntrop S-Bahnhof, Bochum 21:02:00
-
Mattenburg, Bochum 21:03:00
-
Horneburg, Bochum 21:04:00
-
Gerdes Feld, Bochum 21:05:00
-
Elchweg, Bochum 21:06:00
-
Rembrandtweg, Bochum 21:09:00
-
Zilleweg, Bochum 21:11:00
Route:
-
Arendtstr., Gelsenkirchen
-
Haus Leithe, Gelsenkirchen 20:47:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 20:48:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 20:49:00
-
Am Graffweg, Gelsenkirchen 20:50:00
-
Bromberger Str., Gelsenkirchen 20:51:00
-
Mechtenbergstr., Gelsenkirchen 20:52:00
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen 20:54:00
-
Imhoffweg, Essen (Ruhr) 20:55:00
-
Zeche Bonifacius, Essen (Ruhr) 20:56:00
-
Kellinghausstr., Essen (Ruhr) 20:57:00
-
Kray Nordbahnhof, Essen (Ruhr) 20:59:00
-
Krayer Markt, Essen (Ruhr) 21:00:00
-
Kray Mitte, Essen (Ruhr) 21:02:00
-
Kiwittstr., Essen (Ruhr) 21:03:00
-
Kray Südbahnhof, Essen (Ruhr) 21:04:00
-
Im Steeler Rott, Essen (Ruhr) 21:05:00
-
Steele S-Bahnhof, Essen (Ruhr) 21:08:00
-
Ahestr., Essen (Ruhr) 21:10:00
-
Dreiringplatz, Essen (Ruhr) 21:11:00
-
Grendtor, Essen (Ruhr) 21:12:00
-
Grendplatz, Essen (Ruhr) 21:13:00
-
Joseph-Boismard-Weg, Essen (Ruhr) 21:14:00
-
Deimelsberg, Essen (Ruhr) 21:15:00
-
Am Ruhrwehr, Essen (Ruhr) 21:16:00
-
Kunstwerkerhütte, Essen (Ruhr) 21:17:00
-
Annental, Essen (Ruhr) 21:19:00
-
Finefraustr., Essen (Ruhr) 21:20:00
-
Rathaus Rellinghausen, Essen (Ruhr) 21:21:00
-
Stiftplatz, Essen (Ruhr) 21:22:00
-
Forsthausstr., Essen (Ruhr) 21:23:00
-
Waldsaum, Essen (Ruhr) 21:24:00
-
Stadtwaldplatz, Essen (Ruhr) 21:25:00
-
Zweigertstein, Essen (Ruhr) 21:27:00
-
Wiedfeldtstr., Essen (Ruhr) 21:28:00
-
Zur Villa Hügel, Essen (Ruhr) 21:29:00
-
Frankenstr., Essen (Ruhr) 21:30:00
-
Bredeney, Essen (Ruhr) 21:33:00
-
Bredeneyer Kreuz, Essen (Ruhr) 21:34:00
-
Voßbusch, Essen (Ruhr) 21:35:00
-
Bredeney Friedhof, Essen (Ruhr) 21:36:00
-
Hatzper Str., Essen (Ruhr) 21:37:00
-
Tommesweg, Essen (Ruhr) 21:38:00
-
Erbach, Essen (Ruhr) 21:39:00
Route:
-
Junkerweg, Gelsenkirchen
-
Rheinelbestr., Gelsenkirchen 21:01:00
-
Neustadtplatz, Gelsenkirchen 21:02:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 21:05:00