Haltestelle Am Markt in Gelsenkirchen
Ewaldstrasse ,
45892Gelsenkirchen
The next departure is direction Landschede, Gelsenkirchen.
Route:
-
Am Markt, Gelsenkirchen
-
Kreuzstr., Gelsenkirchen 06:54:00
-
Luisenstr., Gelsenkirchen 06:55:00
-
Waterloostr., Gelsenkirchen 06:56:00
-
Dennewitzstr., Gelsenkirchen 06:57:00
-
Ahornstr., Gelsenkirchen 06:58:00
-
Warendorfer Str., Gelsenkirchen 06:59:00
-
Burgsteinfurter Str., Gelsenkirchen 07:00:00
-
Herzfelder Str., Gelsenkirchen 07:00:00
-
Lembecker Str., Gelsenkirchen 07:01:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 07:03:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 07:04:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 07:06:00
-
Marktstr./Darler Heide, Gelsenkirchen 07:06:00
-
Heistr., Gelsenkirchen 07:07:00
-
Pannhütte, Gelsenkirchen 07:08:00
-
Lehenstr., Gelsenkirchen 07:09:00
-
Sport-Paradies, Gelsenkirchen 07:11:00
-
Adenauerallee, Gelsenkirchen 07:12:00
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen 07:12:00
-
Im Sundern, Gelsenkirchen 07:14:00
-
Freiligrathstr., Gelsenkirchen 07:15:00
-
In der Luchte, Gelsenkirchen 07:17:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 07:18:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 07:19:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 07:21:00
-
Münchener Str., Gelsenkirchen 07:22:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 07:23:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 07:24:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 07:27:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 07:28:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 07:29:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 07:31:00
-
Wiehagen, Gelsenkirchen 07:35:00
-
Mühlenbruchstr., Gelsenkirchen 07:36:00
-
Wembkenstr., Gelsenkirchen 07:36:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 07:38:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 07:39:00
-
Rotthausen, Gelsenkirchen 07:40:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 07:41:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 07:43:00
-
Hilgenboomstr., Gelsenkirchen 07:44:00
-
Saarbrücker Str., Gelsenkirchen 07:45:00
-
Grenze Schonnebeck, Gelsenkirchen 07:46:00
-
Landschede, Gelsenkirchen 07:47:00
Route:
-
Am Markt, Gelsenkirchen
-
Kreuzstr., Gelsenkirchen 07:24:00
-
Luisenstr., Gelsenkirchen 07:25:00
-
Waterloostr., Gelsenkirchen 07:26:00
-
Dennewitzstr., Gelsenkirchen 07:27:00
-
Ahornstr., Gelsenkirchen 07:28:00
-
Warendorfer Str., Gelsenkirchen 07:29:00
-
Burgsteinfurter Str., Gelsenkirchen 07:30:00
-
Herzfelder Str., Gelsenkirchen 07:30:00
-
Lembecker Str., Gelsenkirchen 07:31:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 07:33:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 07:34:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 07:36:00
-
Marktstr./Darler Heide, Gelsenkirchen 07:36:00
-
Heistr., Gelsenkirchen 07:37:00
-
Pannhütte, Gelsenkirchen 07:38:00
-
Lehenstr., Gelsenkirchen 07:39:00
-
Sport-Paradies, Gelsenkirchen 07:41:00
-
Adenauerallee, Gelsenkirchen 07:42:00
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen 07:42:00
-
Im Sundern, Gelsenkirchen 07:44:00
-
Freiligrathstr., Gelsenkirchen 07:45:00
-
In der Luchte, Gelsenkirchen 07:47:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 07:48:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 07:49:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 07:51:00
-
Münchener Str., Gelsenkirchen 07:52:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 07:53:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 07:54:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 07:57:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 07:58:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 07:59:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 08:01:00
-
Wiehagen, Gelsenkirchen 08:05:00
-
Mühlenbruchstr., Gelsenkirchen 08:06:00
-
Wembkenstr., Gelsenkirchen 08:06:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 08:08:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 08:09:00
-
Rotthausen, Gelsenkirchen 08:10:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 08:11:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 08:13:00
-
Hilgenboomstr., Gelsenkirchen 08:14:00
-
Saarbrücker Str., Gelsenkirchen 08:15:00
-
Grenze Schonnebeck, Gelsenkirchen 08:16:00
-
Landschede, Gelsenkirchen 08:17:00
Route:
-
Am Markt, Gelsenkirchen
-
Lange Str., Gelsenkirchen 07:50:00
-
Resser Grenzweg, Herten 07:52:00
-
Elisabeth-Hospital, Herten 07:53:00
-
Schloss Herten, Herten 07:54:00
-
Schloßpark, Herten 07:55:00
-
Herten Rathaus, Herten 07:56:00
-
Herten Mitte, Herten 07:58:00
-
Hospitalstr., Herten 08:01:00
-
Uhlandstr., Herten 08:01:00
-
Josefstr., Herten 08:02:00
-
Tiergartenstr., Herten 08:03:00
-
Segensberg, Recklinghausen 08:04:00
-
St.-Suitbert-Platz, Recklinghausen 08:05:00
-
Westring, Recklinghausen 08:07:00
-
Moltkestr., Recklinghausen 08:08:00
-
Paulusstr., Recklinghausen 08:09:00
-
Steintor, Recklinghausen 08:10:00
-
Viehtor, Recklinghausen 08:12:00
-
Hauptbahnhof, Recklinghausen 08:15:00
Route:
-
Am Markt, Gelsenkirchen
-
Eichenstr., Gelsenkirchen 08:01:00
-
Kirschblütenweg, Gelsenkirchen 08:03:00
Route:
-
Am Markt, Gelsenkirchen
-
Eichenstr., Gelsenkirchen 08:09:00
-
Surresse, Gelsenkirchen 08:09:00
-
Waldschenke, Gelsenkirchen 08:10:00
-
Am Stadtwald, Gelsenkirchen 08:11:00
-
Max-Planck-Gymnasium, Gelsenkirchen 08:13:00
-
Buer Rathaus Hst.6, Gelsenkirchen 08:15:00
Route:
-
Am Markt, Gelsenkirchen
-
Lange Str., Gelsenkirchen 08:20:00
-
Resser Grenzweg, Herten 08:22:00
-
Elisabeth-Hospital, Herten 08:23:00
-
Schloss Herten, Herten 08:24:00
-
Schloßpark, Herten 08:25:00
-
Herten Rathaus, Herten 08:26:00
-
Herten Mitte, Herten 08:28:00
-
Hospitalstr., Herten 08:31:00
-
Uhlandstr., Herten 08:31:00
-
Josefstr., Herten 08:32:00
-
Tiergartenstr., Herten 08:33:00
-
Segensberg, Recklinghausen 08:34:00
-
St.-Suitbert-Platz, Recklinghausen 08:35:00
-
Westring, Recklinghausen 08:37:00
-
Moltkestr., Recklinghausen 08:38:00
-
Paulusstr., Recklinghausen 08:39:00
-
Steintor, Recklinghausen 08:40:00
-
Viehtor, Recklinghausen 08:42:00
-
Hauptbahnhof, Recklinghausen 08:45:00