Haltestelle Adenauerallee in Gelsenkirchen
Adenauerallee ,
45891Gelsenkirchen
The next departure is direction Landschede, Gelsenkirchen.
Route:
-
Adenauerallee, Gelsenkirchen
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen 14:17:00
-
Maybachstr., Gelsenkirchen 14:19:00
-
Emscherstr., Gelsenkirchen 14:21:00
-
In der Luchte, Gelsenkirchen 14:23:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 14:25:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 14:26:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 14:28:00
-
Münchener Str., Gelsenkirchen 14:29:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 14:31:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 14:32:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 14:35:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 14:36:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 14:37:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 14:39:00
-
Wiehagen, Gelsenkirchen 14:45:00
-
Mühlenbruchstr., Gelsenkirchen 14:47:00
-
Wembkenstr., Gelsenkirchen 14:47:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 14:49:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 14:50:00
-
Rotthausen, Gelsenkirchen 14:51:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 14:53:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 14:54:00
-
Hilgenboomstr., Gelsenkirchen 14:56:00
-
Saarbrücker Str., Gelsenkirchen 14:57:00
-
Grenze Schonnebeck, Gelsenkirchen 14:58:00
-
Landschede, Gelsenkirchen 14:59:00
Route:
-
Adenauerallee, Gelsenkirchen
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen 14:26:00
-
Im Sundern, Gelsenkirchen 14:29:00
-
Freiligrathstr., Gelsenkirchen 14:31:00
-
In der Luchte, Gelsenkirchen 14:33:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 14:34:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 14:35:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 14:37:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 14:39:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 14:42:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 14:44:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 14:47:00
Route:
-
Adenauerallee, Gelsenkirchen
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen 14:37:00
-
Maybachstr., Gelsenkirchen 14:39:00
-
Emscherstr., Gelsenkirchen 14:41:00
-
In der Luchte, Gelsenkirchen 14:43:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 14:45:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 14:46:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 14:48:00
-
Münchener Str., Gelsenkirchen 14:49:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 14:51:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 14:52:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 14:55:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 14:56:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 14:57:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 14:59:00
-
Wiehagen, Gelsenkirchen 15:05:00
-
Mühlenbruchstr., Gelsenkirchen 15:07:00
-
Wembkenstr., Gelsenkirchen 15:07:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 15:09:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 15:10:00
-
Rotthausen, Gelsenkirchen 15:11:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 15:13:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 15:14:00
-
Hilgenboomstr., Gelsenkirchen 15:16:00
-
Saarbrücker Str., Gelsenkirchen 15:17:00
-
Grenze Schonnebeck, Gelsenkirchen 15:18:00
-
Landschede, Gelsenkirchen 15:19:00
Route:
-
Adenauerallee, Gelsenkirchen
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen 14:46:00
-
Im Sundern, Gelsenkirchen 14:49:00
-
Freiligrathstr., Gelsenkirchen 14:51:00
-
In der Luchte, Gelsenkirchen 14:53:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 14:54:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 14:55:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 14:57:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 14:59:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 15:02:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 15:04:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 15:07:00
Route:
-
Adenauerallee, Gelsenkirchen
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen 14:57:00
-
Maybachstr., Gelsenkirchen 14:59:00
-
Emscherstr., Gelsenkirchen 15:01:00
-
In der Luchte, Gelsenkirchen 15:03:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 15:05:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 15:06:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 15:08:00
-
Münchener Str., Gelsenkirchen 15:09:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 15:11:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 15:12:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 15:15:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 15:16:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 15:17:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 15:19:00
-
Wiehagen, Gelsenkirchen 15:25:00
-
Mühlenbruchstr., Gelsenkirchen 15:27:00
-
Wembkenstr., Gelsenkirchen 15:27:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 15:29:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 15:30:00
-
Rotthausen, Gelsenkirchen 15:31:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 15:33:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 15:34:00
-
Hilgenboomstr., Gelsenkirchen 15:36:00
-
Saarbrücker Str., Gelsenkirchen 15:37:00
-
Grenze Schonnebeck, Gelsenkirchen 15:38:00
-
Landschede, Gelsenkirchen 15:39:00
Route:
-
Adenauerallee, Gelsenkirchen
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen 15:06:00
-
Im Sundern, Gelsenkirchen 15:09:00
-
Freiligrathstr., Gelsenkirchen 15:11:00
-
In der Luchte, Gelsenkirchen 15:13:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 15:14:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 15:15:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 15:17:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 15:19:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 15:22:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 15:24:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 15:27:00