Haltestelle Achternbergstr. in Gelsenkirchen
Steeler Strasse 163,
45884Gelsenkirchen
The next departure is direction Erbach, Essen (Ruhr).
Route:
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen
-
Imhoffweg, Essen (Ruhr) 14:19:00
-
Zeche Bonifacius, Essen (Ruhr) 14:20:00
-
Kellinghausstr., Essen (Ruhr) 14:21:00
-
Kray Nordbahnhof, Essen (Ruhr) 14:23:00
-
Krayer Markt, Essen (Ruhr) 14:24:00
-
Kray Mitte, Essen (Ruhr) 14:26:00
-
Kiwittstr., Essen (Ruhr) 14:27:00
-
Kray Südbahnhof, Essen (Ruhr) 14:29:00
-
Im Steeler Rott, Essen (Ruhr) 14:30:00
-
Steele S-Bahnhof, Essen (Ruhr) 14:34:00
-
Ahestr., Essen (Ruhr) 14:36:00
-
Dreiringplatz, Essen (Ruhr) 14:38:00
-
Grendtor, Essen (Ruhr) 14:39:00
-
Grendplatz, Essen (Ruhr) 14:41:00
-
Joseph-Boismard-Weg, Essen (Ruhr) 14:42:00
-
Deimelsberg, Essen (Ruhr) 14:43:00
-
Am Ruhrwehr, Essen (Ruhr) 14:44:00
-
Kunstwerkerhütte, Essen (Ruhr) 14:45:00
-
Annental, Essen (Ruhr) 14:49:00
-
Finefraustr., Essen (Ruhr) 14:50:00
-
Rathaus Rellinghausen, Essen (Ruhr) 14:52:00
-
Stiftplatz, Essen (Ruhr) 14:53:00
-
Forsthausstr., Essen (Ruhr) 14:54:00
-
Waldsaum, Essen (Ruhr) 14:55:00
-
Stadtwaldplatz, Essen (Ruhr) 14:56:00
-
Zweigertstein, Essen (Ruhr) 14:58:00
-
Wiedfeldtstr., Essen (Ruhr) 14:59:00
-
Zur Villa Hügel, Essen (Ruhr) 15:00:00
-
Frankenstr., Essen (Ruhr) 15:01:00
-
Bredeney, Essen (Ruhr) 15:04:00
-
Bredeneyer Kreuz, Essen (Ruhr) 15:06:00
-
Voßbusch, Essen (Ruhr) 15:07:00
-
Bredeney Friedhof, Essen (Ruhr) 15:09:00
-
Hatzper Str., Essen (Ruhr) 15:10:00
-
Tommesweg, Essen (Ruhr) 15:12:00
-
Erbach, Essen (Ruhr) 15:13:00
Route:
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen
-
Mechtenbergstr., Gelsenkirchen 14:20:00
-
Bromberger Str., Gelsenkirchen 14:21:00
-
Am Graffweg, Gelsenkirchen 14:22:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 14:23:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 14:24:00
-
Haus Leithe, Gelsenkirchen 14:25:00
-
Arendtstr., Gelsenkirchen 14:26:00
-
Wiehagen, Gelsenkirchen 14:27:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 14:30:00
Route:
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen
-
Braukloh, Gelsenkirchen 14:22:00
-
Landschede, Essen (Ruhr) 14:23:00
-
Lindemanns Kreuz, Essen (Ruhr) 14:24:00
-
Portendieckstr., Essen (Ruhr) 14:25:00
-
Bonifaciusstr., Essen (Ruhr) 14:27:00
-
Schulte-Nünning, Essen (Ruhr) 14:28:00
-
Helfenbergweg, Essen (Ruhr) 14:30:00
-
Hubertstr., Essen (Ruhr) 14:32:00
-
Kumpelweg, Essen (Ruhr) 14:33:00
-
Elisenstr., Essen (Ruhr) 14:34:00
-
Eiserne Hand, Essen (Ruhr) 14:36:00
-
Goldschmidtstr., Essen (Ruhr) 14:37:00
-
Betriebshof Stadtmitte, Essen (Ruhr) 14:39:00
-
Gerlingstr., Essen (Ruhr) 14:40:00
-
Viehofer Platz, Essen (Ruhr) 14:42:00
-
Rathaus Essen, Essen (Ruhr) 14:44:00
-
Hauptbahnhof Bussteig 5, Essen (Ruhr) 14:50:00
-
Aalto-Theater, Essen (Ruhr) 14:52:00
-
Kronprinzenstr., Essen (Ruhr) 14:53:00
-
Helbingstr., Essen (Ruhr) 14:55:00
-
Dammannstr., Essen (Ruhr) 14:56:00
-
Elisabeth-Krankenhaus, Essen (Ruhr) 14:57:00
-
Huttropstr., Essen (Ruhr) 14:59:00
-
Klinkestr., Essen (Ruhr) 15:01:00
-
Ahrfeldstr., Essen (Ruhr) 15:02:00
-
Hohefuhrstr., Essen (Ruhr) 15:04:00
-
Lionweg, Essen (Ruhr) 15:05:00
-
Annental, Essen (Ruhr) 15:07:00
-
Sartoriusstr., Essen (Ruhr) 15:08:00
-
Annenfähre, Essen (Ruhr) 15:09:00
-
Rote Mühle, Essen (Ruhr) 15:11:00
-
Kampmannbrücke, Essen (Ruhr) 15:12:00
-
Prinz-Friedrich-Str., Essen (Ruhr) 15:13:00
-
Kupferdreh Bahnhof, Essen (Ruhr) 15:15:00
Route:
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen
-
Braukloh, Gelsenkirchen 14:23:00
-
Landschede, Gelsenkirchen 14:24:00
Route:
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 14:30:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 14:32:00
-
Schonnebecker Str., Gelsenkirchen 14:33:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 14:35:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 14:36:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 14:37:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 14:38:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 14:41:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 14:43:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 14:46:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 14:49:00
-
Ricarda-Huch-Gymnasium, Gelsenkirchen 14:51:00
-
Bulmker Kirche, Gelsenkirchen 14:52:00
-
Hohenstaufenallee, Gelsenkirchen 14:53:00
-
Oskarstr., Gelsenkirchen 14:54:00
-
Cheruskerstr., Gelsenkirchen 14:56:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 14:57:00
-
Preußenstr., Gelsenkirchen 14:58:00
-
Friedrichstr., Herne 14:59:00
-
Steinbergstr., Herne 15:00:00
-
Bickernstr., Herne 15:03:00
-
Am Rottfeld, Herne 15:04:00
-
Gerichtsstr., Herne 15:06:00
-
Am Buschmannshof, Herne 15:08:00
-
Wanne-Eickel Hauptbahnhof, Herne 15:11:00
-
Antonstr., Herne 15:13:00
-
Scharpwinkelring, Herne 15:14:00
-
Corneliusstr., Herne 15:15:00
-
Herforder Str., Herne 15:17:00
-
Dorstener Str., Herne 15:19:00
-
Drosselweg, Herne 15:20:00
Route:
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen
-
Imhoffweg, Essen (Ruhr) 14:39:00
-
Zeche Bonifacius, Essen (Ruhr) 14:40:00
-
Kellinghausstr., Essen (Ruhr) 14:41:00
-
Kray Nordbahnhof, Essen (Ruhr) 14:43:00
-
Krayer Markt, Essen (Ruhr) 14:44:00
-
Kray Mitte, Essen (Ruhr) 14:46:00
-
Kiwittstr., Essen (Ruhr) 14:47:00
-
Kray Südbahnhof, Essen (Ruhr) 14:49:00
-
Im Steeler Rott, Essen (Ruhr) 14:50:00
-
Steele S-Bahnhof, Essen (Ruhr) 14:54:00
-
Ahestr., Essen (Ruhr) 14:56:00
-
Dreiringplatz, Essen (Ruhr) 14:58:00
-
Grendtor, Essen (Ruhr) 14:59:00
-
Grendplatz, Essen (Ruhr) 15:01:00
-
Joseph-Boismard-Weg, Essen (Ruhr) 15:02:00
-
Deimelsberg, Essen (Ruhr) 15:03:00
-
Am Ruhrwehr, Essen (Ruhr) 15:04:00
-
Kunstwerkerhütte, Essen (Ruhr) 15:05:00
-
Annental, Essen (Ruhr) 15:09:00
-
Finefraustr., Essen (Ruhr) 15:10:00
-
Rathaus Rellinghausen, Essen (Ruhr) 15:12:00
-
Stiftplatz, Essen (Ruhr) 15:13:00
-
Forsthausstr., Essen (Ruhr) 15:14:00
-
Waldsaum, Essen (Ruhr) 15:15:00
-
Stadtwaldplatz, Essen (Ruhr) 15:16:00
-
Zweigertstein, Essen (Ruhr) 15:18:00
-
Wiedfeldtstr., Essen (Ruhr) 15:19:00
-
Zur Villa Hügel, Essen (Ruhr) 15:20:00
-
Frankenstr., Essen (Ruhr) 15:21:00
-
Bredeney, Essen (Ruhr) 15:24:00
-
Bredeneyer Kreuz, Essen (Ruhr) 15:26:00
-
Voßbusch, Essen (Ruhr) 15:27:00
-
Bredeney Friedhof, Essen (Ruhr) 15:29:00
-
Hatzper Str., Essen (Ruhr) 15:30:00
-
Tommesweg, Essen (Ruhr) 15:32:00
-
Erbach, Essen (Ruhr) 15:33:00