Haltestelle Achternbergstr. in Gelsenkirchen
Steeler Strasse 163,
45884Gelsenkirchen
The next departure is direction Landschede, Gelsenkirchen.
Route:
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen
-
Braukloh, Gelsenkirchen 09:43:00
-
Landschede, Gelsenkirchen 09:44:00
Route:
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 09:51:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 09:53:00
-
Schonnebecker Str., Gelsenkirchen 09:54:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 09:55:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 09:56:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 09:57:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 09:58:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 10:01:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 10:04:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 10:06:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 10:07:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 10:09:00
-
Ricarda-Huch-Gymnasium, Gelsenkirchen 10:10:00
-
Bulmker Kirche, Gelsenkirchen 10:11:00
-
Hohenstaufenallee, Gelsenkirchen 10:12:00
-
Oskarstr., Gelsenkirchen 10:13:00
-
Cheruskerstr., Gelsenkirchen 10:15:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 10:16:00
-
Preußenstr., Gelsenkirchen 10:17:00
-
Friedrichstr., Herne 10:18:00
-
Steinbergstr., Herne 10:19:00
-
Bickernstr., Herne 10:22:00
-
Am Rottfeld, Herne 10:23:00
-
Gerichtsstr., Herne 10:25:00
-
Am Buschmannshof, Herne 10:27:00
-
Wanne-Eickel Hauptbahnhof, Herne 10:30:00
-
Antonstr., Herne 10:31:00
-
Scharpwinkelring, Herne 10:32:00
-
Corneliusstr., Herne 10:33:00
-
Herforder Str., Herne 10:35:00
-
Dorstener Str., Herne 10:37:00
-
Drosselweg, Herne 10:38:00
Route:
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen
-
Imhoffweg, Essen (Ruhr) 09:59:00
-
Zeche Bonifacius, Essen (Ruhr) 10:00:00
-
Kellinghausstr., Essen (Ruhr) 10:01:00
-
Kray Nordbahnhof, Essen (Ruhr) 10:03:00
-
Krayer Markt, Essen (Ruhr) 10:04:00
-
Kray Mitte, Essen (Ruhr) 10:06:00
-
Kiwittstr., Essen (Ruhr) 10:07:00
-
Kray Südbahnhof, Essen (Ruhr) 10:09:00
-
Im Steeler Rott, Essen (Ruhr) 10:10:00
-
Steele S-Bahnhof, Essen (Ruhr) 10:14:00
-
Ahestr., Essen (Ruhr) 10:16:00
-
Dreiringplatz, Essen (Ruhr) 10:18:00
-
Grendtor, Essen (Ruhr) 10:19:00
-
Grendplatz, Essen (Ruhr) 10:21:00
-
Joseph-Boismard-Weg, Essen (Ruhr) 10:22:00
-
Deimelsberg, Essen (Ruhr) 10:23:00
-
Am Ruhrwehr, Essen (Ruhr) 10:24:00
-
Kunstwerkerhütte, Essen (Ruhr) 10:25:00
-
Annental, Essen (Ruhr) 10:29:00
-
Finefraustr., Essen (Ruhr) 10:30:00
-
Rathaus Rellinghausen, Essen (Ruhr) 10:32:00
-
Stiftplatz, Essen (Ruhr) 10:33:00
-
Forsthausstr., Essen (Ruhr) 10:34:00
-
Waldsaum, Essen (Ruhr) 10:35:00
-
Stadtwaldplatz, Essen (Ruhr) 10:36:00
-
Zweigertstein, Essen (Ruhr) 10:38:00
-
Wiedfeldtstr., Essen (Ruhr) 10:39:00
-
Zur Villa Hügel, Essen (Ruhr) 10:40:00
-
Frankenstr., Essen (Ruhr) 10:41:00
-
Bredeney, Essen (Ruhr) 10:44:00
-
Bredeneyer Kreuz, Essen (Ruhr) 10:46:00
-
Voßbusch, Essen (Ruhr) 10:47:00
-
Bredeney Friedhof, Essen (Ruhr) 10:49:00
-
Hatzper Str., Essen (Ruhr) 10:50:00
-
Tommesweg, Essen (Ruhr) 10:52:00
-
Erbach, Essen (Ruhr) 10:53:00
Route:
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen
-
Mechtenbergstr., Gelsenkirchen 10:00:00
-
Bromberger Str., Gelsenkirchen 10:01:00
-
Am Graffweg, Gelsenkirchen 10:02:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 10:03:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 10:04:00
-
Haus Leithe, Gelsenkirchen 10:05:00
-
Arendtstr., Gelsenkirchen 10:06:00
-
Wiehagen, Gelsenkirchen 10:07:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 10:10:00
Route:
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen
-
Braukloh, Gelsenkirchen 10:02:00
-
Landschede, Essen (Ruhr) 10:03:00
-
Lindemanns Kreuz, Essen (Ruhr) 10:04:00
-
Portendieckstr., Essen (Ruhr) 10:05:00
-
Bonifaciusstr., Essen (Ruhr) 10:07:00
-
Schulte-Nünning, Essen (Ruhr) 10:08:00
-
Helfenbergweg, Essen (Ruhr) 10:10:00
-
Hubertstr., Essen (Ruhr) 10:12:00
-
Kumpelweg, Essen (Ruhr) 10:13:00
-
Elisenstr., Essen (Ruhr) 10:14:00
-
Eiserne Hand, Essen (Ruhr) 10:16:00
-
Goldschmidtstr., Essen (Ruhr) 10:17:00
-
Betriebshof Stadtmitte, Essen (Ruhr) 10:19:00
-
Gerlingstr., Essen (Ruhr) 10:20:00
-
Viehofer Platz, Essen (Ruhr) 10:22:00
-
Rathaus Essen, Essen (Ruhr) 10:24:00
-
Hauptbahnhof Bussteig 5, Essen (Ruhr) 10:30:00
-
Aalto-Theater, Essen (Ruhr) 10:32:00
-
Kronprinzenstr., Essen (Ruhr) 10:33:00
-
Helbingstr., Essen (Ruhr) 10:35:00
-
Dammannstr., Essen (Ruhr) 10:36:00
-
Elisabeth-Krankenhaus, Essen (Ruhr) 10:37:00
-
Huttropstr., Essen (Ruhr) 10:39:00
-
Klinkestr., Essen (Ruhr) 10:41:00
-
Ahrfeldstr., Essen (Ruhr) 10:42:00
-
Hohefuhrstr., Essen (Ruhr) 10:44:00
-
Lionweg, Essen (Ruhr) 10:45:00
-
Annental, Essen (Ruhr) 10:47:00
-
Sartoriusstr., Essen (Ruhr) 10:48:00
-
Annenfähre, Essen (Ruhr) 10:49:00
-
Rote Mühle, Essen (Ruhr) 10:51:00
-
Kampmannbrücke, Essen (Ruhr) 10:52:00
-
Prinz-Friedrich-Str., Essen (Ruhr) 10:53:00
-
Kupferdreh Bahnhof, Essen (Ruhr) 10:55:00
Route:
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen
-
Braukloh, Gelsenkirchen 10:03:00
-
Landschede, Gelsenkirchen 10:04:00