Haltestelle Achternbergstr. in Gelsenkirchen
Steeler Strasse 163,
45884Gelsenkirchen
The next departure is direction Landschede, Gelsenkirchen.
Route:
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen
-
Braukloh, Gelsenkirchen 05:03:00
-
Landschede, Gelsenkirchen 05:04:00
Route:
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen
-
Braukloh, Gelsenkirchen 05:06:00
-
Landschede, Essen (Ruhr) 05:07:00
-
Lindemanns Kreuz, Essen (Ruhr) 05:08:00
-
Portendieckstr., Essen (Ruhr) 05:09:00
-
Bonifaciusstr., Essen (Ruhr) 05:11:00
-
Schulte-Nünning, Essen (Ruhr) 05:12:00
-
Helfenbergweg, Essen (Ruhr) 05:14:00
-
Hubertstr., Essen (Ruhr) 05:15:00
-
Kumpelweg, Essen (Ruhr) 05:16:00
-
Elisenstr., Essen (Ruhr) 05:17:00
-
Eiserne Hand, Essen (Ruhr) 05:18:00
-
Goldschmidtstr., Essen (Ruhr) 05:19:00
-
Betriebshof Stadtmitte, Essen (Ruhr) 05:20:00
-
Gerlingstr., Essen (Ruhr) 05:21:00
-
Viehofer Platz, Essen (Ruhr) 05:22:00
-
Rathaus Essen, Essen (Ruhr) 05:24:00
-
Hauptbahnhof Bussteig 5, Essen (Ruhr) 05:28:00
-
Aalto-Theater, Essen (Ruhr) 05:30:00
-
Kronprinzenstr., Essen (Ruhr) 05:31:00
-
Helbingstr., Essen (Ruhr) 05:33:00
-
Dammannstr., Essen (Ruhr) 05:34:00
-
Elisabeth-Krankenhaus, Essen (Ruhr) 05:35:00
-
Huttropstr., Essen (Ruhr) 05:36:00
-
Klinkestr., Essen (Ruhr) 05:37:00
-
Ahrfeldstr., Essen (Ruhr) 05:38:00
-
Hohefuhrstr., Essen (Ruhr) 05:39:00
-
Lionweg, Essen (Ruhr) 05:40:00
-
Annental, Essen (Ruhr) 05:42:00
-
Sartoriusstr., Essen (Ruhr) 05:43:00
-
Annenfähre, Essen (Ruhr) 05:44:00
-
Rote Mühle, Essen (Ruhr) 05:46:00
-
Kampmannbrücke, Essen (Ruhr) 05:47:00
-
Prinz-Friedrich-Str., Essen (Ruhr) 05:48:00
-
Kupferdreh Bahnhof, Essen (Ruhr) 05:50:00
Route:
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 05:11:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 05:13:00
-
Schonnebecker Str., Gelsenkirchen 05:14:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 05:15:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 05:16:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 05:17:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 05:18:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 05:21:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 05:23:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 05:26:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 05:29:00
-
Ricarda-Huch-Gymnasium, Gelsenkirchen 05:30:00
-
Bulmker Kirche, Gelsenkirchen 05:31:00
-
Hohenstaufenallee, Gelsenkirchen 05:32:00
-
Oskarstr., Gelsenkirchen 05:33:00
-
Cheruskerstr., Gelsenkirchen 05:35:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 05:36:00
-
Preußenstr., Gelsenkirchen 05:37:00
-
Friedrichstr., Herne 05:38:00
-
Steinbergstr., Herne 05:39:00
-
Bickernstr., Herne 05:42:00
-
Am Rottfeld, Herne 05:43:00
-
Gerichtsstr., Herne 05:45:00
-
Am Buschmannshof, Herne 05:47:00
-
Wanne-Eickel Hauptbahnhof, Herne 05:50:00
-
Antonstr., Herne 05:51:00
-
Scharpwinkelring, Herne 05:52:00
-
Corneliusstr., Herne 05:53:00
-
Herforder Str., Herne 05:55:00
-
Dorstener Str., Herne 05:57:00
-
Drosselweg, Herne 05:58:00
Route:
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen
-
Imhoffweg, Essen (Ruhr) 05:19:00
-
Zeche Bonifacius, Essen (Ruhr) 05:20:00
-
Kellinghausstr., Essen (Ruhr) 05:21:00
-
Kray Nordbahnhof, Essen (Ruhr) 05:23:00
-
Krayer Markt, Essen (Ruhr) 05:24:00
-
Kray Mitte, Essen (Ruhr) 05:26:00
-
Kiwittstr., Essen (Ruhr) 05:27:00
-
Kray Südbahnhof, Essen (Ruhr) 05:29:00
-
Im Steeler Rott, Essen (Ruhr) 05:30:00
-
Steele S-Bahnhof, Essen (Ruhr) 05:34:00
-
Ahestr., Essen (Ruhr) 05:36:00
-
Dreiringplatz, Essen (Ruhr) 05:38:00
-
Grendtor, Essen (Ruhr) 05:39:00
-
Grendplatz, Essen (Ruhr) 05:41:00
-
Joseph-Boismard-Weg, Essen (Ruhr) 05:42:00
-
Deimelsberg, Essen (Ruhr) 05:43:00
-
Am Ruhrwehr, Essen (Ruhr) 05:44:00
-
Kunstwerkerhütte, Essen (Ruhr) 05:45:00
-
Annental, Essen (Ruhr) 05:49:00
-
Finefraustr., Essen (Ruhr) 05:50:00
-
Rathaus Rellinghausen, Essen (Ruhr) 05:52:00
-
Stiftplatz, Essen (Ruhr) 05:53:00
-
Forsthausstr., Essen (Ruhr) 05:54:00
-
Waldsaum, Essen (Ruhr) 05:55:00
-
Stadtwaldplatz, Essen (Ruhr) 05:56:00
-
Zweigertstein, Essen (Ruhr) 05:58:00
-
Wiedfeldtstr., Essen (Ruhr) 05:59:00
-
Zur Villa Hügel, Essen (Ruhr) 06:00:00
-
Frankenstr., Essen (Ruhr) 06:01:00
-
Bredeney, Essen (Ruhr) 06:04:00
-
Bredeneyer Kreuz, Essen (Ruhr) 06:06:00
-
Voßbusch, Essen (Ruhr) 06:07:00
-
Bredeney Friedhof, Essen (Ruhr) 06:09:00
-
Hatzper Str., Essen (Ruhr) 06:10:00
-
Tommesweg, Essen (Ruhr) 06:12:00
-
Erbach, Essen (Ruhr) 06:13:00
Route:
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen
-
Mechtenbergstr., Gelsenkirchen 05:21:00
-
Bromberger Str., Gelsenkirchen 05:22:00
-
Am Graffweg, Gelsenkirchen 05:23:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 05:24:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 05:25:00
-
Haus Leithe, Gelsenkirchen 05:26:00
-
Arendtstr., Gelsenkirchen 05:27:00
-
Wiehagen, Gelsenkirchen 05:28:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 05:30:00
Route:
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen
-
Braukloh, Gelsenkirchen 05:23:00
-
Landschede, Gelsenkirchen 05:24:00