Haltestelle Priel in Gammelsdorf
Priel 8,
85408Gammelsdorf
The next departure is direction Moosburg, Turnhalle.
Route:
-
Priel (FS), Gammelsdorf
-
Geiting, Mauern 07:25:00
-
Enghausen, Mauern 07:26:00
-
Hartshausen, Mauern 07:27:00
-
Rathaus, Mauern 07:29:00
-
Mitterfeld, Mauern 07:30:00
-
Niederndorf, Mauern 07:32:00
-
Pfettrach Abzw., Wang 07:34:00
-
Zieglberg (Lkr. FS), Wang 07:35:00
-
Abzw. Wittibsmühle, Wang 07:36:00
-
Amperaustraße, Moosburg a.d. Isar 07:38:00
-
Neustadtstraße, Moosburg a.d. Isar 07:40:00
-
Moosburg a.d. Isar 07:44:00
-
Turnhalle, Moosburg a.d. Isar 07:49:00
Route:
-
Priel (FS), Gammelsdorf
-
Geiting, Mauern 13:13:00
-
Enghausen, Mauern 13:14:00
-
Rathaus, Mauern 13:17:00
-
Zieglberg (Lkr. FS), Wang 13:20:00
-
Schloßbreiten, Wang 13:23:00
-
Abzw. Wittibsmühle, Wang 13:30:00
-
Abzw. Thalbacher Str., Moosburg a.d. Isar 13:31:00
-
Feuerwehrhaus, Moosburg a.d. Isar 13:33:00
-
Viehmarktplatz, Moosburg a.d. Isar 13:37:00
-
Volkmannsdorferau Uppenbornstr., Wang 13:38:00
-
Volkmannsdorferau Fichtenstr., Wang 13:40:00
-
Volkmannsdorf Abzw. Geiglbergstr., Wang 13:43:00
-
Thulbach Abzw., Wang 13:47:00
-
Edlkofen Ortsmitte, Bruckberg (Niederbayern) 13:51:00
Route:
-
Priel (FS), Gammelsdorf
-
Geiting, Mauern 13:47:00
-
Enghausen, Mauern 13:48:00
-
Hartshausen, Mauern 13:49:00
Route:
-
Priel (FS), Gammelsdorf
-
Geiting, Mauern 16:01:00
-
Enghausen, Mauern 16:02:00
-
Hartshausen, Mauern 16:03:00
-
Wies Abzw., Hörgertshausen 16:05:00
-
Doidorf, Hörgertshausen 16:06:00
-
Reißen, Hörgertshausen 16:07:00
-
Moosburger Straße, Hörgertshausen 16:08:00
-
Rathaus, Hörgertshausen 16:09:00
-
St. Alban, Hörgertshausen 16:11:00
-
Airischwand Abzw., Nandlstadt 16:12:00
-
Kainrad, Nandlstadt 16:13:00
-
Hausmehring, Nandlstadt 16:14:00
-
Zulehen, Nandlstadt 16:15:00
-
Hausmehringer Str., Nandlstadt 16:16:00
-
Sportplatz, Nandlstadt 16:18:00
-
Schatz Abzw., Nandlstadt 16:19:00
-
Baumgarten, Nandlstadt 16:20:00
-
Volksschule, Nandlstadt 16:24:00
-
Marktstraße, Nandlstadt 16:25:00
-
Baywa, Nandlstadt 16:26:00
-
Mainburger Str.45, Nandlstadt 16:27:00
-
Großgründling, Nandlstadt 16:28:00
-
Leitersdorf, Au i.d. Hallertau 16:29:00
-
Königsgütler, Au i.d. Hallertau 16:31:00
-
Haslach, Au i.d. Hallertau 16:33:00
-
Schwaiba, Rudelzhausen 16:35:00
-
Tegernbach Ort, Rudelzhausen 16:38:00
Route:
-
Priel (FS), Gammelsdorf
-
Geiting, Mauern 18:33:00
-
Enghausen, Mauern 18:34:00
-
Hartshausen, Mauern 18:35:00
-
Rathaus, Mauern 18:36:00
-
Mitterfeld, Mauern 18:38:00