Haltestelle Lippertshofen Sperlingweg in Gaimersheim
Sperlingweg 1,
85080Gaimersheim
The next departure is direction Z O B Bussteig 09, Ingolstadt.
Route:
-
Lippertshofen Sperlingweg, Gaimersheim
-
Lippertshofen, Gaimersheim 14:25:00
-
Brunnwiesen, Gaimersheim 14:27:00
-
Händelstraße, Gaimersheim 14:29:00
-
Eitensheimer Straße, Gaimersheim 14:30:00
-
Rathaus, Gaimersheim 14:31:00
-
Feuerwehrhaus, Gaimersheim 14:32:00
-
Magnusweg, Gaimersheim 14:33:00
-
Bahnhof, Gaimersheim 14:34:00
-
Kraibergstraße, Gaimersheim 14:36:00
-
Gewerbegebiet, Gaimersheim 14:37:00
-
Mittlere Heide, Gaimersheim 14:40:00
-
Am Dachsberg, Ingolstadt 14:41:00
-
Werdenfelser Straße, Ingolstadt 14:42:00
-
Schultheißstraße, Ingolstadt 14:43:00
-
Klinikum, Ingolstadt 14:45:00
-
Effnerstraße, Ingolstadt 14:46:00
-
Sustrisstraße, Ingolstadt 14:47:00
-
Haslangstraße, Ingolstadt 14:48:00
-
Degenhartstraße, Ingolstadt 14:49:00
-
Zoo Wasserstern, Ingolstadt 14:50:00
-
Heidemannstraße, Ingolstadt 14:51:00
-
Westfriedhof, Ingolstadt 14:52:00
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 14:53:00
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 14:54:00
-
Z O B Bussteig 09, Ingolstadt 14:57:00
Route:
-
Lippertshofen Sperlingweg, Gaimersheim
-
Lippertshofen, Gaimersheim 17:48:00
-
Lippertshofen Reisberg, Gaimersheim 17:51:00
Route:
-
Lippertshofen Sperlingweg, Gaimersheim
-
Lippertshofen, Gaimersheim 18:25:00
-
Brunnwiesen, Gaimersheim 18:27:00
-
Händelstraße, Gaimersheim 18:29:00
-
Eitensheimer Straße, Gaimersheim 18:30:00
-
Rathaus, Gaimersheim 18:31:00
-
Feuerwehrhaus, Gaimersheim 18:32:00
-
Magnusweg, Gaimersheim 18:33:00
-
Bahnhof, Gaimersheim 18:34:00
-
Kraibergstraße, Gaimersheim 18:36:00
-
Gewerbegebiet, Gaimersheim 18:37:00
-
Mittlere Heide, Gaimersheim 18:40:00
-
Am Dachsberg, Ingolstadt 18:41:00
-
Werdenfelser Straße, Ingolstadt 18:42:00
-
Schultheißstraße, Ingolstadt 18:43:00
-
Klinikum, Ingolstadt 18:45:00
-
Effnerstraße, Ingolstadt 18:46:00
-
Sustrisstraße, Ingolstadt 18:47:00
-
Haslangstraße, Ingolstadt 18:48:00
-
Degenhartstraße, Ingolstadt 18:49:00
-
Zoo Wasserstern, Ingolstadt 18:50:00
-
Heidemannstraße, Ingolstadt 18:51:00
-
Westfriedhof, Ingolstadt 18:52:00
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 18:53:00
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 18:54:00
-
Z O B Bussteig 09, Ingolstadt 18:57:00
Route:
-
Lippertshofen Sperlingweg, Gaimersheim
-
Lippertshofen, Gaimersheim 19:48:00
-
Lippertshofen Reisberg, Gaimersheim 19:51:00
Route:
-
Lippertshofen Sperlingweg, Gaimersheim
-
Lippertshofen, Gaimersheim 20:25:00
-
Brunnwiesen, Gaimersheim 20:27:00
-
Händelstraße, Gaimersheim 20:29:00
-
Eitensheimer Straße, Gaimersheim 20:30:00
-
Rathaus, Gaimersheim 20:31:00
-
Feuerwehrhaus, Gaimersheim 20:32:00
-
Magnusweg, Gaimersheim 20:33:00
-
Bahnhof, Gaimersheim 20:34:00
-
Kraibergstraße, Gaimersheim 20:36:00
-
Gewerbegebiet, Gaimersheim 20:37:00
-
Mittlere Heide, Gaimersheim 20:40:00
-
Am Dachsberg, Ingolstadt 20:41:00
-
Werdenfelser Straße, Ingolstadt 20:42:00
-
Schultheißstraße, Ingolstadt 20:43:00
-
Klinikum, Ingolstadt 20:45:00
-
Effnerstraße, Ingolstadt 20:46:00
-
Sustrisstraße, Ingolstadt 20:47:00
-
Haslangstraße, Ingolstadt 20:48:00
-
Degenhartstraße, Ingolstadt 20:49:00
-
Zoo Wasserstern, Ingolstadt 20:50:00
-
Heidemannstraße, Ingolstadt 20:51:00
-
Westfriedhof, Ingolstadt 20:52:00
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 20:53:00
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 20:54:00
-
Z O B Bussteig 09, Ingolstadt 20:57:00
Route:
-
Lippertshofen Sperlingweg, Gaimersheim
-
Lippertshofen, Gaimersheim 20:48:00
-
Lippertshofen Reisberg, Gaimersheim 20:51:00