Haltestelle Saarburger Str. in Fürth
Schwabacher Strasse 291,
90763Fürth
The next departure is direction Steinach Am Mühlweg, Fürth (Bayern).
Route:
-
Saarburger Straße, Fürth (Bayern)
-
Flößaustraße, Fürth (Bayern) 13:19:00
-
Kaiserstraße, Fürth (Bayern) 13:20:00
-
Holzstraße, Fürth (Bayern) 13:21:00
-
Amalienstraße, Fürth (Bayern) 13:23:00
-
Maxstraße Süd, Fürth (Bayern) 13:24:00
-
Hauptbahnhof, Fürth (Bayern) 13:25:00
-
Fürther Freiheit, Fürth (Bayern) 13:28:00
-
Stadttheater, Fürth (Bayern) 13:30:00
-
Rathaus, Fürth (Bayern) 13:32:00
-
Poppenreuther Straße, Fürth (Bayern) 13:36:00
-
Poppenreuther Brücke, Fürth (Bayern) 13:38:00
-
Poppenreuth Hans-Vogel-Straße, Fürth (Bayern) 13:40:00
-
Dieselstraße, Fürth (Bayern) 13:41:00
-
Ronhof Steingartenweg, Fürth (Bayern) 13:42:00
-
Ronhof Im Stöckig, Fürth (Bayern) 13:43:00
-
Ronhof Heldstraße, Fürth (Bayern) 13:44:00
-
Ronhof, Fürth (Bayern) 13:45:00
-
Ronhof Feuerwehrhaus, Fürth (Bayern) 13:46:00
-
Kronach Mitte, Fürth (Bayern) 13:47:00
-
Kronach Am Schallerseck, Fürth (Bayern) 13:48:00
-
Bislohe Nordring, Fürth (Bayern) 13:50:00
-
Steinacher Straße, Nürnberg 13:51:00
-
Schmalau, Nürnberg 13:52:00
-
Wetzlarer Straße, Nürnberg 13:53:00
-
Steinach Am Mühlweg, Fürth (Bayern) 13:54:00
Route:
-
Saarburger Straße, Fürth (Bayern)
-
Flößaustraße, Fürth (Bayern) 13:20:00
-
Kaiserstraße, Fürth (Bayern) 13:21:00
-
Holzstraße, Fürth (Bayern) 13:22:00
-
Amalienstraße, Fürth (Bayern) 13:24:00
-
Maxstraße Süd, Fürth (Bayern) 13:25:00
-
Hauptbahnhof, Fürth (Bayern) 13:26:00
-
Maxstraße, Fürth (Bayern) 13:32:00
-
Amalienstraße, Fürth (Bayern) 13:34:00
-
Holzstraße, Fürth (Bayern) 13:36:00
-
Kaiserstraße, Fürth (Bayern) 13:37:00
-
Flößaustraße, Fürth (Bayern) 13:38:00
-
Saarburger Straße, Fürth (Bayern) 13:40:00
-
Benno-Strauß-Str., Fürth (Bayern) 13:42:00
-
Weikershof, Fürth (Bayern) 13:43:00
-
Weikershof Süd, Fürth (Bayern) 13:45:00
-
Fürth (Bayern) Süd 13:47:00
-
Cadolzburger Str., Nürnberg 13:53:00
-
Hohenecker Weg, Nürnberg 13:54:00
-
Bibertstr., Nürnberg 13:55:00
-
Glafeystr., Nürnberg 13:56:00
-
Hügelstr., Nürnberg 13:57:00
-
Großkraftwerk, Nürnberg 13:58:00
-
Sinbronner Str., Nürnberg 14:00:00
-
Tauberstr., Nürnberg 14:02:00
-
Feuchtwanger Str., Nürnberg 14:03:00
-
Insinger Str., Nürnberg 14:05:00
-
Röthenbach, Nürnberg 14:06:00
-
Röthenbacher Hauptstr., Nürnberg 14:08:00
-
Zwieselbachweg, Nürnberg 14:09:00
-
Jägerstr., Nürnberg 14:10:00
-
Schußleitenweg, Nürnberg 14:12:00
-
Heidestr., Nürnberg 14:13:00
-
Eibach Bahnhof/Hafenstr., Nürnberg 14:14:00
-
Hamburger Str., Nürnberg 14:15:00
-
Lechstr., Nürnberg 14:16:00
-
Bremer Str., Nürnberg 14:17:00
-
Rotterdamer Str., Nürnberg 14:19:00
-
Am Ludwigskanal, Nürnberg 14:21:00
-
Finkenbrunn, Nürnberg 14:22:00
-
Am Rangierbahnhof, Nürnberg 14:24:00
-
Trafowerk, Nürnberg 14:25:00
-
Frankenstr., Nürnberg 14:28:00
Route:
-
Saarburger Straße, Fürth (Bayern)
-
Benno-Strauß-Str., Fürth (Bayern) 13:22:00
-
Weikershof, Fürth (Bayern) 13:23:00
-
Weikershof Süd, Fürth (Bayern) 13:25:00
-
Fürth (Bayern) Süd 13:27:00
-
Cadolzburger Str., Nürnberg 13:33:00
-
Hohenecker Weg, Nürnberg 13:34:00
-
Bibertstr., Nürnberg 13:35:00
-
Glafeystr., Nürnberg 13:36:00
-
Hügelstr., Nürnberg 13:37:00
-
Großkraftwerk, Nürnberg 13:38:00
-
Sinbronner Str., Nürnberg 13:40:00
-
Tauberstr., Nürnberg 13:42:00
-
Feuchtwanger Str., Nürnberg 13:43:00
-
Insinger Str., Nürnberg 13:45:00
-
Röthenbach, Nürnberg 13:46:00
-
Röthenbacher Hauptstr., Nürnberg 13:48:00
-
Zwieselbachweg, Nürnberg 13:49:00
-
Jägerstr., Nürnberg 13:50:00
-
Schußleitenweg, Nürnberg 13:52:00
-
Heidestr., Nürnberg 13:53:00
-
Eibach Bahnhof/Hafenstr., Nürnberg 13:54:00
-
Hamburger Str., Nürnberg 13:55:00
-
Lechstr., Nürnberg 13:56:00
-
Bremer Str., Nürnberg 13:57:00
-
Rotterdamer Str., Nürnberg 13:59:00
-
Am Ludwigskanal, Nürnberg 14:01:00
-
Finkenbrunn, Nürnberg 14:02:00
-
Am Rangierbahnhof, Nürnberg 14:04:00
-
Trafowerk, Nürnberg 14:05:00
-
Frankenstr., Nürnberg 14:08:00
Route:
-
Saarburger Straße, Fürth (Bayern)
-
Dambach Zirndorfer Brücke, Fürth (Bayern) 13:35:00
-
Bahnhof, Zirndorf 13:40:00
-
Marktplatz, Zirndorf 13:41:00
-
Am Grasweg, Zirndorf 13:43:00
-
Banderbacher Str., Zirndorf 13:44:00
-
Leichendorf Schwabacher Straße, Zirndorf 13:47:00
-
Leichendorf Kreuzung, Zirndorf 13:49:00
-
Wintersdorf Ost, Zirndorf 13:52:00
-
Wintersdorf Ortsmitte, Zirndorf 13:53:00
-
Wintersdorf Blumenstraße, Zirndorf 13:55:00
-
Weinzierlein Ansbacher Straße, Zirndorf 13:57:00
-
Weinzierlein Neuseser Straße, Zirndorf 13:58:00
-
Kapellstraße, Roßtal 14:01:00
-
Sparkasse, Roßtal 14:03:00
-
Schwalbenhof, Roßtal 14:04:00
-
Wegbrücke/Rathausgasse, Roßtal 14:06:00
-
Buchschwabacher Straße, Roßtal 14:07:00
-
Mittelschule, Roßtal 14:08:00
-
Ostringstraße, Roßtal 14:10:00
Route:
-
Saarburger Straße, Fürth (Bayern)
-
Dambach Vestner Weg, Fürth (Bayern) 13:41:00
-
Dambach Erlöserkirche, Fürth (Bayern) 13:42:00
-
Dambach Fuchsstraße, Fürth (Bayern) 13:43:00
-
Dambach Händelstraße, Fürth (Bayern) 13:45:00
-
Dambach Forsthausbrücke, Fürth (Bayern) 13:46:00
-
Dambach Eschenau, Fürth (Bayern) 13:47:00
-
Dambach Coubertinstraße, Fürth (Bayern) 13:49:00
-
Oberfürberg Graf-Stauffenberg-Brücke, Fürth (Bayer 13:50:00
-
Oberfürberg Heilstättensiedlung, Fürth (Bayern) 13:51:00
-
Oberfürberg Adalbert-Stifter-Straße, Fürth (Bayern 13:52:00
-
Oberfürberg Stadtförsterei, Fürth (Bayern) 13:53:00
-
Oberfürberg Waldkrankenhaus, Fürth (Bayern) 13:55:00
Route:
-
Saarburger Straße, Fürth (Bayern)
-
Flößaustraße, Fürth (Bayern) 13:40:00
-
Kaiserstraße, Fürth (Bayern) 13:41:00
-
Holzstraße, Fürth (Bayern) 13:42:00
-
Amalienstraße, Fürth (Bayern) 13:44:00
-
Maxstraße Süd, Fürth (Bayern) 13:45:00
-
Hauptbahnhof, Fürth (Bayern) 13:46:00
-
Maxstraße, Fürth (Bayern) 13:52:00
-
Amalienstraße, Fürth (Bayern) 13:54:00
-
Holzstraße, Fürth (Bayern) 13:56:00
-
Kaiserstraße, Fürth (Bayern) 13:57:00
-
Flößaustraße, Fürth (Bayern) 13:58:00
-
Saarburger Straße, Fürth (Bayern) 14:00:00
-
Benno-Strauß-Str., Fürth (Bayern) 14:02:00
-
Weikershof, Fürth (Bayern) 14:03:00
-
Weikershof Süd, Fürth (Bayern) 14:05:00
-
Fürth (Bayern) Süd 14:07:00
-
Cadolzburger Str., Nürnberg 14:13:00
-
Hohenecker Weg, Nürnberg 14:14:00
-
Bibertstr., Nürnberg 14:15:00
-
Glafeystr., Nürnberg 14:16:00
-
Hügelstr., Nürnberg 14:17:00
-
Großkraftwerk, Nürnberg 14:18:00
-
Sinbronner Str., Nürnberg 14:20:00
-
Tauberstr., Nürnberg 14:22:00
-
Feuchtwanger Str., Nürnberg 14:23:00
-
Insinger Str., Nürnberg 14:25:00
-
Röthenbach, Nürnberg 14:26:00
-
Röthenbacher Hauptstr., Nürnberg 14:28:00
-
Zwieselbachweg, Nürnberg 14:29:00
-
Jägerstr., Nürnberg 14:30:00
-
Schußleitenweg, Nürnberg 14:32:00
-
Heidestr., Nürnberg 14:33:00
-
Eibach Bahnhof/Hafenstr., Nürnberg 14:34:00
-
Hamburger Str., Nürnberg 14:35:00
-
Lechstr., Nürnberg 14:36:00
-
Bremer Str., Nürnberg 14:37:00
-
Rotterdamer Str., Nürnberg 14:39:00
-
Am Ludwigskanal, Nürnberg 14:41:00
-
Finkenbrunn, Nürnberg 14:42:00
-
Am Rangierbahnhof, Nürnberg 14:44:00
-
Trafowerk, Nürnberg 14:45:00
-
Frankenstr., Nürnberg 14:48:00