Haltestelle Pillauer Str. in Fürth
Hardstrasse 92,
90766Fürth
The next departure is direction Vach Nord, Fürth (Bayern).
Route:
-
Pillauer Straße, Fürth (Bayern)
-
Hard-/Soldnerstraße, Fürth (Bayern) 00:00:00
-
Hardhöhe, Fürth (Bayern) 00:01:00
-
Leibnizstraße, Fürth (Bayern) 00:02:00
-
Hansastraße, Fürth (Bayern) 00:03:00
-
Breslauer Straße, Fürth (Bayern) 00:04:00
-
Klinikum West, Fürth (Bayern) 00:05:00
-
Klinikum Ost, Fürth (Bayern) 00:06:00
-
Jakob-Henle-Str/Klinikum, Fürth (Bayern) 00:07:00
-
Robert-Koch-Straße, Fürth (Bayern) 00:08:00
-
Feldstraße, Fürth (Bayern) 00:09:00
-
Riemenschneiderstraße, Fürth (Bayern) 00:10:00
-
Lucas-Cranach-Straße, Fürth (Bayern) 00:11:00
-
Conrad-Stutz-Weg, Fürth (Bayern) 00:12:00
-
Mühltalstraße, Fürth (Bayern) 00:13:00
-
Atzenhof Gustav-Weißkopf-Straße, Fürth (Bayern) 00:14:00
-
Atzenhof Otto-Lilienthal-Schule, Fürth (Bayern) 00:15:00
-
Vach Vacher Brücke, Fürth (Bayern) 00:18:00
-
Vach Am Altengraben, Fürth (Bayern) 00:21:00
-
Vach Schönblick, Fürth (Bayern) 00:22:00
-
Vach Am Vacher Markt, Fürth (Bayern) 00:24:00
-
Vach Nord, Fürth (Bayern) 00:25:00
Route:
-
Pillauer Straße, Fürth (Bayern)
-
Ritter-von-Aldebert-Straße, Fürth (Bayern) 00:26:00
-
Reichsbodenweg, Fürth (Bayern) 00:27:00
-
Unterfürberg Bahnhof, Fürth (Bayern) 00:28:00
-
Unterfürberg Saatweg, Fürth (Bayern) 00:29:00
-
Unterfürberg Brünnleinsweg, Fürth (Bayern) 00:30:00
-
Oberfürberg Graf-Stauffenberg-Brücke, Fürth (Bayer 00:32:00
-
Oberfürberg Heilstättensiedlung, Fürth (Bayern) 00:33:00
-
Oberfürberg, Fürth (Bayern) 00:35:00
-
Oberfürberg Spechtweg, Fürth (Bayern) 00:36:00
Route:
-
Pillauer Straße, Fürth (Bayern)
-
Hard-/Soldnerstraße, Fürth (Bayern) 01:43:00
-
Hardhöhe, Fürth (Bayern) 01:44:00
-
Leibnizstraße, Fürth (Bayern) 01:45:00
-
Hansastraße, Fürth (Bayern) 01:46:00
-
Unterfarrnbach Lübecker Straße, Fürth (Bayern) 01:47:00
-
Unterfarrnbach Heidestraße, Fürth (Bayern) 01:48:00
-
Unterfarrnbach Schule, Fürth (Bayern) 01:49:00
-
Unterfarrnbach Hafenstraße, Fürth (Bayern) 01:50:00
-
Burgfarrnbach Ost, Fürth (Bayern) 01:51:00
-
Burgfarrnbach Sperlingstraße, Fürth (Bayern) 01:52:00
-
Burgfarrnbach Bernbacher Straße, Fürth (Bayern) 01:55:00
Route:
-
Pillauer Straße, Fürth (Bayern)
-
Stiftungsstraße, Fürth (Bayern) 02:13:00
-
Klinikum Ost, Fürth (Bayern) 02:14:00
-
Jakob-Henle-Str/Klinikum, Fürth (Bayern) 02:15:00
-
Robert-Koch-Straße, Fürth (Bayern) 02:15:00
-
Feldstraße, Fürth (Bayern) 02:16:00
-
Riemenschneiderstraße, Fürth (Bayern) 02:17:00
-
Lucas-Cranach-Straße, Fürth (Bayern) 02:17:00
-
Heuweg, Fürth (Bayern) 02:18:00
-
Bremerstaller Wiesen, Fürth (Bayern) 02:18:00
-
Heimgartenstraße, Fürth (Bayern) 02:19:00
-
Am Grünerpark, Fürth (Bayern) 02:20:00
-
Billinganlage, Fürth (Bayern) 02:21:00
-
Kulturforum, Fürth (Bayern) 02:22:00
-
Maxbrücke, Fürth (Bayern) 02:22:00
-
Grüner Markt, Fürth (Bayern) 02:23:00
-
Rathaus, Fürth (Bayern) 02:24:00
-
Stadttheater, Fürth (Bayern) 02:27:00
-
Fürther Freiheit, Fürth (Bayern) 02:28:00
-
Hauptbahnhof, Fürth (Bayern) 02:29:00
-
Cineplex, Fürth (Bayern) 02:30:00
-
Luisenstr., Fürth (Bayern) 02:31:00
-
Jakobinenstr., Fürth (Bayern) 02:32:00
-
Finkenstr., Fürth (Bayern) 02:33:00
-
Stadtgrenze, Fürth (Bayern) 02:34:00
-
Dooser Str., Nürnberg 02:35:00
-
Muggenhof, Nürnberg 02:36:00
-
Eberhardshof, Nürnberg 02:38:00
-
Maximilianstr., Nürnberg 02:40:00
-
Bärenschanze, Nürnberg 02:42:00
-
Gostenhof West, Nürnberg 02:43:00
-
Gostenhof Ost, Nürnberg 02:44:00
-
Plärrer, Nürnberg 02:46:00
-
Opernhaus, Nürnberg 02:48:00
-
Hauptbahnhof, Nürnberg 02:50:00
Route:
-
Pillauer Straße, Fürth (Bayern)
-
Hard-/Soldnerstraße, Fürth (Bayern) 02:43:00
-
Hardhöhe, Fürth (Bayern) 02:44:00
-
Leibnizstraße, Fürth (Bayern) 02:45:00
-
Hansastraße, Fürth (Bayern) 02:46:00
-
Unterfarrnbach Lübecker Straße, Fürth (Bayern) 02:47:00
-
Unterfarrnbach Heidestraße, Fürth (Bayern) 02:48:00
-
Unterfarrnbach Schule, Fürth (Bayern) 02:49:00
-
Unterfarrnbach Hafenstraße, Fürth (Bayern) 02:50:00
-
Burgfarrnbach Ost, Fürth (Bayern) 02:51:00
-
Burgfarrnbach Sperlingstraße, Fürth (Bayern) 02:52:00
-
Burgfarrnbach Bernbacher Straße, Fürth (Bayern) 02:55:00
Route:
-
Pillauer Straße, Fürth (Bayern)
-
Stiftungsstraße, Fürth (Bayern) 03:13:00
-
Klinikum Ost, Fürth (Bayern) 03:14:00
-
Jakob-Henle-Str/Klinikum, Fürth (Bayern) 03:15:00
-
Robert-Koch-Straße, Fürth (Bayern) 03:15:00
-
Feldstraße, Fürth (Bayern) 03:16:00
-
Riemenschneiderstraße, Fürth (Bayern) 03:17:00
-
Lucas-Cranach-Straße, Fürth (Bayern) 03:17:00
-
Heuweg, Fürth (Bayern) 03:18:00
-
Bremerstaller Wiesen, Fürth (Bayern) 03:18:00
-
Heimgartenstraße, Fürth (Bayern) 03:19:00
-
Am Grünerpark, Fürth (Bayern) 03:20:00
-
Billinganlage, Fürth (Bayern) 03:21:00
-
Kulturforum, Fürth (Bayern) 03:22:00
-
Maxbrücke, Fürth (Bayern) 03:22:00
-
Grüner Markt, Fürth (Bayern) 03:23:00
-
Rathaus, Fürth (Bayern) 03:24:00
-
Stadttheater, Fürth (Bayern) 03:27:00
-
Fürther Freiheit, Fürth (Bayern) 03:28:00
-
Hauptbahnhof, Fürth (Bayern) 03:29:00
-
Cineplex, Fürth (Bayern) 03:30:00
-
Luisenstr., Fürth (Bayern) 03:31:00
-
Jakobinenstr., Fürth (Bayern) 03:32:00
-
Finkenstr., Fürth (Bayern) 03:33:00
-
Stadtgrenze, Fürth (Bayern) 03:34:00
-
Dooser Str., Nürnberg 03:35:00
-
Muggenhof, Nürnberg 03:36:00
-
Eberhardshof, Nürnberg 03:38:00
-
Maximilianstr., Nürnberg 03:40:00
-
Bärenschanze, Nürnberg 03:42:00
-
Gostenhof West, Nürnberg 03:43:00
-
Gostenhof Ost, Nürnberg 03:44:00
-
Plärrer, Nürnberg 03:46:00
-
Opernhaus, Nürnberg 03:48:00
-
Hauptbahnhof, Nürnberg 03:50:00