Haltestelle Leibnizstr. in Fürth
Soldnerstrasse 25,
90766Fürth
The next departure is direction Hauptbahnhof, Nürnberg.
Route:
-
Leibnizstraße, Fürth (Bayern)
-
Hardhöhe, Fürth (Bayern) 03:10:00
-
Hard-/Soldnerstraße, Fürth (Bayern) 03:11:00
-
Pillauer Straße, Fürth (Bayern) 03:12:00
-
Stiftungsstraße, Fürth (Bayern) 03:13:00
-
Klinikum Ost, Fürth (Bayern) 03:14:00
-
Jakob-Henle-Str/Klinikum, Fürth (Bayern) 03:15:00
-
Robert-Koch-Straße, Fürth (Bayern) 03:15:00
-
Feldstraße, Fürth (Bayern) 03:16:00
-
Riemenschneiderstraße, Fürth (Bayern) 03:17:00
-
Lucas-Cranach-Straße, Fürth (Bayern) 03:17:00
-
Heuweg, Fürth (Bayern) 03:18:00
-
Bremerstaller Wiesen, Fürth (Bayern) 03:18:00
-
Heimgartenstraße, Fürth (Bayern) 03:19:00
-
Am Grünerpark, Fürth (Bayern) 03:20:00
-
Billinganlage, Fürth (Bayern) 03:21:00
-
Kulturforum, Fürth (Bayern) 03:22:00
-
Maxbrücke, Fürth (Bayern) 03:22:00
-
Grüner Markt, Fürth (Bayern) 03:23:00
-
Rathaus, Fürth (Bayern) 03:24:00
-
Stadttheater, Fürth (Bayern) 03:27:00
-
Fürther Freiheit, Fürth (Bayern) 03:28:00
-
Hauptbahnhof, Fürth (Bayern) 03:29:00
-
Cineplex, Fürth (Bayern) 03:30:00
-
Luisenstr., Fürth (Bayern) 03:31:00
-
Jakobinenstr., Fürth (Bayern) 03:32:00
-
Finkenstr., Fürth (Bayern) 03:33:00
-
Stadtgrenze, Fürth (Bayern) 03:34:00
-
Dooser Str., Nürnberg 03:35:00
-
Muggenhof, Nürnberg 03:36:00
-
Eberhardshof, Nürnberg 03:38:00
-
Maximilianstr., Nürnberg 03:40:00
-
Bärenschanze, Nürnberg 03:42:00
-
Gostenhof West, Nürnberg 03:43:00
-
Gostenhof Ost, Nürnberg 03:44:00
-
Plärrer, Nürnberg 03:46:00
-
Opernhaus, Nürnberg 03:48:00
-
Hauptbahnhof, Nürnberg 03:50:00
Route:
-
Leibnizstraße, Fürth (Bayern)
-
Hansastraße, Fürth (Bayern) 03:46:00
-
Unterfarrnbach Lübecker Straße, Fürth (Bayern) 03:47:00
-
Unterfarrnbach Heidestraße, Fürth (Bayern) 03:48:00
-
Unterfarrnbach Schule, Fürth (Bayern) 03:49:00
-
Unterfarrnbach Hafenstraße, Fürth (Bayern) 03:50:00
-
Burgfarrnbach Ost, Fürth (Bayern) 03:51:00
-
Burgfarrnbach Sperlingstraße, Fürth (Bayern) 03:52:00
-
Burgfarrnbach Bernbacher Straße, Fürth (Bayern) 03:55:00
Route:
-
Leibnizstraße, Fürth (Bayern)
-
Hardhöhe, Fürth (Bayern) 04:10:00
-
Hard-/Soldnerstraße, Fürth (Bayern) 04:11:00
-
Pillauer Straße, Fürth (Bayern) 04:12:00
-
Stiftungsstraße, Fürth (Bayern) 04:13:00
-
Klinikum Ost, Fürth (Bayern) 04:14:00
-
Jakob-Henle-Str/Klinikum, Fürth (Bayern) 04:15:00
-
Robert-Koch-Straße, Fürth (Bayern) 04:15:00
-
Feldstraße, Fürth (Bayern) 04:16:00
-
Riemenschneiderstraße, Fürth (Bayern) 04:17:00
-
Lucas-Cranach-Straße, Fürth (Bayern) 04:17:00
-
Heuweg, Fürth (Bayern) 04:18:00
-
Bremerstaller Wiesen, Fürth (Bayern) 04:18:00
-
Heimgartenstraße, Fürth (Bayern) 04:19:00
-
Am Grünerpark, Fürth (Bayern) 04:20:00
-
Billinganlage, Fürth (Bayern) 04:21:00
-
Kulturforum, Fürth (Bayern) 04:22:00
-
Maxbrücke, Fürth (Bayern) 04:22:00
-
Grüner Markt, Fürth (Bayern) 04:23:00
-
Rathaus, Fürth (Bayern) 04:24:00
-
Stadttheater, Fürth (Bayern) 04:27:00
-
Fürther Freiheit, Fürth (Bayern) 04:28:00
-
Hauptbahnhof, Fürth (Bayern) 04:29:00
-
Cineplex, Fürth (Bayern) 04:30:00
-
Luisenstr., Fürth (Bayern) 04:31:00
-
Jakobinenstr., Fürth (Bayern) 04:32:00
-
Finkenstr., Fürth (Bayern) 04:33:00
-
Stadtgrenze, Fürth (Bayern) 04:34:00
-
Dooser Str., Nürnberg 04:35:00
-
Muggenhof, Nürnberg 04:36:00
-
Eberhardshof, Nürnberg 04:38:00
-
Maximilianstr., Nürnberg 04:40:00
-
Bärenschanze, Nürnberg 04:42:00
-
Gostenhof West, Nürnberg 04:43:00
-
Gostenhof Ost, Nürnberg 04:44:00
-
Plärrer, Nürnberg 04:46:00
-
Opernhaus, Nürnberg 04:48:00
-
Hauptbahnhof, Nürnberg 04:50:00
Route:
-
Leibnizstraße, Fürth (Bayern)
-
Hansastraße, Fürth (Bayern) 04:46:00
-
Unterfarrnbach Lübecker Straße, Fürth (Bayern) 04:47:00
-
Unterfarrnbach Heidestraße, Fürth (Bayern) 04:48:00
-
Unterfarrnbach Schule, Fürth (Bayern) 04:49:00
-
Unterfarrnbach Hafenstraße, Fürth (Bayern) 04:50:00
-
Burgfarrnbach Ost, Fürth (Bayern) 04:51:00
-
Burgfarrnbach Sperlingstraße, Fürth (Bayern) 04:52:00
-
Burgfarrnbach Bernbacher Straße, Fürth (Bayern) 04:55:00
Route:
-
Leibnizstraße, Fürth (Bayern)
-
Hardhöhe, Fürth (Bayern) 05:10:00
-
Hard-/Soldnerstraße, Fürth (Bayern) 05:11:00
-
Pillauer Straße, Fürth (Bayern) 05:12:00
-
Stiftungsstraße, Fürth (Bayern) 05:13:00
-
Klinikum Ost, Fürth (Bayern) 05:14:00
-
Jakob-Henle-Str/Klinikum, Fürth (Bayern) 05:15:00
-
Robert-Koch-Straße, Fürth (Bayern) 05:15:00
-
Feldstraße, Fürth (Bayern) 05:16:00
-
Riemenschneiderstraße, Fürth (Bayern) 05:17:00
-
Lucas-Cranach-Straße, Fürth (Bayern) 05:17:00
-
Heuweg, Fürth (Bayern) 05:18:00
-
Bremerstaller Wiesen, Fürth (Bayern) 05:18:00
-
Heimgartenstraße, Fürth (Bayern) 05:19:00
-
Am Grünerpark, Fürth (Bayern) 05:20:00
-
Billinganlage, Fürth (Bayern) 05:21:00
-
Kulturforum, Fürth (Bayern) 05:22:00
-
Maxbrücke, Fürth (Bayern) 05:22:00
-
Grüner Markt, Fürth (Bayern) 05:23:00
-
Rathaus, Fürth (Bayern) 05:24:00
-
Stadttheater, Fürth (Bayern) 05:25:00
-
Fürther Freiheit, Fürth (Bayern) 05:26:00
-
Hauptbahnhof, Fürth (Bayern) 05:27:00
Route:
-
Leibnizstraße, Fürth (Bayern)
-
Hardhöhe, Fürth (Bayern) 05:49:00
-
Hard-/Soldnerstraße, Fürth (Bayern) 05:50:00