Haltestelle Klinikum Ost in Fürth
Würzburger Strasse 91,
90766Fürth
The next departure is direction Vach Nord, Fürth (Bayern).
Route:
-
Klinikum Ost, Fürth (Bayern)
-
Jakob-Henle-Str/Klinikum, Fürth (Bayern) 11:37:00
-
Robert-Koch-Straße, Fürth (Bayern) 11:38:00
-
Feldstraße, Fürth (Bayern) 11:39:00
-
Riemenschneiderstraße, Fürth (Bayern) 11:40:00
-
Lucas-Cranach-Straße, Fürth (Bayern) 11:41:00
-
Conrad-Stutz-Weg, Fürth (Bayern) 11:42:00
-
Mühltalstraße, Fürth (Bayern) 11:43:00
-
Atzenhof Gustav-Weißkopf-Straße, Fürth (Bayern) 11:44:00
-
Atzenhof Otto-Lilienthal-Schule, Fürth (Bayern) 11:45:00
-
Vach Vacher Brücke, Fürth (Bayern) 11:48:00
-
Vach Am Altengraben, Fürth (Bayern) 11:51:00
-
Vach Schönblick, Fürth (Bayern) 11:52:00
-
Vach Am Vacher Markt, Fürth (Bayern) 11:54:00
-
Vach Nord, Fürth (Bayern) 11:55:00
Route:
-
Klinikum West, Fürth (Bayern)
-
Unterfarrnbach Ruhsteinweg, Fürth (Bayern) 11:37:00
-
Unterfarrnbach Falkenstraße, Fürth (Bayern) 11:38:00
-
Unterfarrnbach Lübecker Straße, Fürth (Bayern) 11:39:00
-
Unterfarrnbach Heidestraße, Fürth (Bayern) 11:40:00
-
Unterfarrnbach Schule, Fürth (Bayern) 11:41:00
-
Unterfarrnbach Hafenstraße, Fürth (Bayern) 11:43:00
-
Burgfarrnbach Ost, Fürth (Bayern) 11:44:00
-
Burgfarrnbach Amselweg, Fürth (Bayern) 11:46:00
-
Burgfarrnbach Viadukt, Fürth (Bayern) 11:47:00
-
Burgfarrnbach Wickenstraße, Fürth (Bayern) 11:48:00
-
Burgfarrnbach Sperlingstraße, Fürth (Bayern) 11:49:00
-
Burgfarrnbach Gladiolenweg, Fürth (Bayern) 11:53:00
-
Burgfarrnbach Tulpenweg, Fürth (Bayern) 11:54:00
-
Burgfarrnbach West, Fürth (Bayern) 11:55:00
-
Burgfarrnbach Libellenweg, Fürth (Bayern) 11:57:00
-
Burgfarrnbach Bernbacher Straße, Fürth (Bayern) 12:00:00
-
Burgfarrnbach Sperlingstraße, Fürth (Bayern) 12:03:00
-
Burgfarrnbach Wickenstraße, Fürth (Bayern) 12:04:00
-
Burgfarrnbach Viadukt, Fürth (Bayern) 12:05:00
-
Burgfarrnbach Amselweg, Fürth (Bayern) 12:06:00
-
Burgfarrnbach Ost, Fürth (Bayern) 12:08:00
-
Unterfarrnbach Hafenstraße, Fürth (Bayern) 12:09:00
-
Unterfarrnbach Schule, Fürth (Bayern) 12:10:00
-
Unterfarrnbach Heidestraße, Fürth (Bayern) 12:11:00
-
Unterfarrnbach Lübecker Straße, Fürth (Bayern) 12:12:00
-
Unterfarrnbach Falkenstraße, Fürth (Bayern) 12:13:00
-
Unterfarrnbach Ruhsteinweg, Fürth (Bayern) 12:14:00
-
Klinikum West, Fürth (Bayern) 12:16:00
-
Stiftungsstraße, Fürth (Bayern) 12:18:00
-
Berlinstraße, Fürth (Bayern) 12:19:00
-
Scherbsgrabenbäder, Fürth (Bayern) 12:20:00
-
Billinganlage, Fürth (Bayern) 12:21:00
-
Kulturforum, Fürth (Bayern) 12:23:00
-
Stadthalle Süd, Fürth (Bayern) 12:24:00
-
Katharinenstraße, Fürth (Bayern) 12:25:00
-
Theaterstraße, Fürth (Bayern) 12:26:00
-
Mathildenstraße, Fürth (Bayern) 12:27:00
-
Maxstraße, Fürth (Bayern) 12:29:00
-
Maxstraße Süd, Fürth (Bayern) 12:30:00
-
Hauptbahnhof, Fürth (Bayern) 12:31:00
Route:
-
Klinikum, Fürth (Bayern)
-
Hardhöhe, Fürth (Bayern) 11:40:00
Route:
-
Klinikum, Fürth (Bayern)
-
Stadthalle, Fürth (Bayern) 11:45:00
-
Rathaus, Fürth (Bayern) 11:46:00
-
Hauptbahnhof, Fürth (Bayern) 11:47:00
-
Jakobinenstr., Fürth (Bayern) 11:49:00
-
Stadtgrenze, Fürth (Bayern) 11:50:00
-
Muggenhof, Nürnberg 11:52:00
-
Eberhardshof, Nürnberg 11:53:00
-
Maximilianstr., Nürnberg 11:54:00
-
Bärenschanze, Nürnberg 11:56:00
-
Gostenhof, Nürnberg 11:57:00
-
Plärrer, Nürnberg 11:58:00
-
Weißer Turm, Nürnberg 12:00:00
-
Lorenzkirche, Nürnberg 12:01:00
-
Hauptbahnhof, Nürnberg 12:03:00
-
Aufseßplatz, Nürnberg 12:04:00
-
Maffeiplatz, Nürnberg 12:05:00
-
Frankenstr., Nürnberg 12:07:00
-
Hasenbuck, Nürnberg 12:08:00
-
Bauernfeindstr., Nürnberg 12:10:00
-
Messe, Nürnberg 12:11:00
-
Langwasser Nord, Nürnberg 12:13:00
-
Scharfreiterring, Nürnberg 12:14:00
-
Langwasser Mitte, Nürnberg 12:15:00
-
Gemeinschaftshaus, Nürnberg 12:16:00
-
Langwasser Süd, Nürnberg 12:17:00
Route:
-
Klinikum West, Fürth (Bayern)
-
Hansastraße, Fürth (Bayern) 11:47:00
-
Am Grünen Weg, Fürth (Bayern) 11:48:00
-
Unterfarrnbach Hafenbrücke Ost, Fürth (Bayern) 11:51:00
-
Atzenhof Hafenbrücke West, Fürth (Bayern) 11:52:00
-
Atzenhof Bauhof, Fürth (Bayern) 11:53:00
-
Atzenhof Milchhaus, Fürth (Bayern) 11:56:00
Route:
-
Klinikum, Fürth (Bayern)
-
Hardhöhe, Fürth (Bayern) 11:47:00