Haltestelle Fürth (Bayern) Hauptbahnhof in Fürth
Ludwigstrasse 3,
90763Fürth
The next departure is direction Infra, Fürth (Bayern).
Route:
-
Hauptbahnhof, Fürth (Bayern)
-
Maxstraße, Fürth (Bayern) 13:55:00
-
Amalienstraße, Fürth (Bayern) 13:56:00
-
Paulskirche, Fürth (Bayern) 13:58:00
-
Simonstraße, Fürth (Bayern) 13:59:00
-
Stresemannplatz, Fürth (Bayern) 14:00:00
-
Sonnenstraße, Fürth (Bayern) 14:01:00
-
Balbiererstraße, Fürth (Bayern) 14:03:00
-
Fronmüllerstraße, Fürth (Bayern) 14:05:00
-
Infra, Fürth (Bayern) 14:06:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Fürth (Bayern)
-
Fürther Freiheit, Fürth (Bayern) 13:54:00
-
Stadttheater, Fürth (Bayern) 13:57:00
-
Rathaus, Fürth (Bayern) 13:59:00
-
Poppenreuther Straße, Fürth (Bayern) 14:02:00
-
Am Kavierlein, Fürth (Bayern) 14:03:00
-
Wiesenstr., Fürth (Bayern) 14:04:00
-
Schilfweg, Fürth (Bayern) 14:05:00
-
Poppenreuth Karl-Bröger-Str., Fürth (Bayern) 14:07:00
-
Poppenreuth Weigmannstraße, Fürth (Bayern) 14:08:00
-
Hans-Böckler-Straße, Fürth (Bayern) 14:10:00
-
Kranichstr., Nürnberg 14:11:00
-
Schniegling, Nürnberg 14:12:00
-
Kriegsopfersiedlung, Nürnberg 14:14:00
-
Wetzendorf West, Nürnberg 14:18:00
-
Wetzendorf Ost, Nürnberg 14:19:00
-
Dortmunder Str., Nürnberg 14:20:00
-
Nordwestring, Nürnberg 14:22:00
-
Westfriedhof Kreuzung, Nürnberg 14:24:00
-
Westfriedhof, Nürnberg 14:25:00
-
Maximilianstr., Nürnberg 14:28:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Fürth (Bayern)
-
Jakobinenstr., Fürth (Bayern) 13:55:00
-
Stadtgrenze, Fürth (Bayern) 13:56:00
-
Muggenhof, Nürnberg 13:58:00
-
Eberhardshof, Nürnberg 13:59:00
-
Maximilianstr., Nürnberg 14:01:00
-
Bärenschanze, Nürnberg 14:03:00
-
Gostenhof, Nürnberg 14:04:00
-
Plärrer, Nürnberg 14:05:00
-
Weißer Turm, Nürnberg 14:07:00
-
Lorenzkirche, Nürnberg 14:08:00
-
Hauptbahnhof, Nürnberg 14:10:00
-
Aufseßplatz, Nürnberg 14:11:00
-
Maffeiplatz, Nürnberg 14:12:00
-
Frankenstr., Nürnberg 14:14:00
-
Hasenbuck, Nürnberg 14:15:00
-
Bauernfeindstr., Nürnberg 14:17:00
-
Messe, Nürnberg 14:18:00
-
Langwasser Nord, Nürnberg 14:20:00
-
Scharfreiterring, Nürnberg 14:21:00
-
Langwasser Mitte, Nürnberg 14:22:00
-
Gemeinschaftshaus, Nürnberg 14:23:00
-
Langwasser Süd, Nürnberg 14:24:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Fürth (Bayern)
-
Fürther Freiheit, Fürth (Bayern) 13:55:00
-
Stadttheater, Fürth (Bayern) 13:57:00
-
Rathaus, Fürth (Bayern) 13:59:00
-
Poppenreuther Straße, Fürth (Bayern) 14:03:00
-
Friedhof, Fürth (Bayern) 14:05:00
-
Friedhof Nordeingang, Fürth (Bayern) 14:06:00
-
Seeackerstraße, Fürth (Bayern) 14:07:00
-
Stadeln Asternstraße, Fürth (Bayern) 14:09:00
-
Stadeln Waldringstraße, Fürth (Bayern) 14:10:00
-
Stadeln Waldschänke, Fürth (Bayern) 14:11:00
-
Stadeln Gebr.-Grimm-Straße, Fürth (Bayern) 14:12:00
-
Stadeln Hans-Sachs-Straße, Fürth (Bayern) 14:13:00
-
Stadeln Martin-Behaim-Straße, Fürth (Bayern) 14:14:00
-
Vach Bahnhof, Fürth (Bayern) 14:15:00
-
Herboldshof, Fürth (Bayern) 14:16:00
-
Mannhof Wasserwerk, Fürth (Bayern) 14:17:00
-
Mannhof, Fürth (Bayern) 14:18:00
-
Vach Am Vacher Markt, Fürth (Bayern) 14:21:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Fürth (Bayern)
-
Rathaus, Fürth (Bayern) 13:56:00
-
Stadthalle, Fürth (Bayern) 13:57:00
-
Klinikum, Fürth (Bayern) 13:59:00
-
Hardhöhe, Fürth (Bayern) 14:00:00
Route:
-
Fürth(Bay)Hbf
-
Fürth-Klinikum 13:59:00
-
Vach 14:03:00
-
Eltersdorf 14:06:00
-
Erlangen-Bruck 14:09:00
-
Erlangen Paul-Gossen-Straße 14:10:00
-
Erlangen 14:13:00
-
Bubenreuth 14:17:00
-
Baiersdorf 14:20:00
-
Kersbach 14:23:00
-
Forchheim(Oberfr) 14:27:00
-
Eggolsheim 14:36:00
-
Buttenheim 14:39:00
-
Hirschaid 14:41:00
-
Strullendorf 14:44:00
-
Bamberg 14:50:00