Haltestelle Thannhausen Hofmark in Freystadt
Stefanstrasse ,
92342Freystadt
The next departure is direction Großberghausen, Freystadt.
Route:
-
Thannhausen Hofmark, Freystadt
-
Oberndorf, Freystadt 17:01:00
-
Sulzkirchen Kirche, Freystadt 17:03:00
-
Forchheim, Freystadt 17:03:00
-
Oberndorf Obernricht, Freystadt 17:07:00
-
Burggriesbach Kirchplatz, Freystadt 17:07:00
-
Burggriesbach Jettenhofer Str., Freystadt 17:07:00
-
Jettenhofen, Freystadt 17:07:00
-
Lauterbach, Freystadt 17:07:00
-
Schmellnricht, Freystadt 17:07:00
-
Höfen, Freystadt 17:07:00
-
Kleinberghausen, Freystadt 17:12:00
-
Großberghausen, Freystadt 17:12:00
Route:
-
Thannhausen Kirche, Freystadt
-
Sulzkirchen Kirche, Freystadt 17:15:00
-
Forchheim, Freystadt 17:18:00
-
Meckenhausen Ortsmitte, Hilpoltstein 17:21:00
-
Michelbach, Freystadt 17:24:00
Route:
-
Thannhausen Kirche, Freystadt
-
Abzw. Kiesenhof, Freystadt 17:35:00
-
Abzw. Kruppach, Mühlhausen (Oberpfalz) 17:37:00
-
Rocksdorf, Mühlhausen (Oberpfalz) 17:40:00
-
Wettenhofen, Mühlhausen (Oberpfalz) 17:41:00
-
Forst, Sengenthal 17:44:00
-
Reichertshofen Abzw., Sengenthal 17:46:00
-
Buchberg Forststraße, Sengenthal 17:48:00
-
Buchberg Waldstraße, Sengenthal 17:49:00
-
Ingolstädter Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 17:56:00
-
Fa. Pfleiderer, Neumarkt i.d. Oberpfalz 17:57:00
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz 18:00:00
Route:
-
Thannhausen Kirche, Freystadt
-
Rettelloh, Freystadt 18:01:00
-
Am Badgraben, Freystadt 18:03:00
-
Bahnhof, Freystadt 18:05:00
-
Thundorf Großthundorf, Freystadt 18:13:00
-
Thundorf Kleinthundorf, Freystadt 18:15:00
-
Richthof, Freystadt 18:17:00
-
Aßlschwang Ort, Freystadt 18:18:00
-
Rohr, Freystadt 18:21:00
-
Reckenstetten, Allersberg 18:23:00
-
Ebenried Kirche, Allersberg 18:26:00
-
Mörsdorf Ortsmitte, Freystadt 18:27:00
-
Braunshof Ob, Freystadt 18:28:00
-
Unterer Braunshof, Freystadt 18:29:00
-
Schöllnhof, Freystadt 18:30:00
-
Ohausen, Freystadt 18:34:00
-
Forchheim, Freystadt 18:37:00
-
Sulzkirchen Kirche, Freystadt 18:39:00
Route:
-
Thannhausen Kirche, Freystadt
-
Oberndorf, Freystadt 07:04:00
-
Kerkhofen Kirche, Mühlhausen (Oberpfalz) 07:07:00
-
Körnersdorf Abzw., Mühlhausen (Oberpfalz) 07:10:00
-
Sulzbürg Badberg, Mühlhausen (Oberpfalz) 07:11:00
-
Sulzbürg Schule, Mühlhausen (Oberpfalz) 07:12:00
-
Sulzbürg Am Waschhaus, Mühlhausen (Oberpfalz) 07:13:00
-
Rocksdorf, Mühlhausen (Oberpfalz) 07:14:00
-
Wettenhofen, Mühlhausen (Oberpfalz) 07:15:00
-
Forst, Sengenthal 07:18:00
-
Reichertshofen Abzw., Sengenthal 07:20:00
-
Buchberg Forststraße, Sengenthal 07:22:00
-
Buchberg Waldstraße, Sengenthal 07:23:00
-
Ingolstädter Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 07:30:00
-
Fa. Pfleiderer, Neumarkt i.d. Oberpfalz 07:31:00
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz 07:34:00
Route:
-
Thannhausen Kirche, Freystadt
-
Bahnhof, Freystadt 13:05:00