Haltestelle Harteneckstraße in Freiberg am Neckar
Harteneckstrasse 23,
71691Freiberg am Neckar
The next departure is direction Ludwigsburg.
Route:
-
Harteneckstraße, Freiberg am Neckar
-
Hoheneck Beihinger Straße, Ludwigsburg (Württ) 08:01:00
-
Hoheneck Bottwartalstraße, Ludwigsburg (Württ) 08:02:00
-
Reichertshalde, Ludwigsburg (Württ) 08:03:00
-
Schloss Favorite, Ludwigsburg (Württ) 08:04:00
-
Residenzschloss, Ludwigsburg (Württ) 08:05:00
-
Rathaus, Ludwigsburg (Württ) 08:06:00
-
Arsenalplatz, Ludwigsburg (Württ) 08:07:00
-
Bahnhof/ZOB, Ludwigsburg (Württ) 08:10:00
Route:
-
Harteneckstraße, Freiberg am Neckar
-
Hoheneck Beihinger Straße, Ludwigsburg (Württ) 09:01:00
-
Hoheneck Bottwartalstraße, Ludwigsburg (Württ) 09:02:00
-
Reichertshalde, Ludwigsburg (Württ) 09:03:00
-
Schloss Favorite, Ludwigsburg (Württ) 09:04:00
-
Residenzschloss, Ludwigsburg (Württ) 09:05:00
-
Rathaus, Ludwigsburg (Württ) 09:06:00
-
Arsenalplatz, Ludwigsburg (Württ) 09:07:00
-
Bahnhof/ZOB, Ludwigsburg (Württ) 09:10:00
Route:
-
Harteneckstraße, Freiberg am Neckar
-
Stuttgarter Straße, Freiberg am Neckar 09:00:00
-
Bahnhof, Freiberg am Neckar 09:02:00
-
Geisinger Dorfplatz, Freiberg am Neckar 09:09:00
-
Mönchsbergstraße, Freiberg am Neckar 09:10:00
-
Großingersheim Bietigheimer Straße, Ingersheim 09:14:00
-
Großingersheim Ortsmitte, Ingersheim 09:15:00
-
Großingersheim Fischerwörth, Ingersheim 09:16:00
-
Am Friedhof, Pleidelsheim 09:17:00
-
Hauptstraße, Pleidelsheim 09:18:00
-
Wiegehalle, Pleidelsheim 09:20:00
-
SÜWAG, Pleidelsheim 09:21:00
-
Höpfigheim Endwiesenstraße, Steinheim an der Murr 09:23:00
-
Höpfigheim Hauptstraße, Steinheim an der Murr 09:24:00
-
Höpfigheim Talstraße, Steinheim an der Murr 09:25:00
-
Höpfigheim Obere Seewiesen, Steinheim an der Murr 09:28:00
Route:
-
Harteneckstraße, Freiberg am Neckar
-
Hoheneck Beihinger Straße, Ludwigsburg (Württ) 10:01:00
-
Hoheneck Bottwartalstraße, Ludwigsburg (Württ) 10:02:00
-
Reichertshalde, Ludwigsburg (Württ) 10:03:00
-
Schloss Favorite, Ludwigsburg (Württ) 10:04:00
-
Residenzschloss, Ludwigsburg (Württ) 10:05:00
-
Rathaus, Ludwigsburg (Württ) 10:06:00
-
Arsenalplatz, Ludwigsburg (Württ) 10:07:00
-
Bahnhof/ZOB, Ludwigsburg (Württ) 10:10:00
Route:
-
Harteneckstraße, Freiberg am Neckar
-
Stuttgarter Straße, Freiberg am Neckar 10:00:00
-
Bahnhof, Freiberg am Neckar 10:02:00
-
Geisinger Dorfplatz, Freiberg am Neckar 10:09:00
-
Mönchsbergstraße, Freiberg am Neckar 10:10:00
-
Großingersheim Bietigheimer Straße, Ingersheim 10:14:00
-
Großingersheim Ortsmitte, Ingersheim 10:15:00
-
Großingersheim Fischerwörth, Ingersheim 10:16:00
-
Am Friedhof, Pleidelsheim 10:17:00
-
Hauptstraße, Pleidelsheim 10:18:00
-
Wiegehalle, Pleidelsheim 10:20:00
-
SÜWAG, Pleidelsheim 10:21:00
-
Höpfigheim Endwiesenstraße, Steinheim an der Murr 10:23:00
-
Höpfigheim Hauptstraße, Steinheim an der Murr 10:24:00
-
Höpfigheim Talstraße, Steinheim an der Murr 10:25:00
-
Höpfigheim Obere Seewiesen, Steinheim an der Murr 10:28:00
Route:
-
Harteneckstraße, Freiberg am Neckar
-
Hoheneck Beihinger Straße, Ludwigsburg (Württ) 11:01:00
-
Hoheneck Bottwartalstraße, Ludwigsburg (Württ) 11:02:00
-
Reichertshalde, Ludwigsburg (Württ) 11:03:00
-
Schloss Favorite, Ludwigsburg (Württ) 11:04:00
-
Residenzschloss, Ludwigsburg (Württ) 11:05:00
-
Rathaus, Ludwigsburg (Württ) 11:06:00
-
Arsenalplatz, Ludwigsburg (Württ) 11:07:00
-
Bahnhof/ZOB, Ludwigsburg (Württ) 11:10:00