Haltestelle Honhardt Post in Frankenhardt
Ostweg 16,
74586Frankenhardt
The next departure is direction ZOB, Crailsheim.
Route:
-
Honhardt Post, Frankenhardt
-
Honhardt Tierzuchthof, Frankenhardt 11:48:00
-
Neuhaus, Frankenhardt 11:51:00
-
Zum Wagner, Frankenhardt 11:52:00
-
Mainkling Zum Sandhof, Frankenhardt 11:54:00
-
Sandhof, Frankenhardt 11:57:00
-
Eckarrot, Frankenhardt 11:59:00
-
Randenweiler Eckarroter Straße, Stimpfach 12:01:00
-
Appensee, Frankenhardt 12:04:00
-
Steinbach Ortsmitte, Frankenhardt 12:05:00
-
Jagstheim Ortsmitte, Crailsheim 12:07:00
-
Jagstheim Burgbergsiedlung, Crailsheim 12:08:00
-
Degenbachsee, Crailsheim 12:09:00
-
Alexandersreut, Crailsheim 12:11:00
-
Ingersheim Bildstraße, Crailsheim 12:14:00
-
Ellwanger Straße, Crailsheim 12:15:00
-
Klinikum, Crailsheim 12:16:00
-
Karlstraße, Crailsheim 12:18:00
-
Wilhelmstraße, Crailsheim 12:19:00
-
ZOB, Crailsheim 12:25:00
Route:
-
Honhardt Post, Frankenhardt
-
Gründelhardt Post, Frankenhardt 11:58:00
-
Gründelhardt Crailsheimer Straße, Frankenhardt 11:59:00
-
Oberspeltach Rathaus, Frankenhardt 12:02:00
-
Onolzheim Aspenstraße Abzw., Crailsheim 12:05:00
-
Onolzheim Ortsmitte, Crailsheim 12:06:00
-
Onolzheim Markgrafenstraße, Crailsheim 12:07:00
-
Altenmünster Kirchstraße, Crailsheim 12:10:00
-
Altenmünster Jägerhaus, Crailsheim 12:12:00
-
ZOB, Crailsheim 12:16:00
Route:
-
Honhardt Post, Frankenhardt
-
Gründelhardt Post, Frankenhardt 12:58:00
-
Gründelhardt Crailsheimer Straße, Frankenhardt 12:59:00
-
Oberspeltach Rathaus, Frankenhardt 13:02:00
-
Onolzheim Aspenstraße Abzw., Crailsheim 13:05:00
-
Onolzheim Ortsmitte, Crailsheim 13:06:00
-
Onolzheim Markgrafenstraße, Crailsheim 13:07:00
-
Altenmünster Kirchstraße, Crailsheim 13:10:00
-
Altenmünster Jägerhaus, Crailsheim 13:12:00
-
ZOB, Crailsheim 13:16:00
Route:
-
Honhardt Post, Frankenhardt
-
Sandhof, Frankenhardt 12:56:00
-
Hummelsweiler, Rosenberg (Württ) 12:59:00
-
Spitzensägmühle, Rosenberg (Württ) 13:00:00
-
Herlingshof Abzw., Rosenberg (Württ) 13:01:00
-
Sieger-Köder-Zentrum, Rosenberg (Württ) 13:04:00
Route:
-
Honhardt Post, Frankenhardt
-
Bechhof, Frankenhardt 13:17:00
-
Unterspeltach, Frankenhardt 13:19:00
-
Jagstheim Aubergstraße, Crailsheim 13:22:00
-
Jagstheim Ortsmitte, Crailsheim 13:23:00
-
Jagstheim Burgbergsiedlung, Crailsheim 13:24:00
-
Degenbachsee, Crailsheim 13:25:00
-
Alexandersreut, Crailsheim 13:26:00
-
Ingersheim Bildstraße, Crailsheim 13:30:00
-
Ellwanger Straße, Crailsheim 13:31:00
-
Klinikum, Crailsheim 13:32:00
-
Karlstraße, Crailsheim 13:33:00
-
Wilhelmstraße, Crailsheim 13:34:00
-
ZOB, Crailsheim 13:40:00
Route:
-
Honhardt Post, Frankenhardt
-
Gründelhardt Post, Frankenhardt 13:58:00
-
Gründelhardt Crailsheimer Straße, Frankenhardt 13:59:00
-
Oberspeltach Rathaus, Frankenhardt 14:02:00
-
Onolzheim Aspenstraße Abzw., Crailsheim 14:05:00
-
Onolzheim Ortsmitte, Crailsheim 14:06:00
-
Onolzheim Markgrafenstraße, Crailsheim 14:07:00
-
Altenmünster Kirchstraße, Crailsheim 14:10:00
-
Altenmünster Jägerhaus, Crailsheim 14:12:00
-
ZOB, Crailsheim 14:16:00