Haltestelle Honhardt Post in Frankenhardt
Ostweg 16,
74586Frankenhardt
The next departure is direction ZOB, Crailsheim.
Route:
-
Honhardt Post, Frankenhardt
-
Gründelhardt Post, Frankenhardt 06:58:00
-
Gründelhardt Crailsheimer Straße, Frankenhardt 06:59:00
-
Oberspeltach Rathaus, Frankenhardt 07:02:00
-
Onolzheim Aspenstraße Abzw., Crailsheim 07:05:00
-
Onolzheim Ortsmitte, Crailsheim 07:06:00
-
Onolzheim Markgrafenstraße, Crailsheim 07:07:00
-
Altenmünster Kirchstraße, Crailsheim 07:10:00
-
Altenmünster Jägerhaus, Crailsheim 07:12:00
-
ZOB, Crailsheim 07:16:00
Route:
-
Honhardt Post, Frankenhardt
-
Gründelhardt Post, Frankenhardt 08:58:00
-
Gründelhardt Crailsheimer Straße, Frankenhardt 08:59:00
-
Oberspeltach Rathaus, Frankenhardt 09:02:00
-
Onolzheim Aspenstraße Abzw., Crailsheim 09:05:00
-
Onolzheim Ortsmitte, Crailsheim 09:06:00
-
Onolzheim Markgrafenstraße, Crailsheim 09:07:00
-
Altenmünster Kirchstraße, Crailsheim 09:10:00
-
Altenmünster Jägerhaus, Crailsheim 09:12:00
-
ZOB, Crailsheim 09:16:00
Route:
-
Honhardt Post, Frankenhardt
-
Gründelhardt Post, Frankenhardt 10:58:00
-
Gründelhardt Crailsheimer Straße, Frankenhardt 10:59:00
-
Oberspeltach Rathaus, Frankenhardt 11:02:00
-
Onolzheim Aspenstraße Abzw., Crailsheim 11:05:00
-
Onolzheim Ortsmitte, Crailsheim 11:06:00
-
Onolzheim Markgrafenstraße, Crailsheim 11:07:00
-
Altenmünster Kirchstraße, Crailsheim 11:10:00
-
Altenmünster Jägerhaus, Crailsheim 11:12:00
-
ZOB, Crailsheim 11:16:00
Route:
-
Honhardt Post, Frankenhardt
-
Gründelhardt Post, Frankenhardt 12:58:00
-
Gründelhardt Crailsheimer Straße, Frankenhardt 12:59:00
-
Oberspeltach Rathaus, Frankenhardt 13:02:00
-
Onolzheim Aspenstraße Abzw., Crailsheim 13:05:00
-
Onolzheim Ortsmitte, Crailsheim 13:06:00
-
Onolzheim Markgrafenstraße, Crailsheim 13:07:00
-
Altenmünster Kirchstraße, Crailsheim 13:10:00
-
Altenmünster Jägerhaus, Crailsheim 13:12:00
-
ZOB, Crailsheim 13:16:00
Route:
-
Honhardt Post, Frankenhardt
-
Gründelhardt Post, Frankenhardt 14:58:00
-
Gründelhardt Crailsheimer Straße, Frankenhardt 14:59:00
-
Oberspeltach Rathaus, Frankenhardt 15:02:00
-
Onolzheim Aspenstraße Abzw., Crailsheim 15:05:00
-
Onolzheim Ortsmitte, Crailsheim 15:06:00
-
Onolzheim Markgrafenstraße, Crailsheim 15:07:00
-
Altenmünster Kirchstraße, Crailsheim 15:10:00
-
Altenmünster Jägerhaus, Crailsheim 15:12:00
-
ZOB, Crailsheim 15:16:00
Route:
-
Honhardt Post, Frankenhardt
-
Gründelhardt Post, Frankenhardt 16:58:00
-
Gründelhardt Crailsheimer Straße, Frankenhardt 16:59:00
-
Oberspeltach Rathaus, Frankenhardt 17:02:00
-
Onolzheim Aspenstraße Abzw., Crailsheim 17:05:00
-
Onolzheim Ortsmitte, Crailsheim 17:06:00
-
Onolzheim Markgrafenstraße, Crailsheim 17:07:00
-
Altenmünster Kirchstraße, Crailsheim 17:10:00
-
Altenmünster Jägerhaus, Crailsheim 17:12:00
-
ZOB, Crailsheim 17:16:00