Haltestelle Puppberg in Floß
Schönbrunner Strasse 38,
92685Floß
The next departure is direction Leßlohe Zollhaus, Georgenberg.
Route:
-
Puppberg, Floß
-
Hardt, Floß 15:11:00
-
Hardtheim, Floß 15:12:00
-
Plankenhammer, Floß 15:13:00
-
Gösen, Floß 15:14:00
-
Konradsreuth, Floß 15:15:00
-
Schlattein, Floß 15:16:00
-
Lindner Hof, Floß 15:17:00
-
Ellenbach, Floß 15:18:00
-
Ziegelhütte, Floß 15:19:00
-
Kalmreuth, Floß 15:20:00
-
Niedernfloß, Floß 15:21:00
-
Oberndorf, Floß 15:22:00
-
Gailertsreuth, Floß 15:23:00
-
Meierhof, Floß 15:24:00
-
Würnreuth, Floß 15:25:00
-
Diepoldsreuth Abzw., Floß 15:26:00
-
Diepoltsreuth, Floß 15:27:00
-
Gollwitzerhof, Floß 15:28:00
-
Schnepfenhof, Floß 15:30:00
-
Ritzlersreuth, Floß 15:31:00
-
Pauschendorf, Floß 15:32:00
-
Fehrsdorf, Floß 15:33:00
-
Bergnetsreuth, Floß 15:34:00
-
Steinfrankenreuth, Floß 15:35:00
-
Diebersreuth, Floß 15:36:00
-
Grafenreuth, Floß 15:37:00
-
Höfen, Floß 15:38:00
-
Haupertsreuth, Floß 15:40:00
-
Würzelbrunn, Floß 15:41:00
-
Schönbrunn, Floß 15:42:00
-
Plankenhammer Weiher, Floß 15:43:00
-
Altenhammer Kapellenberg, Flossenbürg 15:44:00
-
Altenhammer Sägeweiher, Flossenbürg 15:45:00
-
Abzw. Altenhammer, Flossenbürg 15:46:00
-
Rückersmühle, Flossenbürg 15:46:00
-
Forsthaus, Flossenbürg 15:47:00
-
Gasthof Schloßberg, Flossenbürg 15:48:00
-
Gedenkstätte, Flossenbürg 15:49:00
-
Gaisweiher, Flossenbürg 15:50:00
-
Gaismühle, Flossenbürg 15:50:00
-
Rumpelbach, Flossenbürg 15:51:00
-
St. Ötzen, Flossenbürg 15:51:00
-
Hildweinsreuth, Flossenbürg 15:51:00
-
Abzw. Gaisweiher, Flossenbürg 15:52:00
-
Diensthütte, Flossenbürg 15:54:00
-
Silberhütte, Bärnau 15:55:00
-
Waldkirch Ort, Georgenberg 15:59:00
-
Waldkirch Wartehalle, Georgenberg 16:00:00
-
Gehenhammer Alte Mühle, Georgenberg 16:02:00
-
Krautwinklsäge, Georgenberg 16:03:00
-
Neukirchen zu St. Christoph, Georgenberg 16:04:00
-
Neudorf, Georgenberg 16:04:00
-
Dorfkapelle St. Georg, Georgenberg 16:05:00
-
Ortsmitte, Georgenberg 16:05:00
-
Rathaus, Georgenberg 16:05:00
-
Unterrehberg, Georgenberg 16:06:00
-
Galsterlohe, Georgenberg 16:07:00
-
Danzermühle, Georgenberg 16:08:00
-
Neuenhammer, Georgenberg 16:09:00
-
Schmidtlerwerk, Georgenberg 16:10:00
-
Prollermühle, Georgenberg 16:11:00
-
Dimpfl, Georgenberg 16:12:00
-
Oberrehberg, Georgenberg 16:13:00
-
Faislbach Danzerw., Georgenberg 16:14:00
-
Schwanhof, Georgenberg 16:15:00
-
Waldheim, Georgenberg 16:16:00
-
Lösselmühle, Georgenberg 16:16:00
-
Brünst Kreuzer, Georgenberg 16:17:00
-
Brünst Kastanienhof, Georgenberg 16:18:00
-
Brünst Bock, Georgenberg 16:19:00
-
Leßlohe Kastanienhof, Georgenberg 16:20:00
-
Leßlohe Zollhaus, Georgenberg 16:21:00
Route:
-
Puppberg, Floß
-
Tankstelle Krapf, Floß 16:01:00
-
Volksschule, Floß 16:02:00
-
Boxdorf, Floß 16:03:00
-
Abzw. Bahnhof, Floß 16:04:00
-
Marktplatz, Floß 16:05:00
Route:
-
Puppberg, Floß
-
Tankstelle Krapf, Floß 16:39:00
-
Marktplatz, Floß 16:40:00
Route:
-
Puppberg, Floß
-
Hardt, Floß 16:50:00
-
Schönbrunn, Floß 16:51:00
-
Würzelbrunn, Floß 16:53:00
-
Spielberg, Waldthurn 16:55:00
-
Sandbachhöf, Waldthurn 16:57:00
-
Höfen, Floß 16:58:00
-
Grafenreuth, Floß 16:59:00
-
Frankenrieth, Waldthurn 17:01:00
-
Bahnhof, Waldthurn 17:02:00
-
Lennesrieth, Waldthurn 17:05:00
-
Kirche, Waldthurn 17:06:00
-
Maienfeld, Waldthurn 17:08:00
-
Albersrieth, Waldthurn 17:09:00
-
Erpetshof Abzw., Vohenstrauß 17:11:00
-
Waldau Weiher, Vohenstrauß 17:12:00
-
Altenstadt Alte Schule, Vohenstrauß 17:14:00
-
Fa. Seltmann, Vohenstrauß 17:15:00
-
Bahnhof Abzw., Vohenstrauß 17:16:00
-
Marktplatz, Vohenstrauß 17:17:00
Route:
-
Puppberg, Floß
-
Hardt, Floß 17:11:00
-
Hardtheim, Floß 17:12:00
-
Plankenhammer, Floß 17:13:00
-
Gösen, Floß 17:14:00
-
Konradsreuth, Floß 17:15:00
-
Schlattein, Floß 17:16:00
-
Lindner Hof, Floß 17:17:00
-
Ellenbach, Floß 17:18:00
-
Ziegelhütte, Floß 17:19:00
-
Kalmreuth, Floß 17:20:00
-
Niedernfloß, Floß 17:21:00
-
Oberndorf, Floß 17:22:00
-
Gailertsreuth, Floß 17:23:00
-
Meierhof, Floß 17:24:00
-
Würnreuth, Floß 17:25:00
-
Diepoldsreuth Abzw., Floß 17:26:00
-
Diepoltsreuth, Floß 17:27:00
-
Gollwitzerhof, Floß 17:28:00
-
Schnepfenhof, Floß 17:30:00
-
Ritzlersreuth, Floß 17:31:00
-
Pauschendorf, Floß 17:32:00
-
Fehrsdorf, Floß 17:33:00
-
Bergnetsreuth, Floß 17:34:00
-
Steinfrankenreuth, Floß 17:35:00
-
Diebersreuth, Floß 17:36:00
-
Grafenreuth, Floß 17:37:00
-
Höfen, Floß 17:38:00
-
Haupertsreuth, Floß 17:40:00
-
Würzelbrunn, Floß 17:41:00
-
Schönbrunn, Floß 17:42:00
-
Plankenhammer Weiher, Floß 17:43:00
-
Altenhammer Kapellenberg, Flossenbürg 17:44:00
-
Altenhammer Sägeweiher, Flossenbürg 17:45:00
-
Abzw. Altenhammer, Flossenbürg 17:46:00
-
Rückersmühle, Flossenbürg 17:46:00
-
Forsthaus, Flossenbürg 17:47:00
-
Gasthof Schloßberg, Flossenbürg 17:48:00
-
Gedenkstätte, Flossenbürg 17:49:00
-
Gaisweiher, Flossenbürg 17:50:00
-
Gaismühle, Flossenbürg 17:50:00
-
Rumpelbach, Flossenbürg 17:51:00
-
St. Ötzen, Flossenbürg 17:51:00
-
Hildweinsreuth, Flossenbürg 17:51:00
-
Abzw. Gaisweiher, Flossenbürg 17:52:00
-
Diensthütte, Flossenbürg 17:54:00
-
Silberhütte, Bärnau 17:55:00
-
Waldkirch Ort, Georgenberg 17:59:00
-
Waldkirch Wartehalle, Georgenberg 18:00:00
-
Gehenhammer Alte Mühle, Georgenberg 18:02:00
-
Krautwinklsäge, Georgenberg 18:03:00
-
Neukirchen zu St. Christoph, Georgenberg 18:04:00
-
Neudorf, Georgenberg 18:04:00
-
Dorfkapelle St. Georg, Georgenberg 18:05:00
-
Ortsmitte, Georgenberg 18:05:00
-
Rathaus, Georgenberg 18:05:00
-
Unterrehberg, Georgenberg 18:06:00
-
Galsterlohe, Georgenberg 18:07:00
-
Danzermühle, Georgenberg 18:08:00
-
Neuenhammer, Georgenberg 18:09:00
-
Schmidtlerwerk, Georgenberg 18:10:00
-
Prollermühle, Georgenberg 18:11:00
-
Dimpfl, Georgenberg 18:12:00
-
Oberrehberg, Georgenberg 18:13:00
-
Faislbach Danzerw., Georgenberg 18:14:00
-
Schwanhof, Georgenberg 18:15:00
-
Waldheim, Georgenberg 18:16:00
-
Lösselmühle, Georgenberg 18:16:00
-
Brünst Kreuzer, Georgenberg 18:17:00
-
Brünst Kastanienhof, Georgenberg 18:18:00
-
Brünst Bock, Georgenberg 18:19:00
-
Leßlohe Kastanienhof, Georgenberg 18:20:00
-
Leßlohe Zollhaus, Georgenberg 18:21:00
Route:
-
Puppberg, Floß
-
Tankstelle Krapf, Floß 19:01:00
-
Volksschule, Floß 19:02:00
-
Boxdorf, Floß 19:03:00
-
Abzw. Bahnhof, Floß 19:04:00
-
Marktplatz, Floß 19:05:00