Haltestelle Kleiner Plom in Ettlingen
Am Hardtwald ,
76275Ettlingen
The next departure is direction Ettlingen.
Route:
-
Kleiner Plom, Ettlingen
-
Am Hardtwald, Ettlingen 09:43:00
Route:
-
Kleiner Plom, Ettlingen
-
Am Hardtwald, Ettlingen 10:43:00
Route:
-
Kleiner Plom, Ettlingen
-
Fa. Argus, Ettlingen 11:32:00
-
Rudolf-Plank-Straße, Ettlingen 11:33:00
-
Nobelstraße, Ettlingen 11:35:00
-
Siemensstraße, Ettlingen 11:36:00
-
Einsteinstraße, Ettlingen 11:38:00
-
Hertzstraße, Ettlingen 11:39:00
-
Lindenweg, Ettlingen 11:40:00
-
Bunsenstraße, Ettlingen 11:41:00
-
Wasen, Ettlingen 11:44:00
-
Erbprinz/Schloss, Ettlingen 11:46:00
-
Ettlingen Stadt 11:50:00
-
Albgaubad, Ettlingen 11:54:00
-
Schützenkreuz, Ettlingen 11:55:00
-
Wilhelmshöhe, Ettlingen 11:56:00
-
Spessart Strauss, Ettlingen 11:59:00
-
Spessart Brünnäckerweg, Ettlingen 12:00:00
-
Spessart Schottmüllerstraße, Ettlingen 12:01:00
-
Spessart Wasserwerk, Ettlingen 12:02:00
-
Schöllbronn Breuerstraße, Ettlingen 12:04:00
-
Schöllbronn Schule, Ettlingen 12:06:00
-
Schöllbronn Stefanienstraße, Ettlingen 12:07:00
-
Schöllbronn Schwimmbad, Ettlingen 12:08:00
-
Völkersbach Rimmelsbacher Hof, Malsch (Kreis Karls 12:09:00
-
Völkersbach Dreschhalle, Malsch (Kreis Karlsruhe) 12:11:00
-
Völkersbach Lamm, Malsch (Kreis Karlsruhe) 12:12:00
-
Völkersbach Post, Malsch (Kreis Karlsruhe) 12:13:00
-
Völkersbach Brunnen, Malsch (Kreis Karlsruhe) 12:14:00
-
Völkersbach Schwarzwaldstraße, Malsch (Kreis Karls 12:15:00
-
Völkersbach Am Sportplatz, Malsch (Kreis Karlsruhe 12:18:00
Route:
-
Kleiner Plom, Ettlingen
-
Fa. Argus, Ettlingen 12:02:00
-
Rudolf-Plank-Straße, Ettlingen 12:03:00
-
Nobelstraße, Ettlingen 12:05:00
-
Siemensstraße, Ettlingen 12:06:00
-
Einsteinstraße, Ettlingen 12:08:00
-
Hertzstraße, Ettlingen 12:09:00
-
Lindenweg, Ettlingen 12:10:00
-
Bunsenstraße, Ettlingen 12:11:00
-
Wasen, Ettlingen 12:14:00
-
Erbprinz/Schloss, Ettlingen 12:16:00
-
Ettlingen Stadt 12:20:00
-
Albgaubad, Ettlingen 12:24:00
-
Schützenkreuz, Ettlingen 12:25:00
-
Wilhelmshöhe, Ettlingen 12:26:00
-
Spessart Strauss, Ettlingen 12:29:00
-
Spessart Brünnäckerweg, Ettlingen 12:30:00
-
Spessart Schottmüllerstraße, Ettlingen 12:31:00
-
Spessart Wasserwerk, Ettlingen 12:32:00
-
Schöllbronn Breuerstraße, Ettlingen 12:34:00
-
Schöllbronn Schule, Ettlingen 12:36:00
-
Schöllbronn Stefanienstraße, Ettlingen 12:37:00
-
Schöllbronn Schwimmbad, Ettlingen 12:38:00
-
Völkersbach Rimmelsbacher Hof, Malsch (Kreis Karls 12:39:00
-
Völkersbach Dreschhalle, Malsch (Kreis Karlsruhe) 12:41:00
-
Völkersbach Lamm, Malsch (Kreis Karlsruhe) 12:42:00
-
Völkersbach Post, Malsch (Kreis Karlsruhe) 12:43:00
-
Völkersbach Brunnen, Malsch (Kreis Karlsruhe) 12:44:00
-
Völkersbach Schwarzwaldstraße, Malsch (Kreis Karls 12:45:00
-
Völkersbach Am Sportplatz, Malsch (Kreis Karlsruhe 12:48:00
Route:
-
Kleiner Plom, Ettlingen
-
Fa. Argus, Ettlingen 12:32:00
-
Rudolf-Plank-Straße, Ettlingen 12:33:00
-
Nobelstraße, Ettlingen 12:35:00
-
Siemensstraße, Ettlingen 12:36:00
-
Einsteinstraße, Ettlingen 12:38:00
-
Hertzstraße, Ettlingen 12:39:00
-
Lindenweg, Ettlingen 12:40:00
-
Bunsenstraße, Ettlingen 12:41:00
-
Wasen, Ettlingen 12:44:00
-
Erbprinz/Schloss, Ettlingen 12:46:00
-
Ettlingen Stadt 12:50:00
-
Albgaubad, Ettlingen 12:54:00
-
Schützenkreuz, Ettlingen 12:55:00
-
Wilhelmshöhe, Ettlingen 12:56:00
-
Spessart Strauss, Ettlingen 12:59:00
-
Spessart Brünnäckerweg, Ettlingen 13:00:00
-
Spessart Schottmüllerstraße, Ettlingen 13:01:00
-
Spessart Wasserwerk, Ettlingen 13:02:00
-
Schöllbronn Breuerstraße, Ettlingen 13:04:00
-
Schöllbronn Schule, Ettlingen 13:06:00
-
Schöllbronn Stefanienstraße, Ettlingen 13:07:00
-
Schöllbronn Schwimmbad, Ettlingen 13:08:00
-
Völkersbach Rimmelsbacher Hof, Malsch (Kreis Karls 13:09:00
-
Völkersbach Dreschhalle, Malsch (Kreis Karlsruhe) 13:11:00
-
Völkersbach Lamm, Malsch (Kreis Karlsruhe) 13:12:00
-
Völkersbach Post, Malsch (Kreis Karlsruhe) 13:13:00
-
Völkersbach Brunnen, Malsch (Kreis Karlsruhe) 13:14:00
-
Völkersbach Schwarzwaldstraße, Malsch (Kreis Karls 13:15:00
-
Völkersbach Am Sportplatz, Malsch (Kreis Karlsruhe 13:18:00
Route:
-
Kleiner Plom, Ettlingen
-
Fa. Argus, Ettlingen 12:52:00
-
Rudolf-Plank-Straße, Ettlingen 12:53:00
-
Nobelstraße, Ettlingen 12:55:00
-
Siemensstraße, Ettlingen 12:56:00
-
Einsteinstraße, Ettlingen 12:58:00
-
Hertzstraße, Ettlingen 12:59:00
-
Lindenweg, Ettlingen 13:00:00
-
Bunsenstraße, Ettlingen 13:01:00
-
Wasen, Ettlingen 13:04:00
-
Erbprinz/Schloss, Ettlingen 13:06:00
-
Ettlingen Stadt 13:10:00