Haltestelle Bruchhausen Oberfeld in Ettlingen
Lindhardter Strasse ,
76275Ettlingen
The next departure is direction Erbprinz/Schloss, Ettlingen.
Route:
-
Bruchhausen Oberfeld, Ettlingen
-
Bruchhausen Am Sang, Ettlingen 23:18:00
-
Erbprinz/Schloss, Ettlingen 23:23:00
Route:
-
Bruchhausen Oberfeld, Ettlingen
-
Neumalsch, Malsch (Kreis Karlsruhe) 23:23:00
-
Linde (Schleife), Malsch (Kreis Karlsruhe) 23:25:00
-
Am Hänfig, Malsch (Kreis Karlsruhe) 23:36:00
-
Adler, Malsch (Kreis Karlsruhe) 23:37:00
-
Weite Str., Malsch (Kreis Karlsruhe) 23:38:00
-
Kreuzstraße, Malsch (Kreis Karlsruhe) 23:39:00
-
Kesselstraße, Malsch (Kreis Karlsruhe) 23:40:00
-
Waldprechtsweier, Malsch (Kreis Karlsruhe) 23:44:00
Route:
-
Bruchhausen Oberfeld, Ettlingen
-
Bruchhausen Am Sang, Ettlingen 23:38:00
-
Erbprinz/Schloss, Ettlingen 23:43:00
Route:
-
Bruchhausen Oberfeld, Ettlingen
-
Ettlingenweier Bürgerhalle, Ettlingen 00:04:00
-
Ettlingenweier Seestraße, Ettlingen 00:05:00
-
Oberweier Neuwiesenstraße, Ettlingen 00:09:00
-
Oberweier Zentrum, Ettlingen 00:10:00
-
Oberweier Am Haberacker, Ettlingen 00:11:00
-
Sulzbach, Malsch (Kreis Karlsruhe) 00:14:00
-
Mozartstraße, Malsch (Kreis Karlsruhe) 00:18:00
-
Weite Str., Malsch (Kreis Karlsruhe) 00:19:00
-
Kreuzstraße, Malsch (Kreis Karlsruhe) 00:20:00
-
Rathaus, Malsch (Kreis Karlsruhe) 00:23:00
Route:
-
Bruchhausen Oberfeld, Ettlingen
-
Neumalsch, Malsch (Kreis Karlsruhe) 00:43:00
-
Linde (Schleife), Malsch (Kreis Karlsruhe) 00:45:00
-
Am Hänfig, Malsch (Kreis Karlsruhe) 00:47:00
-
Adler, Malsch (Kreis Karlsruhe) 00:48:00
-
Weite Str., Malsch (Kreis Karlsruhe) 00:49:00
-
Kreuzstraße, Malsch (Kreis Karlsruhe) 00:50:00
-
Kesselstraße, Malsch (Kreis Karlsruhe) 00:51:00
-
Waldprechtsweier, Malsch (Kreis Karlsruhe) 00:55:00
Route:
-
Bruchhausen Oberfeld, Ettlingen
-
Bruchhausen Am Sang, Ettlingen 04:58:00
-
Erbprinz/Schloss, Ettlingen 05:03:00