Haltestelle Mainb.Str/Abzw. B301 in Elsendorf
Mainburger Strasse 25,
84094Elsendorf
The next departure is direction Griesplatz, Mainburg.
Route:
-
Abzw. B301, Elsendorf
-
Appersdorf Hauptstraße, Elsendorf 15:26:00
-
Meilenhofen Meilenhofenerstraße, Mainburg 15:28:00
-
Lindkirchen Ortsmitte, Mainburg 15:29:00
-
Gumpertshofen Abzw. B301, Mainburg 15:30:00
-
Axenhofen Abzw. B301, Mainburg 15:31:00
-
Wambach Abzw. B301, Mainburg 15:33:00
-
Regensburger Straße, Mainburg 15:35:00
-
Griesplatz, Mainburg 15:38:00
Route:
-
Abzw. B301, Elsendorf
-
Appersdorf Hauptstraße, Elsendorf 16:21:00
-
Meilenhofen Meilenhofenerstraße, Mainburg 16:23:00
-
Lindkirchen Abzw. Lindenstr., Mainburg 16:24:00
-
Gumpertshofen Abzw. B301, Mainburg 16:25:00
-
Wambach Abzw. B301, Mainburg 16:26:00
-
Abzw. Berufsschule, Mainburg 16:27:00
-
Ebrantshauser Str., Mainburg 16:30:00
-
Abzw. Berufsschule, Mainburg 16:32:00
-
Leitenbach, Mainburg 16:36:00
-
Unterwangenbach Ortsmitte, Mainburg 16:38:00
-
Oberwangenbach, Attenhofen 16:40:00
-
Thonhausen, Attenhofen 16:42:00
-
Maiersdorf Abzw., Attenhofen 16:44:00
-
Walkertshofen, Attenhofen 16:45:00
Route:
-
Abzw. B301, Elsendorf
-
St. Johann Mainburger Straße, Train 16:57:00
-
St. Johann Abensstraße, Train 16:58:00
-
Herrnstraße, Train 17:00:00
-
Staudach, Siegenburg 17:04:00
-
Staudacher Straße, Siegenburg 17:05:00
-
Marienplatz/Zentrum, Siegenburg 17:07:00
-
Daßfeld, Siegenburg 17:09:00
-
Dürnhart Ortsmitte, Biburg 17:12:00
-
Dürnhart Abzw. Höhenwang, Biburg 17:13:00
-
Hauptstraße, Biburg 17:14:00
-
Altdürnbuch Abensberger Straße, Biburg 17:16:00
-
Münchner Str./Abzw. Aumühlstraße, Abensberg 17:20:00
-
Gillamooswiese, Abensberg 17:22:00
-
E-Werk/Zentrum, Abensberg 17:23:00
-
Straubinger Strae/Abzw. Frühlingstraße, Abensberg 17:24:00
-
Einkaufszentrum, Abensberg 17:27:00
-
Regensburger Straße/Zentrum, Abensberg 17:28:00
-
Pöglstraße, Abensberg 17:29:00
-
Bahnhof, Abensberg 17:30:00
-
Grundschule, Abensberg 17:42:00
-
Kreisstr./Abzw. Winzerstraße, Abensberg 17:43:00
-
Sandharlanden Abzw. Kreisstraße, Abensberg 17:46:00
-
Bad Gögging Limes-Therme, Neustadt a.d. Donau 17:52:00
-
Bad Gögging Kurverwaltung, Neustadt a.d. Donau 17:53:00
-
Bad Gögging Römerstr/Abzw. Am Höhenberg, Neustadt 17:54:00
-
Sittling Kirche, Neustadt a.d. Donau 17:56:00
-
Eining Feuerwehr, Neustadt a.d. Donau 17:58:00
-
Staubing Flecklsteinstr., Kelheim 18:03:00
-
Staubing Sandharlandener Straße, Kelheim 18:04:00
-
Weltenburg P.-Josef-/Frauenbergstraße, Kelheim 18:07:00
-
Weltenburg Pater-Josef-Str./Abzw. Triftstr., Kelhe 18:08:00
-
Waldfriedhof, Kelheim 18:13:00
-
Donaupark, Kelheim 18:16:00
-
Maximilianbrücke, Kelheim 18:18:00
-
Grundschule Hohenpfahl, Kelheim 18:19:00
-
Affeckinger Straße/Abzw. Irisweg, Kelheim 18:20:00
-
Evangelische Kirche, Kelheim 18:21:00
-
Schützenheim, Kelheim 18:22:00
-
Heilig-Kreuz-Kirche, Kelheim 18:24:00
-
Starenstraße, Kelheim 18:27:00
-
Kelheimwinzer Str./Abzw. Kuckuckstr., Kelheim 18:28:00
-
Kelheimwinzer Str./Abzw. Hallstattstr., Kelheim 18:29:00
-
Einkaufszentrum, Kelheim 18:30:00
-
Nordtangente/Abzw. Krankenhaus, Kelheim 18:31:00
-
Riedenburger-/Abzw. Am oberen Zweck, Kelheim 18:32:00
-
Alleestraße/Zentrum, Kelheim 18:33:00
-
Wöhrdplatz/Zentrum, Kelheim 18:34:00
Route:
-
Abzw. B301, Elsendorf
-
Appersdorf Hauptstraße, Elsendorf 17:32:00
-
Meilenhofen Meilenhofenerstraße, Mainburg 17:35:00
-
Lindkirchen Ortsmitte, Mainburg 17:37:00
-
Gumpertshofen Abzw. B301, Mainburg 17:38:00
-
Axenhofen Abzw. B301, Mainburg 17:39:00
-
Wambach Abzw. B301, Mainburg 17:41:00
-
Regensburger Straße, Mainburg 17:43:00
-
Griesplatz, Mainburg 17:46:00
Route:
-
Abzw. B301, Elsendorf
-
Appersdorf Hauptstraße, Elsendorf 18:16:00
-
Meilenhofen Meilenhofenerstraße, Mainburg 18:18:00
-
Lindkirchen Ortsmitte, Mainburg 18:19:00
-
Gumpertshofen Abzw. B301, Mainburg 18:20:00
-
Axenhofen Abzw. B301, Mainburg 18:21:00
-
Wambach Abzw. B301, Mainburg 18:23:00
-
Regensburger Straße, Mainburg 18:25:00
-
Griesplatz, Mainburg 18:28:00