Haltestelle Sollnau/Meierhalle in Eichstätt
Sollnau 19,
85072Eichstätt
The next departure is direction ZOB, Ingolstadt.
Route:
-
Sollnau/Meierhalle, Eichstätt (Bayern)
-
Weißenkirchen B13, Adelschlag 07:28:00
-
Pietenfeld Am Dorfplatz, Adelschlag 07:30:00
-
Bahnhofstraße, Adelschlag 07:34:00
-
Möckenlohe Römerstraße, Adelschlag 07:37:00
-
Eichstätter Straße, Nassenfels 07:40:00
-
Wiesenweg, Egweil 07:42:00
-
Schulweg, Egweil 07:43:00
-
Schule, Nassenfels 07:46:00
-
Wolkertshofen Kirchstraße, Nassenfels 07:49:00
-
Tauberfeld Post, Buxheim (Oberbayern) 07:57:00
-
Tauberfeld Kirche, Buxheim (Oberbayern) 08:00:00
-
Tauberfeld Bahnhof, Buxheim (Oberbayern) 08:01:00
-
Kapelle, Buxheim (Oberbayern) 08:05:00
-
Wolkertshofener Straße, Buxheim (Oberbayern) 08:06:00
-
Jupiterstraße, Ingolstadt 08:13:00
-
Am Dachsberg, Ingolstadt 08:14:00
-
Klinikum, Ingolstadt 08:17:00
-
Haltmayrstraße, Ingolstadt 08:19:00
-
ZOB, Ingolstadt 08:25:00
Route:
-
Sollnau/Meierhalle, Eichstätt (Bayern)
-
Sollnau/Metzgerei Schneider, Eichstätt (Bayern) 09:18:00
-
Industriestr./Osram, Eichstätt (Bayern) 09:19:00
-
Pirkheimer Brücke, Eichstätt (Bayern) 09:20:00
-
Krankenhaus, Eichstätt (Bayern) 09:23:00
-
Universität, Eichstätt (Bayern) 09:24:00
-
Residenzplatz/A. Stadttheater, Eichstätt (Bayern) 09:25:00
-
Stadtbahnhof, Eichstätt (Bayern) 09:27:00
Route:
-
Sollnau/Meierhalle, Eichstätt (Bayern)
-
Weißenkirchen B13, Adelschlag 12:28:00
-
Pietenfeld Am Dorfplatz, Adelschlag 12:30:00
-
Bahnhofstraße, Adelschlag 12:34:00
-
Möckenlohe Römerstraße, Adelschlag 12:37:00
-
Eichstätter Straße, Nassenfels 12:40:00
-
Wiesenweg, Egweil 12:42:00
-
Schulweg, Egweil 12:43:00
-
Schule, Nassenfels 12:46:00
-
Wolkertshofen Kirchstraße, Nassenfels 12:49:00
-
Tauberfeld Post, Buxheim (Oberbayern) 12:57:00
-
Tauberfeld Kirche, Buxheim (Oberbayern) 12:59:00
-
Tauberfeld Bahnhof, Buxheim (Oberbayern) 13:00:00
-
Kapelle, Buxheim (Oberbayern) 13:04:00
-
Wolkertshofener Straße, Buxheim (Oberbayern) 13:06:00
-
Jupiterstraße, Ingolstadt 13:12:00
-
Am Dachsberg, Ingolstadt 13:13:00
-
Klinikum, Ingolstadt 13:16:00
-
Haltmayrstraße, Ingolstadt 13:18:00
-
ZOB, Ingolstadt 13:24:00