Haltestelle Residenzplatz/A. Stadttheater in Eichstätt
Residenzplatz 20,
85072Eichstätt
The next departure is direction Stadtbahnhof, Eichstätt (Bayern).
Route:
-
Residenzplatz/A. Stadttheater, Eichstätt (Bayern)
-
Stadtbahnhof, Eichstätt (Bayern) 09:50:00
Route:
-
Leonrodplatz, Eichstätt (Bayern)
-
Universität, Eichstätt (Bayern) 09:53:00
-
Krankenhaus, Eichstätt (Bayern) 09:54:00
-
Pirkheimer Brücke, Eichstätt (Bayern) 09:57:00
-
Pietenfeld Am Dorfplatz, Adelschlag 10:02:00
-
Horchstraße, Eitensheim 10:12:00
-
Jupiterstraße, Ingolstadt 10:22:00
-
Friedrichshofener Str., Ingolstadt 10:24:00
-
Klinikum, Ingolstadt 10:27:00
-
Permoserstr., Ingolstadt 10:29:00
-
Haltmayrstraße, Ingolstadt 10:30:00
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 10:35:00
-
ZOB, Ingolstadt 10:38:00
Route:
-
Luitpoldstraße, Eichstätt (Bayern)
-
Stadtbahnhof, Eichstätt (Bayern) 10:34:00
Route:
-
Leonrodplatz, Eichstätt (Bayern)
-
Stadtbahnhof, Eichstätt (Bayern) 10:36:00
Route:
-
Leonrodplatz, Eichstätt (Bayern)
-
Universität, Eichstätt (Bayern) 11:03:00
-
Pirkheimer Brücke, Eichstätt (Bayern) 11:05:00
-
Industriestr./Osram, Eichstätt (Bayern) 11:06:00
-
Sollnau/Metzgerei Schneider, Eichstätt (Bayern) 11:07:00
-
Sollnau/Meierhalle, Eichstätt (Bayern) 11:08:00
-
Weißenkirchen B13, Adelschlag 11:12:00
-
Pietenfeld Am Dorfplatz, Adelschlag 11:14:00
-
Bahnhofstraße, Adelschlag 11:18:00
-
Möckenlohe Römerstraße, Adelschlag 11:21:00
-
Eichstätter Straße, Nassenfels 11:24:00
-
Wiesenweg, Egweil 11:27:00
-
Schulweg, Egweil 11:28:00
Route:
-
Luitpoldstraße, Eichstätt (Bayern)
-
Lüften, Eichstätt (Bayern) 11:09:00
-
Preith Kirche, Pollenfeld 11:11:00
-
Preith Wiesenhang, Pollenfeld 11:12:00
-
Weigersdorf, Pollenfeld 11:15:00
-
Seuversholz Osterstraße, Pollenfeld 11:18:00
-
Kirchstraße, Pollenfeld 11:20:00
-
Hauptstraße, Pollenfeld 11:21:00
-
Wachenzell Jurastraße, Pollenfeld 11:24:00
-
Erkertshofen Limesstraße, Titting 11:27:00
-
Marktplatz, Titting 11:31:00