Haltestelle Rebdorf Postamt in Eichstätt
Am Wald 2,
85072Eichstätt
The next departure is direction Stadtbahnhof, Eichstätt (Bayern).
Route:
-
Rebdorf Busbahnhof, Eichstätt (Bayern)
-
Marienstein Kapelle, Eichstätt (Bayern) 14:27:00
-
Schlagbrücke, Eichstätt (Bayern) 14:28:00
-
Stadtbahnhof, Eichstätt (Bayern) 14:30:00
Route:
-
Rebdorf Busbahnhof (Post), Eichstätt (Bayern)
-
Marienstein Rebdorfer Str. 89, Eichstätt (Bayern) 15:04:00
-
Marienstein/Kapelle, Eichstätt (Bayern) 15:05:00
-
Schlagbrücke, Eichstätt (Bayern) 15:06:00
-
Clara-Staiger-Straße/Schuhf, Eichstätt (Bayern) 15:07:00
-
Clara-Staiger-Straße/KiGa, Eichstätt (Bayern) 15:08:00
-
Clara-Staiger-Straße 24, Eichstätt (Bayern) 15:09:00
-
Westenkreuzung, Eichstätt (Bayern) 15:10:00
-
M.-Hilf-Kapelle/Freibad, Eichstätt (Bayern) 15:11:00
-
St. Walburg, Eichstätt (Bayern) 15:12:00
-
Marktplatz, Eichstätt (Bayern) 15:15:00
-
Leonrodplatz, Eichstätt (Bayern) 15:17:00
-
Universität, Eichstätt (Bayern) 15:18:00
-
Krankenhaus, Eichstätt (Bayern) 15:18:00
-
Römerstraße/Kelz, Eichstätt (Bayern) 15:19:00
-
Hl. Familie, Eichstätt (Bayern) 15:20:00
-
Kipfenberger/Eichendorffstr., Eichstätt (Bayern) 15:22:00
-
Kreisstraße/Ampel, Eichstätt (Bayern) 15:23:00
-
Landershofen Feuerwehrhaus, Eichstätt (Bayern) 15:24:00
-
Landershofen Am Herrengrund, Eichstätt (Bayern) 15:30:00
-
Kipfenberger/Eichendorffstraße, Eichstätt (Bayern) 15:34:00
-
Eichendorffstraße, Eichstätt (Bayern) 15:35:00
-
Kipfenberger Straße 18b, Eichstätt (Bayern) 15:36:00
-
Heilige Familie, Eichstätt (Bayern) 15:37:00
-
Römerstraße/Kelz, Eichstätt (Bayern) 15:38:00
-
Krankenhaus, Eichstätt (Bayern) 15:39:00
-
Universität, Eichstätt (Bayern) 15:40:00
-
Altes Stadttheater, Eichstätt (Bayern) 15:41:00
-
Marktplatz/Metzgerei Kettner, Eichstätt (Bayern) 15:45:00
-
Westenstr./St.Walburg, Eichstätt (Bayern) 15:46:00
-
Westenstr./Freibad, Eichstätt (Bayern) 15:47:00
-
Westenkreuzung, Eichstätt (Bayern) 15:48:00
-
Clara-Staiger-Str. 24, Eichstätt (Bayern) 15:50:00
-
Clara-Staiger-Str./KiGa, Eichstätt (Bayern) 15:51:00
-
Clara-Staiger-Str./Schufabrik, Eichstätt (Bayern) 15:52:00
-
Schlagbrücke, Eichstätt (Bayern) 15:53:00
-
Marienstein Kapelle, Eichstätt (Bayern) 15:54:00
-
Marienstein Rebdorfer Str./Am Wald, Eichstätt (Bay 15:55:00
-
Weinleite West, Eichstätt (Bayern) 15:59:00
Route:
-
Rebdorf Busbahnhof, Eichstätt (Bayern)
-
Stadtbahnhof, Eichstätt (Bayern) 15:45:00
-
Leonrodplatz, Eichstätt (Bayern) 15:47:00
-
Universität, Eichstätt (Bayern) 15:48:00
-
Krankenhaus, Eichstätt (Bayern) 15:49:00
-
Schottenau Schulzentrum, Eichstätt (Bayern) 15:55:00
-
Pietenfeld Am Dorfplatz, Adelschlag 16:05:00
-
Schule, Hitzhofen 16:12:00
-
Oberzell Ortsmitte, Hitzhofen 16:14:00
-
Hauptstraße, Hitzhofen 16:17:00
-
Hofstetten Abzweig. Böhmfeld, Hitzhofen 16:20:00
-
Hofstetten Schloßstraße, Hitzhofen 16:21:00
-
Hofstetten Austraße, Hitzhofen 16:22:00
-
Sportplatz, Böhmfeld 16:27:00
-
Dorfplatz, Böhmfeld 16:28:00
-
Sparkasse, Böhmfeld 16:29:00
-
Lippertshofen Reisberg, Gaimersheim 16:33:00
-
Lippertshofen Sperlingweg, Gaimersheim 16:34:00
-
Lippertshofen, Gaimersheim 16:36:00
Route:
-
Rebdorf Busbahnhof, Eichstätt (Bayern)
-
Stadtbahnhof, Eichstätt (Bayern) 15:50:00
-
Leonrodplatz, Eichstätt (Bayern) 15:52:00
-
Universität, Eichstätt (Bayern) 15:53:00
-
Krankenhaus, Eichstätt (Bayern) 15:54:00
-
Schottenau/Schulzentrum, Eichstätt (Bayern) 15:56:00
-
Pirkheimer Brücke, Eichstätt (Bayern) 15:58:00
-
Industriestr./Osram, Eichstätt (Bayern) 15:59:00
-
Sollnau/Metzgerei Schneider, Eichstätt (Bayern) 16:00:00
-
Sollnau/Meierhalle, Eichstätt (Bayern) 16:01:00
-
Weißenkirchen B13, Adelschlag 16:03:00
-
Pietenfeld Am Dorfplatz, Adelschlag 16:06:00
-
Bahnhofstraße, Adelschlag 16:10:00
-
Möckenlohe Römerstraße, Adelschlag 16:12:00
-
Eichstätter Straße, Nassenfels 16:15:00
-
Wiesenweg, Egweil 16:18:00
-
Schulweg, Egweil 16:19:00
-
Unterstaller Straße, Egweil 16:20:00
-
Unterstall Am Gänsberg, Bergheim (Oberbayern) 16:23:00
-
Unterstall Egweilerstr.Ortsring, Bergheim (Oberbay 16:24:00
-
Unterstall Joshofener Str. 5, Bergheim (Oberbayern 16:25:00
-
Joshofen Abzw., Neuburg a.d. Donau 16:26:00
-
Ried Eubelgasse, Neuburg a.d. Donau 16:28:00
-
Ingolstädter Straße, Neuburg a.d. Donau 16:29:00
-
Hofgarten, Neuburg a.d. Donau 16:31:00
-
Landratsamt, Neuburg a.d. Donau 16:34:00
-
Bahnhof, Neuburg a.d. Donau 16:36:00
Route:
-
Rebdorf Busbahnhof, Eichstätt (Bayern)
-
Stadtbahnhof, Eichstätt (Bayern) 15:50:00
-
Bischöfliches Ordinariat, Eichstätt (Bayern) 15:52:00
-
Universität, Eichstätt (Bayern) 15:54:00
-
Schottenau/Schulzentrum, Eichstätt (Bayern) 15:56:00
-
Lüften, Eichstätt (Bayern) 16:01:00
-
Weigersdorf, Pollenfeld 16:06:00
-
Seuversholz Brunnenweg, Pollenfeld 16:08:00
-
Ziegelhütte, Pollenfeld 16:10:00
-
Heiligenkreuz, Titting 16:11:00
-
Petersbuch, Titting 16:12:00
-
Kaldorf, Titting 16:15:00
-
Unterkesselberg Feuerwehrhaus, Titting 16:18:00
-
Reuth a. Wald, Raitenbuch 16:22:00
-
Sportzentrum, Raitenbuch 16:25:00
Route:
-
Rebdorf Busbahnhof, Eichstätt (Bayern)
-
Stadtbahnhof, Eichstätt (Bayern) 15:50:00
-
Bischöfliches Ordinariat, Eichstätt (Bayern) 15:52:00
-
Universität, Eichstätt (Bayern) 15:53:00
-
Schottenau/Schulzentrum, Eichstätt (Bayern) 15:55:00
-
Heilige Familie, Eichstätt (Bayern) 15:57:00
-
Kipfenberger/Eichendorffstraße, Eichstätt (Bayern) 15:58:00
-
Landershofen Kreisstraße/Ampel, Eichstätt (Bayern) 16:01:00
-
Pfünz Eichstätter Straße, Walting 16:04:00
-
Inching Frauenwinkel, Walting 16:07:00
-
Brunnmühle, Walting 16:09:00
-
Kapelle, Walting 16:11:00
-
Rieshofen Kindergarten, Walting 16:14:00
-
Isenbrunn, Walting 16:16:00
-
Pfalzpaint Altmühlbrücke, Walting 16:18:00
-
Gungolding Brücke, Walting 16:21:00
-
Arnsberg Wiesgrund, Kipfenberg 16:24:00
-
Arnsberg Schloßsteig, Kipfenberg 16:25:00
-
Regelmannsbrunn Abzw., Kipfenberg 16:28:00
-
Böhming Johannesstr., Kipfenberg 16:29:00
-
Parkplatz/Försterstraße, Kipfenberg 16:32:00
-
Altmühltalklinik, Kipfenberg 16:33:00
-
Kindinger Straße, Kipfenberg 16:34:00
-
Grösdorf Mühle, Kipfenberg 16:35:00
-
Kemathen, Kipfenberg 16:36:00
-
Ilbling Abzw., Kinding 16:37:00
-
Ilbling Bootsrastplatz, Kinding 16:38:00
-
Schule, Kinding 16:39:00
-
Marktplatz, Kinding 16:41:00
-
Unteremmendorf Abzw., Kinding 16:47:00
-
Pfraundorf Abzw., Kinding 16:49:00
-
Badanhausen Abzw., Kinding 16:50:00
-
Eichstätter Straße, Beilngries 16:51:00
-
Ringstr., Beilngries 16:53:00
-
ZOB/Realschule, Beilngries 16:55:00