Haltestelle Luitpoldstr. in Eichstätt
Leonrodplatz 5,
85072Eichstätt
The next departure is direction Stadtbahnhof, Eichstätt (Bayern).
Route:
-
Leonrodplatz, Eichstätt (Bayern)
-
Stadtbahnhof, Eichstätt (Bayern) 16:16:00
Route:
-
Luitpoldstraße, Eichstätt (Bayern)
-
Luitpoldstaße/Peterskirche, Eichstätt (Bayern) 16:18:00
-
Buchtal, Eichstätt (Bayern) 16:20:00
-
Richard-Strauß-Str. Wendepla, Eichstätt (Bayern) 16:22:00
-
Kardinal-Schröffer-Str./WH4, Eichstätt (Bayern) 16:23:00
-
Seidlkreuz Süd/Kreisel, Eichstätt (Bayern) 16:24:00
-
Uni-Sportanlage, Eichstätt (Bayern) 16:25:00
-
B.-v.-Spiegel-Str./Kreisel, Eichstätt (Bayern) 16:26:00
-
Uni-Sportanlage, Eichstätt (Bayern) 16:27:00
-
Seidlkreuz Süd, Eichstätt (Bayern) 16:28:00
-
Kardinal-Schröffer-Straße, Eichstätt (Bayern) 16:29:00
-
R.-Strauss-Str./Amselsteig, Eichstätt (Bayern) 16:31:00
-
Joseph-Haas-Weg 1, Eichstätt (Bayern) 16:32:00
-
R.-Strauss-Str./Amselsteig, Eichstätt (Bayern) 16:33:00
-
Richard-Strauß-Str./Wendepl., Eichstätt (Bayern) 16:34:00
-
Buchtal, Eichstätt (Bayern) 16:36:00
-
Luitpoldstaße/Peterskirche, Eichstätt (Bayern) 16:37:00
-
Luitpoldstraße, Eichstätt (Bayern) 16:38:00
-
Residenzpl. Vermessungsamt, Eichstätt (Bayern) 16:39:00
-
Stadtbahnhof, Eichstätt (Bayern) 16:40:00
Route:
-
Leonrodplatz, Eichstätt (Bayern)
-
Universität, Eichstätt (Bayern) 16:18:00
-
Krankenhaus, Eichstätt (Bayern) 16:18:00
-
Römerstraße/Kelz, Eichstätt (Bayern) 16:19:00
-
Hl. Familie, Eichstätt (Bayern) 16:20:00
-
Kipfenberger/Eichendorffstr., Eichstätt (Bayern) 16:22:00
-
Kreisstraße/Ampel, Eichstätt (Bayern) 16:23:00
-
Landershofen Feuerwehrhaus, Eichstätt (Bayern) 16:24:00
-
Landershofen Am Herrengrund, Eichstätt (Bayern) 16:30:00
-
Kipfenberger/Eichendorffstraße, Eichstätt (Bayern) 16:34:00
-
Eichendorffstraße, Eichstätt (Bayern) 16:35:00
-
Kipfenberger Straße 18b, Eichstätt (Bayern) 16:36:00
-
Heilige Familie, Eichstätt (Bayern) 16:37:00
-
Römerstraße/Kelz, Eichstätt (Bayern) 16:38:00
-
Krankenhaus, Eichstätt (Bayern) 16:39:00
-
Universität, Eichstätt (Bayern) 16:40:00
-
Altes Stadttheater, Eichstätt (Bayern) 16:41:00
-
Marktplatz/Metzgerei Kettner, Eichstätt (Bayern) 16:45:00
-
Westenstr./St.Walburg, Eichstätt (Bayern) 16:46:00
-
Westenstr./Freibad, Eichstätt (Bayern) 16:47:00
-
Westenkreuzung, Eichstätt (Bayern) 16:48:00
-
Clara-Staiger-Str. 24, Eichstätt (Bayern) 16:50:00
-
Clara-Staiger-Str./KiGa, Eichstätt (Bayern) 16:51:00
-
Clara-Staiger-Str./Schufabrik, Eichstätt (Bayern) 16:52:00
-
Schlagbrücke, Eichstätt (Bayern) 16:53:00
-
Marienstein Kapelle, Eichstätt (Bayern) 16:54:00
-
Marienstein Rebdorfer Str./Am Wald, Eichstätt (Bay 16:55:00
-
Weinleite West, Eichstätt (Bayern) 16:59:00
Route:
-
Leonrodplatz, Eichstätt (Bayern)
-
Universität, Eichstätt (Bayern) 16:33:00
-
Krankenhaus, Eichstätt (Bayern) 16:34:00
-
Pirkheimer Brücke, Eichstätt (Bayern) 16:37:00
-
Pietenfeld Am Dorfplatz, Adelschlag 16:42:00
-
Horchstraße, Eitensheim 16:52:00
-
Jupiterstraße, Ingolstadt 17:02:00
-
Friedrichshofener Straße, Ingolstadt 17:04:00
-
Klinikum, Ingolstadt 17:07:00
-
Permoserstraße, Ingolstadt 17:09:00
-
Haltmayrstraße, Ingolstadt 17:10:00
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 17:15:00
-
Z O B Bussteig, Ingolstadt 17:18:00
Route:
-
Leonrodplatz, Eichstätt (Bayern)
-
Universität, Eichstätt (Bayern) 16:33:00
-
Krankenhaus, Eichstätt (Bayern) 16:34:00
-
Schottenau/Schulzentrum, Eichstätt (Bayern) 16:36:00
-
Pirkheimer Brücke, Eichstätt (Bayern) 16:38:00
-
Industriestr./Osram, Eichstätt (Bayern) 16:39:00
-
Sollnau/Metzgerei Schneider, Eichstätt (Bayern) 16:40:00
-
Sollnau/Meierhalle, Eichstätt (Bayern) 16:41:00
-
Weißenkirchen B13, Adelschlag 16:42:00
-
Pietenfeld Am Dorfplatz, Adelschlag 16:45:00
-
Bahnhofstraße, Adelschlag 16:49:00
-
Möckenlohe Römerstraße, Adelschlag 16:51:00
-
Eichstätter Straße, Nassenfels 16:54:00
-
Wiesenweg, Egweil 16:57:00
-
Schulweg, Egweil 16:58:00
-
Unterstaller Straße, Egweil 16:59:00
-
Unterstall Am Gänsberg, Bergheim (Oberbayern) 17:02:00
-
Unterstall Egweilerstr.Ortsring, Bergheim (Oberbay 17:03:00
-
Unterstall Joshofener Str. 5, Bergheim (Oberbayern 17:04:00
-
Joshofen Abzw., Neuburg a.d. Donau 17:05:00
-
Ried Eubelgasse, Neuburg a.d. Donau 17:07:00
-
Ingolstädter Straße, Neuburg a.d. Donau 17:08:00
-
Hofgarten, Neuburg a.d. Donau 17:10:00
-
Landratsamt, Neuburg a.d. Donau 17:13:00
-
Bahnhof, Neuburg a.d. Donau 17:15:00
Route:
-
Altes Stadttheater, Eichstätt (Bayern)
-
Marktplatz/Metzgerei Kettner, Eichstätt (Bayern) 16:45:00
-
Westenstr./St.Walburg, Eichstätt (Bayern) 16:46:00
-
Westenstr./Freibad, Eichstätt (Bayern) 16:47:00
-
Westenkreuzung, Eichstätt (Bayern) 16:48:00
-
Clara-Staiger-Str. 24, Eichstätt (Bayern) 16:50:00
-
Clara-Staiger-Str./KiGa, Eichstätt (Bayern) 16:51:00
-
Clara-Staiger-Str./Schufabrik, Eichstätt (Bayern) 16:52:00
-
Schlagbrücke, Eichstätt (Bayern) 16:53:00
-
Marienstein Kapelle, Eichstätt (Bayern) 16:54:00
-
Marienstein Rebdorfer Str./Am Wald, Eichstätt (Bay 16:55:00
-
Weinleite West, Eichstätt (Bayern) 16:59:00