Haltestelle Raiffeisenplatz in Durmersheim
Raiffeisenplatz 2,
76448Durmersheim
The next departure is direction Realschule, Rastatt.
Route:
-
Hans-Thoma-Straße, Durmersheim
-
Speyerer Straße, Durmersheim 17:31:00
-
Chennevieresplatz, Durmersheim 17:33:00
-
Bahnhof, Durmersheim 17:36:00
-
Friedhof, Durmersheim 17:37:00
-
Südliche Hauptstraße, Durmersheim 17:38:00
-
Würmersheimer Str., Durmersheim 17:40:00
-
Würmersheim Badener Straße, Durmersheim 17:41:00
-
Würmersheim Kirche, Durmersheim 17:42:00
-
Würmersheim Auer Straße, Durmersheim 17:43:00
-
Industriegebiet, Au am Rhein 17:45:00
-
Würmersheimer Str., Au am Rhein 17:46:00
-
Ortsmitte, Au am Rhein 17:48:00
-
Elchesheimer Str., Au am Rhein 17:49:00
-
Illingen Speyerer Straße, Elchesheim-Illingen 17:52:00
-
Illingen Gemeindezentrum, Elchesheim-Illingen 17:53:00
-
Elchesheim Grüner Baum, Elchesheim-Illingen 17:55:00
-
Elchesheimer Straße, Steinmauern 17:58:00
-
Kirche, Steinmauern 17:59:00
-
Gartenstraße, Steinmauern 18:01:00
-
Baldenau, Rastatt 18:05:00
-
Zaystraße, Rastatt 18:06:00
-
Richard-Wagner-Ring, Rastatt 18:08:00
-
Bahnhof, Rastatt 18:11:00
-
SchlossGalerie, Rastatt 18:13:00
-
Kapellenstraße, Rastatt 18:14:00
-
Kehler Straße, Rastatt 18:16:00
-
Lützowerstraße, Rastatt 18:17:00
-
Realschule, Rastatt 18:19:00
Route:
-
Durmersheim Nord
-
Forchheim(b Karlsruhe) 17:37:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 17:42:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 17:46:00
-
Poststraße, Karlsruhe 17:48:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 17:49:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 17:50:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 17:52:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 17:53:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 17:55:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 17:56:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 17:58:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 18:00:00
Route:
-
Hans-Thoma-Straße, Durmersheim
-
Speyerer Straße, Durmersheim 17:46:00
-
Chennevieresplatz, Durmersheim 17:48:00
-
Bahnhof, Durmersheim 17:51:00
-
Friedhof, Durmersheim 17:52:00
-
Südliche Hauptstraße, Durmersheim 17:53:00
-
Würmersheimer Str., Durmersheim 17:55:00
-
Würmersheim Badener Straße, Durmersheim 17:56:00
-
Würmersheim Kirche, Durmersheim 17:57:00
-
Würmersheim Auer Straße, Durmersheim 17:58:00
-
Industriegebiet, Au am Rhein 18:00:00
-
Würmersheimer Str., Au am Rhein 18:01:00
-
Ortsmitte, Au am Rhein 18:03:00
-
Elchesheimer Str., Au am Rhein 18:04:00
-
Illingen Speyerer Straße, Elchesheim-Illingen 18:07:00
-
Illingen Gemeindezentrum, Elchesheim-Illingen 18:08:00
-
Elchesheim Grüner Baum, Elchesheim-Illingen 18:10:00
-
Elchesheimer Straße, Steinmauern 18:13:00
-
Kirche, Steinmauern 18:14:00
-
Gartenstraße, Steinmauern 18:16:00
-
Baldenau, Rastatt 18:20:00
-
Zaystraße, Rastatt 18:21:00
-
Richard-Wagner-Ring, Rastatt 18:23:00
-
Bahnhof, Rastatt 18:26:00
-
SchlossGalerie, Rastatt 18:28:00
-
Kapellenstraße, Rastatt 18:29:00
-
Kehler Straße, Rastatt 18:31:00
-
Lützowerstraße, Rastatt 18:32:00
-
Realschule, Rastatt 18:34:00
Route:
-
Durmersheim Nord
-
Durmersheim 17:46:00
-
Bietigheim(Baden) 17:49:00
-
Ötigheim 17:52:00
-
Rastatt 17:56:00
-
Baden-Baden Haueneberstein 18:01:00
-
Baden-Baden 18:04:00
-
Sinzheim Nord 18:07:00
-
Sinzheim 18:09:00
-
Baden-Baden Rebland 18:12:00
-
Bühl(Baden) 18:17:00
-
Achern 18:25:00
Route:
-
Hans-Thoma-Straße, Durmersheim
-
Mörsch Leisbuckel, Rheinstetten 18:12:00
-
Mörsch Rösselsbrünnle, Rheinstetten 18:17:00
Route:
-
Durmersheim Nord
-
Forchheim(b Karlsruhe) 18:17:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 18:22:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 18:26:00
-
Poststraße, Karlsruhe 18:28:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 18:29:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 18:30:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 18:32:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 18:33:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 18:35:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 18:36:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 18:38:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 18:40:00