Haltestelle Stadtwerke/Düsselstrand in Düsseldorf
Kettwiger Strasse 50,
40233Düsseldorf
The next departure is direction Hauptbahnhof, Düsseldorf.
Route:
-
Stadtwerke/Düsselstrand, Düsseldorf
-
Kettwiger Straße U, Düsseldorf 04:50:00
-
Langerstraße, Düsseldorf 04:51:00
-
Elisabethkirche, Düsseldorf 04:53:00
-
Worringer Platz, Düsseldorf 04:55:00
-
Hauptbahnhof, Düsseldorf 04:57:00
Route:
-
Stadtwerke/Düsselstrand, Düsseldorf
-
Flingern S-Bahnhof, Düsseldorf 05:10:00
-
Lindenstraße, Düsseldorf 05:11:00
-
Lindemannstraße, Düsseldorf 05:12:00
-
Schumannstraße, Düsseldorf 05:13:00
-
Brehmplatz, Düsseldorf 05:15:00
-
Zoo S-Bahnhof, Düsseldorf 05:17:00
-
Tußmannstraße, Düsseldorf 05:18:00
-
Stockkampstraße, Düsseldorf 05:19:00
-
Marienhospital, Düsseldorf 05:21:00
-
Sternstraße, Düsseldorf 05:22:00
-
Schadowstraße U, Düsseldorf 05:24:00
-
Steinstraße/Königsallee, Düsseldorf 05:25:00
-
Berliner Allee Steig 1, Düsseldorf 05:27:00
-
Graf-Adolf-Platz U, Düsseldorf 05:29:00
-
Poststraße, Düsseldorf 05:30:00
-
Landtag/Kniebrücke, Düsseldorf 05:31:00
-
Stadttor, Düsseldorf 05:32:00
-
Bilker Kirche, Düsseldorf 05:34:00
-
Wupperstraße, Düsseldorf 05:35:00
-
Franziusstraße, Düsseldorf 05:36:00
-
Hemmersbachweg, Düsseldorf 05:37:00
-
Hammer Dorfstraße, Düsseldorf 05:38:00
-
Hamm S-Bahnhof, Düsseldorf 05:38:00
Route:
-
Stadtwerke/Düsselstrand, Düsseldorf
-
Betriebshof Stadtwerke, Düsseldorf 05:14:00
-
Rosmarinstraße, Düsseldorf 05:19:00
-
Dieselstraße, Düsseldorf 05:21:00
-
Siedlerweg, Düsseldorf 05:23:00
-
Poststadion, Düsseldorf 05:24:00
-
Bertastraße, Düsseldorf 05:25:00
-
Torfbruchstraße, Düsseldorf 05:26:00
-
Dreherstraße, Düsseldorf 05:27:00
-
Gerresheim Rathaus, Düsseldorf 05:28:00
-
Am Lehn, Düsseldorf 05:29:00
-
Schwarzbachstraße, Düsseldorf 05:29:00
-
Gräulinger Str./Gerresheim Krankenhaus, Düsseldorf 05:30:00
-
Gerresheim Krankenhaus, Düsseldorf 05:32:00
-
Gallberg, Düsseldorf 05:35:00
-
Blanckertzstraße, Düsseldorf 05:36:00
-
Schellbergweg, Düsseldorf 05:37:00
-
Rotthäuser Weg, Düsseldorf 05:38:00
-
Neuenhaus, Düsseldorf 05:39:00
-
Hubbelrath, Düsseldorf 05:41:00
Route:
-
Stadtwerke/Düsselstrand, Düsseldorf
-
Kettwiger Straße U, Düsseldorf 05:20:00
-
Langerstraße, Düsseldorf 05:21:00
-
Elisabethkirche, Düsseldorf 05:23:00
-
Worringer Platz, Düsseldorf 05:25:00
-
Hauptbahnhof, Düsseldorf 05:27:00
Route:
-
Stadtwerke/Düsselstrand, Düsseldorf
-
Kettwiger Straße U, Düsseldorf 05:24:00
-
Fichtenstraße, Düsseldorf 05:25:00
-
Oberbilker Markt (U) Steig 7, Düsseldorf 05:26:00
-
Flügelstraße, Düsseldorf 05:27:00
-
Kruppstraße, Düsseldorf 05:29:00
-
Volksgarten S-Bahnhof, Düsseldorf 05:30:00
-
Redinghovenstraße, Düsseldorf 05:31:00
-
Auf'm Hennekamp Hst.4, Düsseldorf 05:32:00
-
Kopernikusstraße, Düsseldorf 05:34:00
-
Am Steinberg, Düsseldorf 05:35:00
Route:
-
Stadtwerke/Düsselstrand, Düsseldorf
-
Flingern S-Bahnhof, Düsseldorf 05:40:00
-
Lindenstraße, Düsseldorf 05:41:00
-
Lindemannstraße, Düsseldorf 05:42:00
-
Schumannstraße, Düsseldorf 05:43:00
-
Brehmplatz, Düsseldorf 05:45:00
-
Zoo S-Bahnhof, Düsseldorf 05:47:00
-
Tußmannstraße, Düsseldorf 05:48:00
-
Stockkampstraße, Düsseldorf 05:49:00
-
Marienhospital, Düsseldorf 05:51:00
-
Sternstraße, Düsseldorf 05:52:00
-
Schadowstraße U, Düsseldorf 05:54:00
-
Steinstraße/Königsallee, Düsseldorf 05:55:00
-
Berliner Allee Steig 1, Düsseldorf 05:57:00
-
Graf-Adolf-Platz U, Düsseldorf 05:59:00
-
Poststraße, Düsseldorf 06:00:00
-
Landtag/Kniebrücke, Düsseldorf 06:01:00
-
Stadttor, Düsseldorf 06:02:00
-
Bilker Kirche, Düsseldorf 06:04:00
-
Wupperstraße, Düsseldorf 06:05:00
-
Franziusstraße, Düsseldorf 06:06:00
-
Hemmersbachweg, Düsseldorf 06:07:00
-
Hammer Dorfstraße, Düsseldorf 06:08:00
-
Hamm S-Bahnhof, Düsseldorf 06:08:00