Haltestelle Karolingerstraße in Düsseldorf
Brunnenstrasse ,
40223Düsseldorf
The next departure is direction Comeniusplatz, Düsseldorf.
Route:
-
Karolingerstraße, Düsseldorf
-
Bilk S-Bahnhof, Düsseldorf 04:17:00
-
Kirchplatz U, Düsseldorf 04:19:00
-
Herzogstraße, Düsseldorf 04:20:00
-
Landtag/Kniebrücke, Düsseldorf 04:21:00
-
Jugendherberge, Düsseldorf 04:23:00
-
Barmer Straße, Düsseldorf 04:25:00
-
Belsenplatz, Düsseldorf 04:27:00
-
Lanker Straße, Düsseldorf 04:28:00
-
Lewitstraße, Düsseldorf 04:29:00
-
Comeniusplatz, Düsseldorf 04:30:00
Route:
-
Karolingerstraße, Düsseldorf
-
Bilk S-Bahnhof, Düsseldorf 04:47:00
-
Kirchplatz U, Düsseldorf 04:49:00
-
Herzogstraße, Düsseldorf 04:50:00
-
Landtag/Kniebrücke, Düsseldorf 04:51:00
-
Jugendherberge, Düsseldorf 04:53:00
-
Barmer Straße, Düsseldorf 04:55:00
-
Belsenplatz, Düsseldorf 04:57:00
-
Lanker Straße, Düsseldorf 04:58:00
-
Lewitstraße, Düsseldorf 04:59:00
-
Comeniusplatz, Düsseldorf 05:00:00
Route:
-
Karolingerstraße, Düsseldorf
-
Merowingerstraße, Düsseldorf 04:55:00
-
Merowingerplatz, Düsseldorf 04:55:00
-
Moorenstraße, Düsseldorf 04:57:00
-
Chlodwigstraße, Düsseldorf 04:58:00
-
Prof.-Dessauer-Weg, Düsseldorf 04:59:00
-
Universität West, Düsseldorf 05:00:00
-
Universität Mitte, Düsseldorf 05:01:00
-
Universität Süd, Düsseldorf 05:02:00
-
Universität Südost, Düsseldorf 05:03:00
-
Brückerbach, Düsseldorf 05:05:00
-
Himmelgeister Landstraße, Düsseldorf 05:06:00
-
Himmelgeist Friedhof, Düsseldorf 05:07:00
-
Alt Himmelgeist, Düsseldorf 05:08:00
-
Auf'm Winkel, Düsseldorf 05:10:00
-
Itter, Düsseldorf 05:11:00
-
Itter Friedhof, Düsseldorf 05:12:00
-
Kaldenberger Straße, Düsseldorf 05:13:00
-
Itter Friedhof Osteingang, Düsseldorf 05:14:00
-
Marconistraße, Düsseldorf 05:14:00
-
Holthausen, Düsseldorf 05:19:00
-
Kaldenberger Straße, Düsseldorf 05:20:00
-
Itter Friedhof, Düsseldorf 05:20:00
-
Niederheid, Düsseldorf 05:26:00
-
Niederheider Straße, Düsseldorf 05:27:00
-
Henkelstraße, Düsseldorf 05:28:00
-
Paul-Thomas-Straße, Düsseldorf 05:29:00
-
Walzwerkstraße, Düsseldorf 05:29:00
-
Reisholz Pfeiler, Düsseldorf 05:30:00
-
Reisholz S-Bahnhof, Düsseldorf 05:31:00
-
In der Donk, Düsseldorf 05:32:00
-
Altenbrückstraße, Düsseldorf 05:33:00
-
In der Steele, Düsseldorf 05:34:00
Route:
-
Karolingerstraße, Düsseldorf
-
Bilk S-Bahnhof, Düsseldorf 05:07:00
-
Kirchplatz U, Düsseldorf 05:09:00
-
Herzogstraße, Düsseldorf 05:10:00
-
Landtag/Kniebrücke, Düsseldorf 05:11:00
-
Jugendherberge, Düsseldorf 05:13:00
-
Barmer Straße, Düsseldorf 05:15:00
-
Belsenplatz, Düsseldorf 05:17:00
-
Lanker Straße, Düsseldorf 05:18:00
-
Lewitstraße, Düsseldorf 05:19:00
-
Comeniusplatz, Düsseldorf 05:20:00
Route:
-
Karolingerstraße, Düsseldorf
-
Merowingerstraße, Düsseldorf 05:15:00
-
Merowingerplatz, Düsseldorf 05:15:00
-
Moorenstraße, Düsseldorf 05:17:00
-
Chlodwigstraße, Düsseldorf 05:18:00
-
Prof.-Dessauer-Weg, Düsseldorf 05:19:00
-
Universität West, Düsseldorf 05:20:00
-
Universität Mitte, Düsseldorf 05:21:00
-
Universität Süd, Düsseldorf 05:22:00
-
Universität Südost, Düsseldorf 05:23:00
-
Brückerbach, Düsseldorf 05:25:00
-
Himmelgeister Landstraße, Düsseldorf 05:26:00
-
Himmelgeist Friedhof, Düsseldorf 05:27:00
-
Alt Himmelgeist, Düsseldorf 05:28:00
-
Auf'm Winkel, Düsseldorf 05:30:00
-
Itter, Düsseldorf 05:31:00
-
Itter Friedhof, Düsseldorf 05:32:00
-
Kaldenberger Straße, Düsseldorf 05:33:00
-
Itter Friedhof Osteingang, Düsseldorf 05:34:00
-
Marconistraße, Düsseldorf 05:34:00
-
Holthausen, Düsseldorf 05:39:00
-
Kaldenberger Straße, Düsseldorf 05:40:00
-
Itter Friedhof, Düsseldorf 05:40:00
-
Niederheid, Düsseldorf 05:46:00
-
Niederheider Straße, Düsseldorf 05:47:00
-
Henkelstraße, Düsseldorf 05:48:00
-
Paul-Thomas-Straße, Düsseldorf 05:49:00
-
Walzwerkstraße, Düsseldorf 05:49:00
-
Reisholz Pfeiler, Düsseldorf 05:50:00
-
Reisholz S-Bahnhof, Düsseldorf 05:51:00
-
In der Donk, Düsseldorf 05:52:00
-
Altenbrückstraße, Düsseldorf 05:53:00
-
In der Steele, Düsseldorf 05:54:00
Route:
-
Karolingerstraße, Düsseldorf
-
Bilk S-Bahnhof, Düsseldorf 05:27:00
-
Kirchplatz U, Düsseldorf 05:29:00
-
Herzogstraße, Düsseldorf 05:30:00
-
Landtag/Kniebrücke, Düsseldorf 05:31:00
-
Jugendherberge, Düsseldorf 05:33:00
-
Barmer Straße, Düsseldorf 05:35:00
-
Belsenplatz, Düsseldorf 05:37:00
-
Lanker Straße, Düsseldorf 05:38:00
-
Lewitstraße, Düsseldorf 05:39:00
-
Comeniusplatz, Düsseldorf 05:40:00