Haltestelle Schleusenstr. in Dorsten
Marler Straße,
46282Dorsten
The next departure is direction ZOB Hst.2, Dorsten.
Route:
-
Schleusenstr., Dorsten
-
Im Stadtsfeld, Dorsten 21:45:00
-
Johannesschule, Dorsten 21:46:00
-
Bochumer Str., Dorsten 21:47:00
-
Willy-Brandt-Ring, Dorsten 21:49:00
-
Recklinghäuser Tor, Dorsten 21:50:00
-
ZOB Hst.2, Dorsten 21:52:00
Route:
-
Schleusenstr., Dorsten
-
Gottlieb-Daimler-Str., Dorsten 21:44:00
-
Nachbarschulte, Dorsten 21:45:00
-
Schmies, Marl (Westf) 21:47:00
-
Wittebergweg, Marl (Westf) 21:48:00
-
Lucas-Cranach-Str., Marl (Westf) 21:49:00
-
Riegestr., Marl (Westf) 21:50:00
-
Matthias-Claudius-Str., Marl (Westf) 21:51:00
-
Schillerstr., Marl (Westf) 21:52:00
-
Marienhospital, Marl (Westf) 21:53:00
-
Sickingmühler Str., Marl (Westf) 21:55:00
-
Marl Mitte, Marl (Westf) 21:58:00
-
Herzlia-Allee, Marl (Westf) 22:03:00
-
Steinernkreuz, Marl (Westf) 22:05:00
-
Elper Str., Recklinghausen 22:09:00
-
Knappschafts-Krankenhaus, Recklinghausen 22:11:00
-
Arenbergstr., Recklinghausen 22:12:00
-
Lohtor, Recklinghausen 22:14:00
-
Hauptbahnhof, Recklinghausen 22:17:00
Route:
-
Schleusenstr., Dorsten
-
Im Stadtsfeld, Dorsten 22:15:00
-
Johannesschule, Dorsten 22:16:00
-
Bochumer Str., Dorsten 22:17:00
-
Willy-Brandt-Ring, Dorsten 22:19:00
-
Recklinghäuser Tor, Dorsten 22:20:00
-
ZOB Hst.2, Dorsten 22:22:00
Route:
-
Schleusenstr., Dorsten
-
Gottlieb-Daimler-Str., Dorsten 22:14:00
-
Nachbarschulte, Dorsten 22:15:00
-
Schmies, Marl (Westf) 22:17:00
-
Wittebergweg, Marl (Westf) 22:18:00
-
Lucas-Cranach-Str., Marl (Westf) 22:19:00
-
Riegestr., Marl (Westf) 22:20:00
-
Matthias-Claudius-Str., Marl (Westf) 22:21:00
-
Schillerstr., Marl (Westf) 22:22:00
-
Marienhospital, Marl (Westf) 22:23:00
-
Sickingmühler Str., Marl (Westf) 22:25:00
-
Marl Mitte, Marl (Westf) 22:28:00
-
Herzlia-Allee, Marl (Westf) 22:33:00
-
Steinernkreuz, Marl (Westf) 22:35:00
-
Elper Str., Recklinghausen 22:39:00
-
Knappschafts-Krankenhaus, Recklinghausen 22:41:00
-
Arenbergstr., Recklinghausen 22:42:00
-
Lohtor, Recklinghausen 22:44:00
-
Hauptbahnhof, Recklinghausen 22:47:00
Route:
-
Schleusenstr., Dorsten
-
Im Stadtsfeld, Dorsten 22:45:00
-
Johannesschule, Dorsten 22:46:00
-
Bochumer Str., Dorsten 22:47:00
-
Willy-Brandt-Ring, Dorsten 22:49:00
-
Recklinghäuser Tor, Dorsten 22:50:00
-
ZOB Hst.2, Dorsten 22:52:00
Route:
-
Schleusenstr., Dorsten
-
Gottlieb-Daimler-Str., Dorsten 22:44:00
-
Nachbarschulte, Dorsten 22:45:00
-
Schmies, Marl (Westf) 22:47:00
-
Wittebergweg, Marl (Westf) 22:48:00
-
Lucas-Cranach-Str., Marl (Westf) 22:49:00
-
Riegestr., Marl (Westf) 22:50:00
-
Matthias-Claudius-Str., Marl (Westf) 22:51:00
-
Schillerstr., Marl (Westf) 22:52:00
-
Marienhospital, Marl (Westf) 22:53:00
-
Sickingmühler Str., Marl (Westf) 22:55:00
-
Marl Mitte, Marl (Westf) 22:58:00
-
Herzlia-Allee, Marl (Westf) 23:03:00
-
Steinernkreuz, Marl (Westf) 23:05:00
-
Elper Str., Recklinghausen 23:09:00
-
Knappschafts-Krankenhaus, Recklinghausen 23:11:00
-
Arenbergstr., Recklinghausen 23:12:00
-
Lohtor, Recklinghausen 23:14:00
-
Hauptbahnhof, Recklinghausen 23:17:00