Haltestelle Tulpenweg in Donaustauf
Falkensteiner Straße 14,
93093Donaustauf
The next departure is direction Frauenzell, Brennberg.
Route:
-
Sulzbach Tulpenweg, Donaustauf
-
Hammermühle, Donaustauf 13:53:00
-
Neumühle, Donaustauf 13:55:00
-
Unterlichtenwald Ortsmitte, Altenthann 13:56:00
-
Oberlichtenwald, Altenthann 13:57:00
-
Heuweg, Altenthann 13:58:00
-
Thiergarten, Altenthann 13:59:00
-
Roidhof, Altenthann 14:00:00
-
Eichhof, Altenthann 14:00:00
-
Hohes Kreuz Abzw. Altenth., Altenthann 14:01:00
-
Johannisbreite, Altenthann 14:03:00
-
Lohweg, Altenthann 14:04:00
-
Orhalm, Altenthann 14:05:00
-
Pfaffenfang Kreuz, Altenthann 14:06:00
-
Röhren, Altenthann 14:07:00
-
Gottesberg, Altenthann 14:07:00
-
Forstmühle Schlecht, Altenthann 14:08:00
-
Forstmühle, Altenthann 14:09:00
-
Steinmühl, Wald (Oberpfalz) 14:11:00
-
Wünschenbach, Wald (Oberpfalz) 14:11:00
-
Siegenstein, Wald (Oberpfalz) 14:12:00
-
Wiesmühle, Wald (Oberpfalz) 14:13:00
-
Süssenbach, Wald (Oberpfalz) 14:14:00
-
Klosterberg, Brennberg 14:16:00
-
Hauserhof, Brennberg 14:17:00
-
Bibersbach, Brennberg 14:18:00
-
Bruckbach, Brennberg 14:19:00
-
Pöllhof, Brennberg 14:20:00
-
Weismühle, Brennberg 14:20:00
-
Zinthof, Brennberg 14:21:00
-
Einmündung, Brennberg 14:22:00
-
Kerscher, Brennberg 14:23:00
-
Hintermeier, Brennberg 14:24:00
-
Loidsberg, Brennberg 14:25:00
-
Hechtfeld, Brennberg 14:26:00
-
Frauenzell, Brennberg 14:27:00
Route:
-
Sulzbach Tulpenweg, Donaustauf
-
Sulzbach West, Donaustauf 14:18:00
-
Walhallastraße, Donaustauf 14:19:00
-
Kriegerdenkmal, Donaustauf 14:20:00
-
Bayerwaldstraße, Donaustauf 14:21:00
Route:
-
Sulzbach Tulpenweg, Donaustauf
-
Hammermühle, Donaustauf 14:31:00
-
Neumühle, Donaustauf 14:32:00
-
Unterlichtenwald Ortsmitte, Altenthann 14:33:00
-
Oberlichtenwald, Altenthann 14:34:00
-
Heuweg, Altenthann 14:35:00
-
Thiergarten, Altenthann 14:36:00
-
Roidhof, Altenthann 14:37:00
-
Eichhof, Altenthann 14:37:00
-
Hohes Kreuz Abzw. Altenth., Altenthann 14:38:00
-
Johannisbreite, Altenthann 14:39:00
-
Lohweg, Altenthann 14:40:00
-
Orhalm, Altenthann 14:41:00
-
Pfaffenfang Kreuz, Altenthann 14:42:00
-
Pfaffenfang, Altenthann 14:43:00
Route:
-
Sulzbach Tulpenweg, Donaustauf
-
Sulzbach West, Donaustauf 15:18:00
-
Walhallastraße, Donaustauf 15:19:00
-
Kriegerdenkmal, Donaustauf 15:20:00
-
Bayerwaldstraße, Donaustauf 15:21:00
Route:
-
Sulzbach Tulpenweg, Donaustauf
-
Hammermühle, Donaustauf 15:35:00
-
Neumühle, Donaustauf 15:37:00
-
Unterlichtenwald Ortsmitte, Altenthann 15:38:00
-
Oberlichtenwald, Altenthann 15:39:00
-
Heuweg, Altenthann 15:40:00
-
Thiergarten, Altenthann 15:41:00
-
Roidhof, Altenthann 15:42:00
-
Eichhof, Altenthann 15:42:00
-
Hohes Kreuz Abzw. Altenth., Altenthann 15:43:00
-
Johannisbreite, Altenthann 15:45:00
-
Lohweg, Altenthann 15:46:00
-
Orhalm, Altenthann 15:47:00
-
Pfaffenfang Kreuz, Altenthann 15:48:00
-
Röhren, Altenthann 15:49:00
-
Gottesberg, Altenthann 15:49:00
-
Forstmühle Schlecht, Altenthann 15:50:00
-
Forstmühle, Altenthann 15:51:00
-
Grabenhof, Brennberg 15:52:00
-
Hauserhof, Brennberg 15:53:00
-
Bibersbach, Brennberg 15:54:00
-
Bruckbach, Brennberg 15:55:00
-
Pöllhof, Brennberg 15:56:00
-
Weismühle, Brennberg 15:56:00
-
Zinthof, Brennberg 15:57:00
-
Einmündung, Brennberg 15:58:00
-
Kerscher, Brennberg 15:59:00
-
Hintermeier, Brennberg 16:00:00
-
Loidsberg, Brennberg 16:01:00
-
Hechtfeld, Brennberg 16:02:00
-
Frauenzell, Brennberg 16:03:00
Route:
-
Sulzbach Tulpenweg, Donaustauf
-
Sulzbach West, Donaustauf 16:34:00
-
Walhallastraße, Donaustauf 16:36:00
-
Kriegerdenkmal, Donaustauf 16:37:00
-
Bayerwaldstraße, Donaustauf 16:38:00
-
Weinbergstraße, Tegernheim 16:40:00
-
Gh Federl, Tegernheim 16:41:00
-
M-Luther-Kirche, Tegernheim 16:42:00
-
Schwabelweis Heyden, Regensburg 16:43:00
-
Fleischmannstraße, Regensburg 16:44:00
-
Schwabelweiser Kirchstraße, Regensburg 16:45:00
-
Baseball-Stadion, Regensburg 16:46:00
-
Kalkwerk, Regensburg 16:47:00
-
Gewerbepark/Donau-Arena, Regensburg 16:48:00
-
Vilsstraße/Gewerbepark, Regensburg 16:50:00
-
Weichser Weg, Regensburg 16:51:00
-
Donaustaufer Straße, Regensburg 16:53:00
-
Weichs/DEZ, Regensburg 16:55:00
-
Weißenburgstraße, Regensburg 16:57:00
-
Gabelsbergerstraße, Regensburg 16:59:00
-
Dachauplatz, Regensburg 17:01:00
-
Hauptbahnhof, Regensburg 17:03:00