Haltestelle Sulzbach West in Donaustauf
Tannenweg ,
93093Donaustauf
The next departure is direction Bayerwaldstraße, Donaustauf.
Route:
-
Sulzbach West, Donaustauf
-
Walhallastraße, Donaustauf 17:56:00
-
Kriegerdenkmal, Donaustauf 17:57:00
-
Bayerwaldstraße, Donaustauf 17:58:00
Route:
-
Sulzbach West, Donaustauf
-
Sulzbach Dorfplatz, Donaustauf 18:31:00
Route:
-
Sulzbach West, Donaustauf
-
Sulzbach Tulpenweg, Donaustauf 18:53:00
-
Hammermühle, Donaustauf 18:54:00
-
Neumühle, Donaustauf 18:56:00
-
Unterlichtenwald Ortsmitte, Altenthann 18:57:00
-
Oberlichtenwald, Altenthann 18:58:00
-
Heuweg, Altenthann 18:59:00
-
Thiergarten, Altenthann 19:00:00
-
Roidhof, Altenthann 19:01:00
-
Eichhof, Altenthann 19:01:00
-
Hohes Kreuz Abzw. Altenth., Altenthann 19:02:00
-
Johannisbreite, Altenthann 19:04:00
-
Lohweg, Altenthann 19:05:00
-
Orhalm, Altenthann 19:06:00
-
Pfaffenfang Kreuz, Altenthann 19:07:00
-
Röhren, Altenthann 19:08:00
-
Gottesberg, Altenthann 19:08:00
-
Forstmühle Schlecht, Altenthann 19:09:00
-
Forstmühle, Altenthann 19:10:00
-
Steinmühl, Wald (Oberpfalz) 19:12:00
-
Wünschenbach, Wald (Oberpfalz) 19:12:00
-
Siegenstein, Wald (Oberpfalz) 19:13:00
-
Wiesmühle, Wald (Oberpfalz) 19:14:00
-
Süssenbach, Wald (Oberpfalz) 19:15:00
-
Klosterberg, Brennberg 19:17:00
-
Hauserhof, Brennberg 19:18:00
-
Bibersbach, Brennberg 19:19:00
-
Bruckbach, Brennberg 19:20:00
-
Pöllhof, Brennberg 19:21:00
-
Weismühle, Brennberg 19:21:00
-
Zinthof, Brennberg 19:22:00
-
Einmündung, Brennberg 19:23:00
-
Kerscher, Brennberg 19:24:00
-
Hintermeier, Brennberg 19:25:00
-
Loidsberg, Brennberg 19:26:00
-
Hechtfeld, Brennberg 19:27:00
-
Frauenzell, Brennberg 19:28:00
-
Hechtfeld, Brennberg 19:29:00
-
Himmelmühle, Brennberg 19:31:00
-
Bibersbach, Brennberg 19:32:00
-
Hauserhof, Brennberg 19:33:00
-
Grabenhof, Brennberg 19:34:00
-
Forstmühle, Altenthann 19:35:00
-
Forstmühle Schlecht, Altenthann 19:36:00
-
Gottesberg, Altenthann 19:37:00
-
Röhren, Altenthann 19:37:00
-
Pfaffenfang Kreuz, Altenthann 19:38:00
-
Orhalm, Altenthann 19:39:00
-
Lohweg, Altenthann 19:40:00
-
Johannisbreite, Altenthann 19:42:00
-
Hohes Kreuz Abzw. Altenth., Altenthann 19:43:00
-
Eichhof, Altenthann 19:44:00
-
Roidhof, Altenthann 19:44:00
-
Thiergarten, Altenthann 19:45:00
-
Heuweg, Altenthann 19:46:00
-
Oberlichtenwald, Altenthann 19:47:00
-
Unterlichtenwald Nord, Altenthann 19:48:00
-
Unterlichtenwald Ortsmitte, Altenthann 19:48:00
-
Neumühle, Donaustauf 19:49:00
-
Hammermühle, Donaustauf 19:51:00
-
Sulzbach Tulpenweg, Donaustauf 19:52:00
-
Sulzbach West, Donaustauf 19:54:00
-
Walhallastraße, Donaustauf 19:56:00
-
Kriegerdenkmal, Donaustauf 19:57:00
-
Bayerwaldstraße, Donaustauf 19:58:00
Route:
-
Sulzbach West, Donaustauf
-
Walhallastraße, Donaustauf 19:00:00
-
Kriegerdenkmal, Donaustauf 19:01:00
-
Bayerwaldstraße, Donaustauf 19:02:00
-
Weinbergstraße, Tegernheim 19:04:00
-
Gh Federl, Tegernheim 19:05:00
-
M-Luther-Kirche, Tegernheim 19:06:00
-
Schwabelweis Heyden, Regensburg 19:07:00
-
Fleischmannstraße, Regensburg 19:08:00
-
Schwabelweiser Kirchstraße, Regensburg 19:09:00
-
Baseball-Stadion, Regensburg 19:10:00
-
Kalkwerk, Regensburg 19:11:00
-
Gewerbepark/Donau-Arena, Regensburg 19:12:00
-
Vilsstraße/Gewerbepark, Regensburg 19:14:00
-
Weichser Weg, Regensburg 19:15:00
-
Donaustaufer Straße, Regensburg 19:17:00
-
Weichs/DEZ, Regensburg 19:19:00
-
Weißenburgstraße, Regensburg 19:21:00
-
Gabelsbergerstraße, Regensburg 19:23:00
-
Dachauplatz, Regensburg 19:25:00
-
Hauptbahnhof, Regensburg 19:27:00
Route:
-
Sulzbach West, Donaustauf
-
Sulzbach Dorfplatz, Donaustauf 19:31:00
Route:
-
Sulzbach West, Donaustauf
-
Walhallastraße, Donaustauf 19:56:00
-
Kriegerdenkmal, Donaustauf 19:57:00
-
Bayerwaldstraße, Donaustauf 19:58:00