Haltestelle Weiherstraße in Dietfurt a.d. Altmühl
Weiherstrasse 2,
92345Dietfurt a.d. Altmühl
The next departure is direction Bahnhof, Parsberg.
Route:
-
Weiherstraße, Dietfurt a.d. Altmühl
-
Bahnhofstraße, Dietfurt a.d. Altmühl 11:25:00
-
Ottmaring Wartehäuschen, Dietfurt a.d. Altmühl 11:29:00
-
Töging Am Steig, Dietfurt a.d. Altmühl 11:31:00
-
Töging Sportplatz, Dietfurt a.d. Altmühl 11:31:00
-
Bahnhofstraße, Dietfurt a.d. Altmühl 11:35:00
-
Weiherstraße, Dietfurt a.d. Altmühl 11:35:00
-
Feuerwehrhaus, Dietfurt a.d. Altmühl 11:35:00
-
Friedhof, Dietfurt a.d. Altmühl 11:35:00
-
Haas, Dietfurt a.d. Altmühl 11:37:00
-
St. Bartlmä, Dietfurt a.d. Altmühl 11:38:00
-
Parleithen Sipplmühle, Dietfurt a.d. Altmühl 11:39:00
-
Parleithen Obermühle, Dietfurt a.d. Altmühl 11:39:00
-
Schule, Breitenbrunn (Oberpfalz) 11:40:00
-
Ehgärtlstr., Breitenbrunn (Oberpfalz) 11:40:00
-
Langenried Abzw., Breitenbrunn (Oberpfalz) 11:40:00
-
Bachhaupt, Breitenbrunn (Oberpfalz) 11:40:00
-
Kemnathen Schule, Breitenbrunn (Oberpfalz) 11:46:00
-
Rasch Ortsmitte, Breitenbrunn (Oberpfalz) 11:46:00
-
Winn, Seubersdorf i.d. Oberpfalz 11:46:00
-
Abzw. Möbelhof, Parsberg 11:53:00
-
Lindlbergstr., Parsberg 11:53:00
-
Post, Parsberg 11:53:00
-
Bahnhof, Parsberg 11:53:00
Route:
-
Weiherstraße, Dietfurt a.d. Altmühl
-
Bahnhofstraße, Dietfurt a.d. Altmühl 11:30:00
Route:
-
Weiherstraße, Dietfurt a.d. Altmühl
-
Feuerwehrhaus, Dietfurt a.d. Altmühl 11:35:00
-
Friedhof, Dietfurt a.d. Altmühl 11:35:00
-
Haas, Dietfurt a.d. Altmühl 11:37:00
-
St. Bartlmä, Dietfurt a.d. Altmühl 11:38:00
-
Parleithen Sipplmühle, Dietfurt a.d. Altmühl 11:39:00
-
Parleithen Obermühle, Dietfurt a.d. Altmühl 11:39:00
-
Schule, Breitenbrunn (Oberpfalz) 11:40:00
-
Ehgärtlstr., Breitenbrunn (Oberpfalz) 11:40:00
-
Langenried Abzw., Breitenbrunn (Oberpfalz) 11:40:00
-
Bachhaupt, Breitenbrunn (Oberpfalz) 11:40:00
-
Kemnathen Schule, Breitenbrunn (Oberpfalz) 11:46:00
-
Rasch Ortsmitte, Breitenbrunn (Oberpfalz) 11:46:00
-
Winn, Seubersdorf i.d. Oberpfalz 11:46:00
-
Abzw. Möbelhof, Parsberg 11:53:00
-
Lindlbergstr., Parsberg 11:53:00
-
Post, Parsberg 11:53:00
-
Bahnhof, Parsberg 11:53:00
Route:
-
Weiherstraße, Dietfurt a.d. Altmühl
-
Feuerwehrhaus, Dietfurt a.d. Altmühl 11:39:00
-
Friedhof, Dietfurt a.d. Altmühl 11:40:00
Route:
-
Weiherstraße, Dietfurt a.d. Altmühl
-
Bahnhofstraße, Dietfurt a.d. Altmühl 11:52:00
-
Töging Sportplatz, Dietfurt a.d. Altmühl 11:53:00
-
Grögling Abzw., Dietfurt a.d. Altmühl 11:57:00
-
Kottingwörth, Beilngries 12:00:00
-
Leising, Beilngries 12:02:00
-
Kelheimer Str., Beilngries 12:04:00
-
Hotel Deutscher Hof, Beilngries 12:05:00
-
Ringstr., Beilngries 12:06:00
-
Neumarkter Str., Beilngries 12:07:00
-
Plankstetten Ost, Berching 12:12:00
-
Eglasmühle Abzw., Berching 12:14:00
-
Maria-Hilf-Str., Berching 12:18:00
-
Vorstadt, Berching 12:19:00
-
Neumarkter Tor, Berching 12:20:00
-
Rappersdorf Ortsmitte, Berching 12:26:00
-
Wegscheid, Berching 12:28:00
-
Pollanten Industriegebiet, Berching 12:29:00
-
Pollanten Süd, Berching 12:30:00
-
Pollanten Nord, Berching 12:31:00
-
Am Rohrfeld, Mühlhausen (Oberpfalz) 12:34:00
-
Raiffeisenbank, Mühlhausen (Oberpfalz) 12:35:00
-
Meisenweg, Mühlhausen (Oberpfalz) 12:36:00
-
Am Ludwigskanal, Mühlhausen (Oberpfalz) 12:38:00
-
Max-Bögl-Str., Sengenthal 12:40:00
-
Dorfstr., Sengenthal 12:43:00
-
Kirche, Sengenthal 12:44:00
-
Sengenthal Nord 12:45:00
-
Am Anger, Sengenthal 12:46:00
-
Ingolstädter Str., Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:51:00
-
Fa. Dehn, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:53:00
-
Bahnhof, Neumarkt i.d. Oberpfalz 12:58:00
Route:
-
Weiherstraße, Dietfurt a.d. Altmühl
-
Bahnhofstraße, Dietfurt a.d. Altmühl 12:24:00