Haltestelle Haunberg Abzw in Dietersburg
Hauptstrasse ,
84378Dietersburg
The next departure is direction Busbahnhof, Arnstorf.
Route:
-
Haunberg Abzw., Dietersburg
-
Straßdobl, Dietersburg 12:32:00
-
Furth Hauptstr., Dietersburg 12:33:00
-
Ganglöd, Dietersburg 12:34:00
-
Wammering, Schönau (Niederbayern) 12:35:00
-
Oberbreitenbach, Dietersburg 12:36:00
-
Kemathen Abzw., Dietersburg 12:37:00
-
Gerlstetten, Arnstorf 12:38:00
-
Kudlhub, Arnstorf 12:39:00
-
Mitterhausen Abzw., Arnstorf 12:41:00
-
Kühbach, Arnstorf 12:42:00
-
Abzw. Unterschachten, Arnstorf 12:43:00
-
Pfarrkirchener Straße, Arnstorf 12:44:00
-
Busbahnhof, Arnstorf 12:45:00
Route:
-
Haunberg Abzw., Dietersburg
-
Straß, Dietersburg 12:59:00
-
Hölzlhub, Pfarrkirchen 13:00:00
-
Benk, Pfarrkirchen 13:02:00
-
Steffelsöd Abzw. Gehring, Pfarrkirchen 13:03:00
-
Schulzentrum, Pfarrkirchen 13:10:00
-
Bahnhof/Busbahnhof, Pfarrkirchen 13:16:00
Route:
-
Haunberg Abzw., Dietersburg
-
Straßdobl, Dietersburg 13:28:00
-
Furth Hauptstr., Dietersburg 13:30:00
-
Ganglöd, Dietersburg 13:31:00
-
Wammering, Schönau (Niederbayern) 13:33:00
-
Radelsbach Abzw., Arnstorf 13:35:00
-
Kühbach, Arnstorf 13:37:00
-
Abzw. Unterschachten, Arnstorf 13:38:00
-
Pfarrkirchener Straße, Arnstorf 13:39:00
-
Busbahnhof, Arnstorf 13:40:00
Route:
-
Haunberg Abzw., Dietersburg
-
Straßdobl, Dietersburg 13:29:00
-
Furth Hauptstr., Dietersburg 13:31:00
-
Ganglöd, Dietersburg 13:32:00
-
Wammering, Schönau (Niederbayern) 13:34:00
-
Oberbreitenbach, Dietersburg 13:35:00
-
Kemathen Abzw., Dietersburg 13:36:00
-
Gerlstetten, Arnstorf 13:37:00
-
Kudlhub, Arnstorf 13:39:00
-
Mitterhausen Abzw., Arnstorf 13:41:00
-
Kühbach, Arnstorf 13:42:00
-
Abzw. Unterschachten, Arnstorf 13:43:00
-
Pfarrkirchener Straße, Arnstorf 13:44:00
-
Busbahnhof, Arnstorf 13:45:00
Route:
-
Nöham Abzw., Dietersburg
-
Haunberg Wartehäuschen, Dietersburg 13:30:00
-
Dietersburg Ort 13:32:00
-
Breitenbach Abzw., Dietersburg 13:35:00
-
Kraham Rastplatz, Johanniskirchen 13:36:00
-
Kraham, Johanniskirchen 13:37:00
-
Dummeldorf Gasthof, Johanniskirchen 13:39:00
-
Johanniskirchen 13:40:00
Route:
-
Haunberg Abzw., Dietersburg
-
Nöham Gashof Heuwieser, Dietersburg 14:41:00
-
Straß, Dietersburg 14:42:00
-
Hölzlhub, Pfarrkirchen 14:43:00
-
Benk, Pfarrkirchen 14:44:00
-
Steffelsöd Abzw. Gehring, Pfarrkirchen 14:45:00
-
Pollozek, Pfarrkirchen 14:46:00
-
Gymnasium, Pfarrkirchen 14:47:00
-
Bahnhof/Busbahnhof, Pfarrkirchen 14:50:00