Haltestelle Schönebürgstraße/LSS in Crailsheim
Am Volksfestplatz 4,
74564Crailsheim
The next departure is direction ZOB, Crailsheim.
Route:
-
Schönebürgstraße/Jahnhalle, Crailsheim
-
Karlstraße, Crailsheim 17:24:00
-
Wilhelmstraße, Crailsheim 17:25:00
-
ZOB, Crailsheim 17:27:00
Route:
-
Schönebürgstraße/Jahnhalle, Crailsheim
-
Karlstraße, Crailsheim 17:29:00
-
Wilhelmstraße, Crailsheim 17:31:00
-
Worthingtonstraße/ZOB, Crailsheim 17:33:00
-
Stadthotel/Türkei, Crailsheim 17:34:00
-
Fa. Voith/Milchwerk, Crailsheim 17:36:00
-
Voithstraße/Brunnenstraße, Crailsheim 17:37:00
-
Käthe-Kollwitz-Schule, Crailsheim 17:38:00
-
Brunnenstraße/Dieselstraße, Crailsheim 17:39:00
-
Brunnenstraße/Sauerbrunnenstraße, Crailsheim 17:40:00
-
Haller Straße/Fa. HBC, Crailsheim 17:41:00
-
Tiefenbacher Straße, Crailsheim 17:42:00
-
St.-Martin-Straße, Crailsheim 17:44:00
-
Roter Buck, Crailsheim 17:45:00
-
Westring/Mozartstraße, Crailsheim 17:46:00
-
Westring/Silcherstraße, Crailsheim 17:47:00
-
Hirtenwiesen/Hans-Scholl-Allee, Crailsheim 17:49:00
-
Hirtenwiesen/Weiße-Rose-Allee, Crailsheim 17:50:00
-
Hirtenwiesen/Lise-Meitner-Gymnasium, Crailsheim 17:51:00
-
Altenmünster Roßfelder Straße West, Crailsheim 17:55:00
-
Altenmünster Roßfelder Straße Mitte, Crailsheim 17:56:00
-
Altenmünster Roßfelder Straße/Lehenbusch, Crailshe 17:58:00
-
Altenmünster Alte Dorfstraße, Crailsheim 18:00:00
-
Altenmünster Alte Kirche, Crailsheim 18:01:00
-
Altenmünster Horaffen Süd, Crailsheim 18:02:00
-
Altenmünster Horaffen Mitte, Crailsheim 18:03:00
-
Altenmünster Horaffen Nord, Crailsheim 18:04:00
-
Altenmünster Reinthaler Straße, Crailsheim 18:05:00
-
Altenmünster Hochhaus, Crailsheim 18:06:00
-
Altenmünster Jägerhaus, Crailsheim 18:07:00
-
Stadthotel/Türkei, Crailsheim 18:09:00
-
Worthingtonstraße/ZOB, Crailsheim 18:10:00
-
Wilhelmstraße, Crailsheim 18:12:00
-
Rathaus, Crailsheim 18:13:00
-
Schulzentrum, Crailsheim 18:16:00
-
Hallenbad, Crailsheim 18:17:00
-
Blaufelder Straße/B290, Crailsheim 18:18:00
-
Alexandrinenstift, Satteldorf 18:23:00
-
Bahnbrücke, Satteldorf 18:25:00
-
Rathaus, Satteldorf 18:26:00
-
Am Bahnhof, Satteldorf 18:27:00
-
Industriegebiet, Satteldorf 18:28:00
-
Industriestraße/ALDI, Satteldorf 18:29:00
-
Gröningen Kernmühlweg, Satteldorf 18:31:00
-
Gröningen Alte Brauerei, Satteldorf 18:33:00
Route:
-
Leonhard-Sachs-Schule, Crailsheim
-
Goldbacher Straße, Crailsheim 17:28:00
-
Goldbacher Straße/Kappeläcker, Crailsheim 17:29:00
-
Goldbach Hochweg, Crailsheim 17:30:00
-
Goldbach Post, Crailsheim 17:33:00
-
Goldbach Schäfergasse, Crailsheim 17:34:00
-
Westgartshausen Rathaus, Crailsheim 17:38:00
-
Westgartshausen Hügelstraße, Crailsheim 17:39:00
-
Westgartshausen Bürgerm.-Präger-Straße, Crailsheim 17:40:00
-
Westgartshausen Rathaus, Crailsheim 17:43:00
-
Goldbach Schäfergasse/Im Mühlfeld, Crailsheim 17:47:00
-
Goldbach Post, Crailsheim 17:48:00
-
Goldbach Hochweg, Crailsheim 17:49:00
-
Goldbacher Straße/Kappeläcker, Crailsheim 17:50:00
-
Goldbacher Straße, Crailsheim 17:53:00
-
Leonhard-Sachs-Schule, Crailsheim 17:54:00
-
Karlstraße, Crailsheim 17:56:00
-
Wilhelmstraße, Crailsheim 17:59:00
-
Worthingtonstraße/ZOB, Crailsheim 18:00:00
-
Stadthotel/Türkei, Crailsheim 18:01:00
-
Altenmünster Jägerhaus, Crailsheim 18:02:00
-
Altenmünster Hochhaus, Crailsheim 18:04:00
-
Altenmünster Kirchstraße, Crailsheim 18:05:00
-
Altenmünster Glockenäcker, Crailsheim 18:06:00
-
Onolzheim Markgrafenstraße, Crailsheim 18:08:00
-
Onolzheim Ortsmitte, Crailsheim 18:09:00
-
Onolzheim Aspenstraße Abzw., Crailsheim 18:11:00
Route:
-
Leonhard-Sachs-Schule, Crailsheim
-
Beuerlbacher Straße, Crailsheim 17:37:00
-
Beuerlbach Alte Küferei, Crailsheim 17:40:00
-
Rudolfsberg Zum Grünen Wald, Kreßberg 17:45:00
-
Gersbach Abzw., Satteldorf 17:49:00
-
Ellrichshausen Ortsmitte, Satteldorf 17:51:00
-
Ellrichshausen Schlegelberg, Satteldorf 17:53:00
-
Beeghof Horschhausen Abzw., Satteldorf 17:54:00
-
Beeghof Roseneck, Satteldorf 17:55:00
-
Volkershausen/Beeghof Abzw., Satteldorf 17:57:00
-
Bahnhof, Schnelldorf 18:01:00
-
Sonnenstraße, Schnelldorf 18:03:00
-
Schwalbengasse, Schnelldorf 18:04:00
-
Schule, Schnelldorf 18:05:00
-
Dorfplatz, Schnelldorf 18:07:00
Route:
-
Leonhard-Sachs-Schule, Crailsheim
-
Goldbacher Straße, Crailsheim 17:37:00
-
Goldbacher Straße/Kappeläcker, Crailsheim 17:38:00
-
Goldbach Hochweg, Crailsheim 17:40:00
-
Goldbach Post, Crailsheim 17:42:00
-
Goldbach Schäfergasse, Crailsheim 17:43:00
-
Waldtann Friedhof, Kreßberg 17:46:00
-
Waldtann Rathaus, Kreßberg 17:47:00
-
Asbach Abzw., Kreßberg 17:49:00
-
Wüstenau, Kreßberg 17:51:00
-
Mariäkappel Lange Gasse, Kreßberg 17:52:00
-
Mariäkappel Krone, Kreßberg 17:55:00
-
Haselhof Straßenfeld, Kreßberg 17:57:00
-
Leukershausen Ortsmitte, Kreßberg 17:59:00
-
Gumpenweiler Abzw., Schnelldorf 18:00:00
-
Bergertshofen, Kreßberg 18:02:00
-
Bergertshofen Abzw. Freibad, Kreßberg 18:03:00
-
Oberstelzhausen Abzw., Kreßberg 18:04:00
-
Unterstelzhausen, Kreßberg 18:06:00
-
Kressberg-Marktlustenau Ortsmitte/Furthweg, Kreßbe 18:08:00
-
Marktlustenau Lagerhaus, Kreßberg 18:10:00
-
Marktlustenau Ortsmitte, Kreßberg 18:11:00
-
Marktlustenau Unterstelzhausen Abzw., Kreßberg 18:12:00
-
Tempelhof Abzw., Kreßberg 18:14:00
-
Waldtann Rathaus, Kreßberg 18:15:00
-
Waldtann Friedhof, Kreßberg 18:16:00
-
Goldbach Schäfergasse, Crailsheim 18:19:00
-
Goldbach Post, Crailsheim 18:20:00
-
Goldbach Hochweg, Crailsheim 18:21:00
-
Goldbacher Straße/Kappeläcker, Crailsheim 18:22:00
-
Leonhard-Sachs-Schule, Crailsheim 18:24:00
-
Karlstraße, Crailsheim 18:25:00
-
Wilhelmstraße, Crailsheim 18:26:00
-
ZOB, Crailsheim 18:32:00
Route:
-
Leonhard-Sachs-Schule, Crailsheim
-
Karlstraße, Crailsheim 17:42:00
-
Wilhelmstraße, Crailsheim 17:43:00
-
ZOB, Crailsheim 17:45:00