Haltestelle Crailsheim Rathaus in Crailsheim
Lange Strasse 2,
74564Crailsheim
The next departure is direction ZOB, Crailsheim.
Route:
-
Rathaus, Crailsheim
-
Leonhard-Sachs-Schule, Crailsheim 11:27:00
-
Berliner Platz, Crailsheim 11:29:00
-
Dr.-Bareilles-Straße, Crailsheim 11:30:00
-
Industriegebiet Wittauer Straße, Crailsheim 11:31:00
-
Wittau Hauptstraße, Crailsheim 11:33:00
-
Lohr, Crailsheim 11:35:00
-
Schüttberg, Crailsheim 11:37:00
-
Nestleinsberg, Stimpfach 11:38:00
-
Klinglesmühle, Stimpfach 11:39:00
-
Gerbertshofen, Stimpfach 11:42:00
-
Großenhub, Fichtenau 11:45:00
-
Wäldershub Ziegelstraße, Fichtenau 11:47:00
-
Fichtenau-Neustädtlein Abzw., Kreßberg 11:49:00
-
Bergbronn Dinkelsbühler Straße, Kreßberg 11:52:00
-
Mistlau Abzw., Kreßberg 11:54:00
-
Kreßberg-Neuhaus, Crailsheim 11:55:00
-
Westgartshausen Abzw., Crailsheim 11:57:00
-
Wittau Krautbergstraße, Crailsheim 11:59:00
-
Wittau Hauptstraße, Crailsheim 12:00:00
-
Industriegebiet Wittauer Straße, Crailsheim 12:01:00
-
Dr.-Bareilles-Straße, Crailsheim 12:02:00
-
Ellwanger Straße, Crailsheim 12:03:00
-
Klinikum, Crailsheim 12:05:00
-
Karlstraße, Crailsheim 12:07:00
-
Wilhelmstraße, Crailsheim 12:08:00
-
ZOB, Crailsheim 12:13:00
Route:
-
Rathaus, Crailsheim
-
Leonhard-Sachs-Schule, Crailsheim 11:27:00
-
Goldbacher Straße, Crailsheim 11:28:00
-
Goldbacher Straße/Kappeläcker, Crailsheim 11:29:00
-
Goldbach Hochweg, Crailsheim 11:30:00
-
Goldbach Post, Crailsheim 11:33:00
-
Goldbach Schäfergasse, Crailsheim 11:34:00
-
Westgartshausen Rathaus, Crailsheim 11:38:00
-
Westgartshausen Hügelstraße, Crailsheim 11:39:00
-
Westgartshausen Bürgerm.-Präger-Straße, Crailsheim 11:40:00
-
Westgartshausen Rathaus, Crailsheim 11:43:00
-
Goldbach Schäfergasse/Im Mühlfeld, Crailsheim 11:47:00
-
Goldbach Post, Crailsheim 11:48:00
-
Goldbach Hochweg, Crailsheim 11:49:00
-
Goldbacher Straße/Kappeläcker, Crailsheim 11:50:00
-
Goldbacher Straße, Crailsheim 11:53:00
-
Leonhard-Sachs-Schule, Crailsheim 11:54:00
-
Karlstraße, Crailsheim 11:56:00
-
Wilhelmstraße, Crailsheim 11:59:00
-
Worthingtonstraße/ZOB, Crailsheim 12:00:00
-
Stadthotel/Türkei, Crailsheim 12:01:00
-
Altenmünster Jägerhaus, Crailsheim 12:02:00
-
Altenmünster Hochhaus, Crailsheim 12:04:00
-
Altenmünster Kirchstraße, Crailsheim 12:05:00
-
Altenmünster Glockenäcker, Crailsheim 12:06:00
-
Onolzheim Markgrafenstraße, Crailsheim 12:08:00
-
Onolzheim Ortsmitte, Crailsheim 12:09:00
-
Onolzheim Aspenstraße Abzw., Crailsheim 12:11:00
Route:
-
Karlstraße, Crailsheim
-
Wilhelmstraße, Crailsheim 11:28:00
-
ZOB, Crailsheim 11:30:00
Route:
-
Rathaus, Crailsheim
-
Klinikum, Crailsheim 11:29:00
-
Ellwanger Straße, Crailsheim 11:30:00
-
Ingersheim Bildstraße, Crailsheim 11:31:00
-
Alexandersreut, Crailsheim 11:34:00
-
Weipertshofen Siedlung, Stimpfach 11:37:00
-
Weipertshofen Kirche, Stimpfach 11:38:00
-
Reiglersbachstausee, Stimpfach 11:39:00
-
Hübnershof, Stimpfach 11:40:00
-
Steinbach am Wald, Stimpfach 11:41:00
-
Krettenbach Buchmühlstr., Fichtenau 11:44:00
-
Melbersmühle Abzw., Fichtenau 11:45:00
-
Matzenbach Wildensteiner Straße, Fichtenau 11:46:00
-
Matzenbach Talblick, Fichtenau 11:47:00
-
Neuhaus, Fichtenau 11:48:00
-
Hahnenmühle, Jagstzell 11:49:00
-
Buchmühle Abzw., Jagstzell 11:50:00
-
Eulenmühle, Jagstzell 11:51:00
-
Rechenberg Friedhof, Stimpfach 11:52:00
-
Rechenberg Schule, Stimpfach 11:54:00
-
Hörbühl Abzw., Stimpfach 11:56:00
-
Schule, Stimpfach 12:00:00
-
Post, Stimpfach 12:01:00
-
Friedhof, Stimpfach 12:02:00
-
Siglershofen, Stimpfach 12:03:00
-
Weipertshofen Kirche, Stimpfach 12:04:00
-
Weipertshofen Siedlung, Stimpfach 12:05:00
-
Alexandersreut, Crailsheim 12:08:00
-
Ingersheim Bildstraße, Crailsheim 12:11:00
-
Ellwanger Straße, Crailsheim 12:12:00
-
ZOB, Crailsheim 12:19:00
Route:
-
Rathaus, Crailsheim
-
Klinikum, Crailsheim 11:29:00
-
Ellwanger Straße, Crailsheim 11:30:00
-
Ingersheim Bildstraße, Crailsheim 11:31:00
-
Alexandersreut, Crailsheim 11:34:00
-
Degenbachsee, Crailsheim 11:36:00
-
Jagstheim Burgbergsiedlung, Crailsheim 11:38:00
-
Jagstheim Ortsmitte, Crailsheim 11:41:00
-
Jagstheim Aubergstraße, Crailsheim 11:42:00
-
Unterspeltach, Frankenhardt 11:45:00
-
Bechhof, Frankenhardt 11:47:00
-
Honhardt Post, Frankenhardt 11:50:00
-
Sandhof, Frankenhardt 11:54:00
-
Mainkling Zum Sandhof, Frankenhardt 11:56:00
-
Mainkling Zur Eiche, Frankenhardt 11:57:00
-
Vorderuhlberg, Frankenhardt 12:00:00
Route:
-
Rathaus, Crailsheim
-
Leonhard-Sachs-Schule, Crailsheim 11:31:00
-
Goldbacher Straße, Crailsheim 11:32:00
-
Goldbacher Straße/Kappeläcker, Crailsheim 11:33:00
-
Goldbach Hochweg, Crailsheim 11:35:00
-
Goldbach Post, Crailsheim 11:37:00
-
Goldbach Schäfergasse, Crailsheim 11:38:00
-
Waldtann Friedhof, Kreßberg 11:41:00
-
Waldtann Rathaus, Kreßberg 11:43:00
-
Asbach Abzw., Kreßberg 11:45:00
-
Wüstenau, Kreßberg 11:47:00
-
Mariäkappel Lange Gasse, Kreßberg 11:49:00
-
Mariäkappel Krone, Kreßberg 11:50:00
-
Haselhof Straßenfeld, Kreßberg 11:52:00
-
Leukershausen Ortsmitte, Kreßberg 11:54:00
-
Gumpenweiler Abzw., Schnelldorf 11:55:00
-
Bergertshofen, Kreßberg 11:57:00
-
Bergertshofen Abzw. Freibad, Kreßberg 11:58:00
-
Oberstelzhausen Abzw., Kreßberg 11:59:00
-
Unterstelzhausen, Kreßberg 12:00:00
-
Marktlustenau Schule, Kreßberg 12:05:00
-
Unterstelzhausen, Kreßberg 12:07:00
-
Oberstelzhausen Abzw., Kreßberg 12:08:00
-
Bergertshofen Abzw. Freibad, Kreßberg 12:09:00
-
Bergertshofen, Kreßberg 12:11:00
-
Gumpenweiler Abzw., Schnelldorf 12:12:00
-
Leukershausen Ortsmitte, Kreßberg 12:14:00
-
Haselhof Straßenfeld, Kreßberg 12:15:00
-
Mariäkappel Krone, Kreßberg 12:17:00
-
Mariäkappel Lange Gasse, Kreßberg 12:19:00
-
Wüstenau, Kreßberg 12:21:00
-
Asbach Abzw., Kreßberg 12:22:00
-
Waldtann Rathaus, Kreßberg 12:26:00
-
Waldtann Friedhof, Kreßberg 12:27:00
-
Goldbach Schäfergasse, Crailsheim 12:29:00
-
Goldbach Post, Crailsheim 12:30:00
-
Goldbach Hochweg, Crailsheim 12:31:00
-
Goldbacher Straße/Kappeläcker, Crailsheim 12:32:00
-
Leonhard-Sachs-Schule, Crailsheim 12:33:00
-
Karlstraße, Crailsheim 12:34:00
-
Wilhelmstraße, Crailsheim 12:35:00
-
ZOB, Crailsheim 12:40:00