Haltestelle Floßhafen in Cham
Fuhrmannstrasse 21,
93413Cham
The next departure is direction Bahnhof, Cham.
Route:
-
Floßhafen, Cham
-
Gutmaning Ortsmitte, Cham 16:28:00
-
Kühberg, Cham 16:28:00
-
Haderstadl Ortsmitte, Cham 16:28:00
-
Hilm, Cham 16:31:00
-
Staning Ortsmitte, Chamerau 16:31:00
-
Rathaus, Zandt 16:33:00
-
Kötztinger Straße, Zandt 16:33:00
-
Wolfersdorf, Zandt 16:35:00
-
Altrandsberg Abzw. Bahnhof, Miltach 16:40:00
-
Ara Quarzit, Miltach 16:40:00
-
Kothrettenbach, Zandt 16:43:00
-
Liebenau, Zandt 16:43:00
-
Nasting, Zandt 16:43:00
-
Dietersdorf, Zandt 16:46:00
-
Harrling, Zandt 16:46:00
-
Bierwinkl Abzw., Zandt 16:46:00
-
Eichberg, Cham 16:48:00
-
Oberhaid, Cham 16:48:00
-
Ellersdorf, Cham 16:48:00
-
Rissing, Cham 16:50:00
-
Hanzing Abzw., Cham 16:50:00
-
Schachendorf, Cham 16:50:00
-
Ried am Sand, Cham 16:50:00
-
Vilzing, Cham 16:53:00
-
Sandhölzl, Cham 16:53:00
-
Tasching, Cham 16:54:00
-
Gutmaning Abzw., Cham 16:54:00
-
Mittelweg - Frey-Wohnen, Cham 16:55:00
-
Abzw. Altenmarkt, Cham 16:55:00
-
Janahof, Cham 16:55:00
-
Stadellohe, Cham 16:55:00
-
Floßhafen, Cham 16:55:00
-
Fraunhofer Gymnasium, Cham 17:00:00
-
Bahnhof, Cham 17:00:00
Route:
-
Floßhafen, Cham
-
Schleinkofer Str. - Finanzamt, Cham 16:22:00
-
Grundschule, Cham 16:23:00
-
Fraunhofer Gymnasium, Cham 16:25:00
-
Robert-Schuman-Gymnasium, Cham 16:26:00
-
Nunsting, Cham 16:28:00
-
Landratsamt, Cham 16:29:00
-
Further Str. - Abzw. Gibachtstr., Cham 16:30:00
-
Siechen Abzw. Chambstr., Cham 16:31:00
-
Chambstr. Abzw. Wiesenweg, Cham 16:32:00
-
Altenstadter Str., Cham 16:34:00
-
Further Str. Stadthalle, Cham 16:36:00
-
Floßhafen, Cham 16:40:00
Route:
-
Floßhafen, Cham
-
Lucknerstr., Cham 16:22:00
-
Stadellohe, Cham 16:24:00
-
Janahof, Cham 16:26:00
-
Janahof Siemens, Cham 16:26:00
-
Abzw. Altenmarkt, Cham 16:28:00
-
Janahof - Rodinger Str., Cham 16:30:00
-
Mittelweg - Frey-Wohnen, Cham 16:31:00
-
Abzw. Vilzinger Str., Cham 16:32:00
-
Janahof Abzw. Finkenstr., Cham 16:33:00
-
Janahof Tagesklinik, Cham 16:34:00
-
Stadellohe, Cham 16:36:00
-
Floßhafen, Cham 16:40:00
-
Steinmarkt, Cham 16:42:00
-
Stadtpark, Cham 16:44:00
-
Bahnhof, Cham 16:45:00
-
W.-Schmidbauer-Str./Gartenstr., Cham 16:47:00
-
Kirchplatz St. Josef, Cham 16:48:00
-
Katzbacher Straße Fa. Hutterer, Cham 16:49:00
-
Panoramapark, Cham 16:50:00
-
Loiblinger Str. / Abzw. Katzbacher Str., Cham 16:52:00
-
Loibling Fliederstr. - Kindergarten, Cham 16:53:00
-
Loibling Ulmenstr. (Wartehäuschen), Cham 16:55:00
-
Loibling Ulmenstr. Abzw. Stamsrieder Str., Cham 16:56:00
-
Katzbach Abzw. Birkenweg, Cham 16:57:00
-
Katzbach Ortsmitte, Cham 16:58:00
-
Panoramapark, Cham 17:08:00
-
Katzbacher Straße Fa. Hutterer, Cham 17:09:00
-
Kirchplatz St. Josef, Cham 17:10:00
-
Post, Cham 17:12:00
-
Bahnhof, Cham 17:15:00
Route:
-
Floßhafen, Cham
-
Haidhäuser - Von-Pfeilschifter-Str., Cham 16:25:00
-
Haidhäuser Ruckfeldweg, Cham 16:25:00
-
Stadl, Cham 16:25:00
-
Brunn, Cham 16:25:00
-
Pfahlhäuser, Schorndorf (Oberpfalz) 16:26:00
-
Altenmarkt MAN, Cham 16:26:00
-
Ried am Pfahl, Cham 16:26:00
-
Thierlstein, Cham 16:26:00
-
Wallfahrtskapelle Streicherröhren, Cham 16:27:00
-
Wulfing, Cham 16:27:00
-
Laichstätt, Cham 16:27:00
-
Katzbach Brückl, Cham 16:28:00
-
Ponholzmühle, Cham 16:28:00
-
Katzbach Alter Schulweg, Cham 16:28:00
-
Katzbach Ziegeleiweg, Cham 16:28:00
-
Wackerling Auto Schießl, Cham 16:28:00
-
Wackerling Ortsmitte, Cham 16:28:00
-
Königsberger Straße Abzw. Kleingärten, Cham 16:32:00
-
Kreuzung Nikolaus-Brantl-Weg/Danzinger Str., Cham 16:32:00
-
Nordgau-Kaserne, Cham 16:32:00
-
Kammerdorf, Cham 16:32:00
-
Am Galgenberg, Cham 16:32:00
-
KKH/Kalvarienberg, Cham 16:34:00
-
Bahnhof, Cham 16:35:00
-
Fraunhofer Gymnasium, Cham 16:35:00
-
Floßhafen, Cham 16:37:00
-
Janahof - Rodinger Str., Cham 16:47:00
-
Gewerbegebiet Süd, Cham 16:51:00
-
Scharlau, Cham 16:51:00
-
Höfen, Cham 16:53:00
-
Schönferchen Ortsmitte, Cham 16:53:00
-
Taschinger Berg ALDI, Cham 16:56:00
Route:
-
Floßhafen, Cham
-
Stadellohe, Cham 16:28:00
-
Janahof Siemens, Cham 16:29:00
-
Abzw. Altenmarkt, Cham 16:30:00
-
Scharlau, Cham 16:32:00
-
Pfahl, Schorndorf (Oberpfalz) 16:33:00
-
Radling, Schorndorf (Oberpfalz) 16:34:00
-
Sandberg Abzw. Thierling, Schorndorf (Oberpfalz) 16:37:00
-
Knöbling, Schorndorf (Oberpfalz) 16:38:00
-
Siedlung, Schorndorf (Oberpfalz) 16:39:00
-
Schorndorfsried, Schorndorf (Oberpfalz) 16:40:00
-
Biendlseigen, Schorndorf (Oberpfalz) 16:41:00
-
Nanzing, Schorndorf (Oberpfalz) 16:42:00
-
Kirche, Schorndorf (Oberpfalz) 16:45:00
-
Unteraigen Abzw., Schorndorf (Oberpfalz) 16:46:00
-
Baierberg, Schorndorf (Oberpfalz) 16:48:00
-
Zigeunertafel, Michelsneukirchen 16:51:00
-
Michelsneukirchen 16:53:00
-
St. Quirin, Michelsneukirchen 16:55:00
-
Schwaighof, Michelsneukirchen 16:56:00
-
Hofstetten Abzw., Michelsneukirchen 16:58:00
-
Völling, Falkenstein (Oberpfalz) 17:00:00
-
Birnerstraße, Falkenstein (Oberpfalz) 17:01:00
-
Rathaus/Marktplatz, Falkenstein (Oberpfalz) 17:03:00
-
Busbahnhof, Falkenstein (Oberpfalz) 17:05:00
-
Gärtnerei Bayerl, Falkenstein (Oberpfalz) 17:06:00
-
Arracher Höhe, Falkenstein (Oberpfalz) 17:07:00
-
Woppmannszell, Falkenstein (Oberpfalz) 17:09:00
-
Eckerzell, Falkenstein (Oberpfalz) 17:10:00
-
Arrach, Falkenstein (Oberpfalz) 17:11:00
-
Ebersroith, Rettenbach (Oberpfalz) 17:13:00
-
Ortsmitte, Rettenbach (Oberpfalz) 17:15:00
-
Langau, Rettenbach (Oberpfalz) 17:17:00
-
Haag, Rettenbach (Oberpfalz) 17:18:00
-
Eitenzell, Rettenbach (Oberpfalz) 17:20:00
Route:
-
Floßhafen, Cham
-
Busbahnhof/Gymnasien, Cham 16:33:00
-
Landratsamt, Cham 16:35:00
-
Eschlkam-Brennet, Willmering 16:40:00
-
Rathausplatz, Willmering 16:42:00
-
Siedlung, Willmering 16:43:00
-
Lohweiher, Willmering 16:44:00
-
Kirche, Waffenbrunn 16:45:00
-
Maiberg, Waffenbrunn 16:46:00
-
Weiher, Waffenbrunn 16:47:00
-
Klessing Abzw., Waffenbrunn 16:48:00
-
Klessing, Waffenbrunn 16:50:00
-
Kolmberg Schneiderbierlweg, Waffenbrunn 16:51:00
-
Kolmberg, Waffenbrunn 16:52:00
-
Habersdorf, Waffenbrunn 16:54:00
-
Balbersdorf Bahnhof, Waffenbrunn 16:58:00
-
Klinglmühle, Waffenbrunn 16:59:00
-
Geigant-Katzbach, Waldmünchen 17:02:00
-
Geigant Roßhof, Waldmünchen 17:03:00
-
Geigant Kirche, Waldmünchen 17:05:00
-
Geigant Schule, Waldmünchen 17:05:00
-
Geigant Am Keller, Waldmünchen 17:06:00
-
Geigant Beckenhöhle, Waldmünchen 17:07:00
-
Zillendorf Bahnhof, Waldmünchen 17:08:00
-
Zillendorf Ort, Waldmünchen 17:09:00
-
Grub(Oberpf) Bahnhof, Waldmünchen 17:10:00
-
Moosdorf Abzw., Waldmünchen 17:11:00
-
Prosdorf, Waldmünchen 17:12:00
-
Lerchenfeld, Waldmünchen 17:13:00
-
TV-Turnhalle, Waldmünchen 17:15:00